Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
prieš 31 minutes , Minduksx pranešimas:

Pas mane dvigubai daugiau nei pernai

sakyciau daugiau nei dvigubai, pas mane apmokestinama zemes verte pasikete 3.7 karto ir lyginant su pernai mokescio tarifas sumazintas  nuo 1.5 iki 1.15 ir plius dar pritaikyta lengvata. Va taip cia po sausros palengvinta su mokesciais, jei ne sausra tai dar labiau zagsetume, tuoj dar ir per nuomas pasijaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suma pakilo 1/3 nuo pernai pas mus. Bet man kas keisčiausia kad pagal bendra jungtine nuosavybe su žmona zeme turėtų būti dalinama per pus, bet eile metu jai priskiria 70 % man 30% nors pagal viską turiu dar dovanotos tai turėtų būti panasiai atvirkščiai 60 prie 40. Jau to aš niekaip nesuprantu jei asmuo eilinis gauna po 50% jei ukinikai tai žmonom didžiąja dalį sukelia, ar čia taip specialiai ar skaičiuoti nemoka, ar kažkokio įstatymo nezinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Suma pakilo 1/3 nuo pernai pas mus. Bet man kas keisčiausia kad pagal bendra jungtine nuosavybe su žmona zeme turėtų būti dalinama per pus, bet eile metu jai priskiria 70 % man 30% nors pagal viską turiu dar dovanotos tai turėtų būti panasiai atvirkščiai 60 prie 40. Jau to aš niekaip nesuprantu jei asmuo eilinis gauna po 50% jei ukinikai tai žmonom didžiąja dalį sukelia, ar čia taip specialiai ar skaičiuoti nemoka, ar kažkokio įstatymo nezinau...

Pasižiūrai kas rengia tavo skaičiavimą (ten ant lapo yra pavardė ir dažniausiai tel. Nr.) ir pasiskambini, bei gražiai paprašai paskirstyti plotus kaip tau geriau. Aš pernai suskambinau ir visus sklypus kur naudoju ūkininkavimui ant savęs susikėliau, nors esam bendrasavininkai 50x50. Dabar visi mokesčiai normaliai eina per ūkio buhalteriją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Inžinierius pranešimas:

Pasižiūrai kas rengia tavo skaičiavimą (ten ant lapo yra pavardė ir dažniausiai tel. Nr.) ir pasiskambini, bei gražiai paprašai paskirstyti plotus kaip tau geriau. Aš pernai suskambinau ir visus sklypus kur naudoju ūkininkavimui ant savęs susikėliau, nors esam bendrasavininkai 50x50. Dabar visi mokesčiai normaliai eina per ūkio buhalteriją.

O kam ten tas žmogus apskritai reikalungas jei nesugeba atlikti dalybos iš 2? Aš už ji turiu kažką dar daryti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , kristivi pranešimas:

O kuo čia nervinatės, juk patys išsirinkome valstiečių valdžią ir pirmyn su daina į banką mokesčių mokėt. Koks čia skirtumas ar dvigubai, ar trigubai padidėjo mokestis .. 

Kad nelabai cia valstieciai kalti..sprendzia juk savivalda..duotos zirkles tarifo ir tiek ir atrodo jau senokai..pas pvz tarifas nesikeite 1,5 proc...bet zemes vertinimas buvo ir ji pabrando 3 kart..tiesa siemet nuosava 120eur bet nuolaida 240..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gunia pranešimas:

Kad nelabai cia valstieciai kalti..sprendzia juk savivalda..duotos zirkles tarifo ir tiek ir atrodo jau senokai..pas pvz tarifas nesikeite 1,5 proc...bet zemes vertinimas buvo ir ji pabrando 3 kart..tiesa siemet nuosava 120eur bet nuolaida 240..

Gavo nurodymą savivalda iš dabartinės valdžios ir padidino kiek kokiai savivaldai atrodė. Vienai savivaldai užteko 50 proc., kitai dvigubai, o kitai pasirodė, kad ir trigubai nepakenks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kristivi pranešimas:

..................... Koks čia skirtumas ar dvigubai, ar trigubai padidėjo mokestis .. 

Visiškai pritariu , kad ir penkiagubai ... nes tai pinigai į nepriklausomos biudžetą , juos ir nešt tenais privalu  dvasiškai pakylėtam :think:  .  Kitas dalykas mokesčiai visokiem "barygom" , kaip antai šiukšlininkams , draudikams , jelektrikam ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...