Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

prieš 43 minutes , wydas63 pranešimas:

Nu , bet iš kur tas nenoras mokėt mokesčius valstybej ? Perėmėm iš jos turto disponavimą , nu būkim malonus ir susimokėt . Biudžeta tada iš ko surinksim , jei nemokėsim ?

Ne į tą temą pataikei,  žemės neturi, o ir biudžetų neskiri..turi savo temą, ten ir balbatuok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , wydas63 pranešimas:

Nu , bet iš kur tas nenoras mokėt mokesčius valstybej ? Perėmėm iš jos turto disponavimą , nu būkim malonus ir susimokėt . Biudžeta tada iš ko surinksim , jei nemokėsim ?

man tas žemes mokestis tai kaip antra kart apmokestinami pinigai,aš jos už dyką negavau,mokejau rinkos kaina,tai dabar orinius mokesčius reik moket,kai nori kam parduot,tai bele kam negalima,va taip yra varžoma mūsų nuosavybė,tai kokia čia nuosavybes teise :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, PArty pranešimas:

Jei gyventume sveiko proto valstybėje ,tai už žemės mokestį turėtų tvarkyti vietinius kelius, melioracijos sistemas, apmokėti gatvių apšvietimą ir pinigai turi likti kur sumokėti

 

Nunu... tai pagal sita logiką ir nuosavos žemės savininkai, gavę nuomaą, sumokėję mokesčius už veiklą, turėtų apmokėti tamstos išvardintus darbus ir paslaugas? Na bent 50 proc. ..? Tai gal tada dirbdami valstybine żemę padidalinkime 50 proc. Derliumi su nedirbančiais žemės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu registruota panaudos sutarty iki 2021 dabar noreciau perrasyti I nuoma nes kaip ir jai panaudos sutartis yra netenki pirmumo pirkti sklypa, tai jai dabar sudarau nuomos sutarty reikia metus kad butu registru centre ar cia prasitese iki 2021 tik tiek kad vietoj panaudos pasiraso nuoma?gal kas yra susidures

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , zetor1 pranešimas:

turiu registruota panaudos sutarty iki 2021 dabar noreciau perrasyti I nuoma nes kaip ir jai panaudos sutartis yra netenki pirmumo pirkti sklypa, tai jai dabar sudarau nuomos sutarty reikia metus kad butu registru centre ar cia prasitese iki 2021 tik tiek kad vietoj panaudos pasiraso nuoma?gal kas yra susidures

panauda nesuteikia pirmumo,bet gera kaina visada garantuoja pirmumą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, ceck pranešimas:

man tas žemes mokestis tai kaip antra kart apmokestinami pinigai,aš jos už dyką negavau,mokejau rinkos kaina,tai dabar orinius mokesčius reik moket,kai nori kam parduot,tai bele kam negalima,va taip yra varžoma mūsų nuosavybė,tai kokia čia nuosavybes teise :)

Aišku belekam parduot negali. Parduok tam kas tau pasiūlys didžiausią kainą. Ir parduot už didžiausią kainą turėtų būt tavo noras. Valstybė to nedraudžia. Jei atsiranda kas duos už kaimyną daugiau, taigi prievolės parduot kaimynui nėra. Atsibuskit vieną kart. Tas įstatymas yra kaip tik pardavėjo naudai, ne pirkėjo. Nes dažnai atvažiuoja  ūkininkas su mandru džipu pas bobutę, sako čia kainuoja tiek ir tiek, daugiau neverta. Močiutė galvoja, na jis gi protingas, kokia mašina jo gera, tai jis žino kiek kaina reikia parduot jam. Aš turiu įtarimą, kad pats ne parduoti nori, o nupirkt, ir nebesigauna taip lengvi kaip anksčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...