Jump to content

N sensor


1221

Recommended Posts

Prieš 4 valandų, shaulinis pranešimas:

taip ir augimo reguliatorius ir fungicidus. Tokiu atveju gauni veiklią medžiagą 0,5g/kg bio masės (ar kokia norma bebūtu) o ne kaip dabar vidutiniškai į hą. Yra paruoštos programos ir "kokteiliams".

Ir taip jūs teisu kolega, duodant vienoda norma mažiukams klius per daug nuo to ne tik šiaudas bet ir varpa augti nustoja kas = derliaus nuostoliams

idomu tik kaip paskui  i knyga augalu apsaugos reiks sudėti visus tuos sutaupimus juk produktu normos hektarams.Čia klausimas Virgiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka kompas ismeta man dzin. I esme  apie tai kad produktu normos yra nurodytos min maksimalios vienam ha.as purskiu plota ir ismaniosios technologijos pagalba sutaupau puse normos .apdorojau visa plota o sunaudojau per pus maziau nei galiu nurasyti.kad sutaupiau tai good ,bet nurasyti taip kaip ispurke negaliu turiu mazinti dokumentuose apdorota plota vadinasi tai dokumentu klastojimas baudziamas istatymu.Ikirtai sauliau apie ka as. Pusiau nerimtai rasau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
On 8/18/2017 at 21:53, grazbek pranešimas:

Ka kompas ismeta man dzin. I esme  apie tai kad produktu normos yra nurodytos min maksimalios vienam ha.as purskiu plota ir ismaniosios technologijos pagalba sutaupau puse normos .apdorojau visa plota o sunaudojau per pus maziau nei galiu nurasyti.kad sutaupiau tai good ,bet nurasyti taip kaip ispurke negaliu turiu mazinti dokumentuose apdorota plota vadinasi tai dokumentu klastojimas baudziamas istatymu.Ikirtai sauliau apie ka as. Pusiau nerimtai rasau.

Pats paklausei, pats atsakei :), popierius viską iškenčia :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
prieš 26 minutes , dumoju pranešimas:

Besidomint azoto skenavimu iškilo klausimėlių. Turint NDVI žemėlapį įmanoma paskaičiuoti reikalingą azoto kiekį augalams? 

Ne, azotą skanuoji ir pili tiek kiek augalas nori/reikalauja, tai kaip iš anksto apskaičiuosi? P ir K tai jei barstyklė tiksli gali kg į kg suskaičiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , dumoju pranešimas:

Besidomint azoto skenavimu iškilo klausimėlių. Turint NDVI žemėlapį įmanoma paskaičiuoti reikalingą azoto kiekį augalams? 

Siemet viena vietine firma pateikė tokia versija kad neimanoma azoto trukuma pririšti prie spalvos.kad visa tai glupstvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, M&M pranešimas:

Ne, azotą skanuoji ir pili tiek kiek augalas nori/reikalauja, tai kaip iš anksto apskaičiuosi? P ir K tai jei barstyklė tiksli gali kg į kg suskaičiuot.

Yra galimybė gaut iš palydovo informaciją kelių dienų bėgyje už atitinkamą mokestį, tad paruošus žemėlapį neturėtų kilt problemų dėl normos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

Siemet viena vietine firma pateikė tokia versija kad neimanoma azoto trukuma pririšti prie spalvos.kad visa tai glupstvos.

Nu matai, NDVI rodo ne vien azoto trūkumą. Protingai įvertinus kitus faktorius, visai įdomiai atrodo jo panaudojimas, žinant, kad investicija gaunant lauko žemėlapius sąlyginai nedidelė bei lauko duomenys atnaujinami kas 4 dienas. Sakyčiau būklę stebėt daugiau nei gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauji metai, dar 2-3 men iki tresimo galima pletot sita tema:). Is palydovo vaizdas ir galimybe pries beriant lauka pasitikrint yra didesnis pranasaumas, nei online barstymas. Pavasari lengvesnej zemej augalai atrodys truputi prasti ir vadovaujantis sensorium barstykle didins azota kad ir 10 proc. Nors realiai matant visa lauka ant zemelapio agronomas turetu susigaudyt kad ten ribojantis veiksnys yra ne azotas o dirvozemis(siuo atveju bent 2 savaiciu busimas dregmes stygius kuris turi 90mproc tikimyba) ir azota reikia 20 proc mazinti. Sioje situacijoje dirbant be n sensoriaus galima uzdirbti daugiau:)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Įdomiai čia tema rutuliojat iš labai paprastų fizikinių dėsnių jau baigiate ir iki kosminių aparatų dasikrapštyti. 

Pauliaus Radvilos pastebėjimas dėl N sensoriaus yra teisingas. 

Pirmiausiai reikia sėti į dirvožemį tai kas jame gali augti, o po to duoti priedų tik tiek kiek kultūra tame dirvožemyje gali duoti potencialo neužsikeliant investicinės rizikos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 3 mėnesių...
On 2021-05-28 at 10:11, grazbek pranešimas:

kas susidure su n testerio matavimais...kaip iš vis jis veikia- pamatavus skirtinguose laukuose rodo trukuma vienoda nors neturėtu taip būti.

Veisles nepamiršai pakeisti/įvesti? Būna, kad keliuose laukuose rodo vienodą trūkumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, M&M pranešimas:

Veisles nepamiršai pakeisti/įvesti? Būna, kad keliuose laukuose rodo vienodą trūkumą.

aš ne apie tai.vat Vytautas notileris irgi matavo azoto poreiki ir pas ji rodė kaip ir pas mane 683-720 tašku vėliavinio lapo lindimo pradžioje - kaip ir trūksta 100kg salietros.Bet pagal atiduotas  mineralines N trašas aš jau šiemet atidaves 150kg veiklia.Rudenį gavo su npk 10kg N ir su mėšlu apie50 kg.N ar verta{tiksliau ar reikia, verta - neteisingas žodis} dar duoti ta 100 kg salietros ant vėlevinio lapo. PPS:ir apie tai... kad laukuose kur neduvo laistytos srutos azoto trukumą rodė ta patį kaip ir mėšluotose laukuose.Todėl ir iškilo klausimu kame gali būti replės...

tikėkimės Vytautas neprašys atlygio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

aš ne apie tai.vat Vytautas notileris irgi matavo azoto poreiki ir pas ji rodė kaip ir pas mane 683-720 tašku vėliavinio lapo lindimo pradžioje - kaip ir trūksta 100kg salietros.Bet pagal atiduotas  mineralines N trašas aš jau šiemet atidaves 150kg veiklia.Rudenį gavo su npk 10kg N ir su mėšlu apie50 kg.N ar verta{tiksliau ar reikia, verta - neteisingas žodis} dar duoti ta 100 kg salietros ant vėlevinio lapo. PPS:ir apie tai... kad laukuose kur neduvo laistytos srutos azoto trukumą rodė ta patį kaip ir mėšluotose laukuose.Todėl ir iškilo klausimu kame gali būti replės...

 

Nereikia. Užtenka per akis. Kaikurios veislės yra tiesiog jeprišeriamos. Pvz kaip skagenas duok kiek nori azoto rodys trūkuma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Vilius pranešimas:

150vm azoto tikrai per akis. Plius dar gave mėšlo visko. Arba blogi nustatymai N testerio arba puši gaudo aparatas.

vat vat aš ir apie tuos nustatymus...kaip ten tie leveliai nustatomi ir kokiu tikslu.p.s. aparatas ne mano tik skolintas matavimams atlikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...