Jump to content

malku kapokle


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Perspektyvoj nuplanavau ir hidraulinį skaldytuvą padaryt. Žaisliukų nenoriu, tad orientuojuosi į profesionalią techniką, bet, kiek įmanomą, padarytą iš to kas po ranka yra :)

Neblogas savadarbis aparatas

IH34z7qtT78

aprašyta kuklokai, bet radau ir rusų forume minimą:

7,5 kw.1450 об, на двигателе установленные два маслонасоса нш-10 и нш-32, оба насоса работает до 100 атмосфер давления и придают скорость движению гидроцилиндра, если 100атм нехватает для расколки, нш-32 отключаетса клапаном давления а нш10 поднимает давление до 250 атм, при этом ход замедляется но возрастает сила, как нагрузка уменьшается

включается нш32 и цилиндр быстроходно возвращается в исходную, цилиндр- ход 500мм, гильза 80мм, шток 50 мм , управляет гидроэлектро распределитель, не надо дёргать за ричагом как у механического гидрорасприделителя, тут кнопку нажал и цилиндр поехал, доехал до конца, задел концевой переключатель, получил команду назат, возвращяется на исходную иждёт следущего пуска.

http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=34689&page=6

Mano pirminiu prototipu bus toks :)

RCL3DyI8pWg

3KIUVeXv3Q4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su palaxu dirbau savaitele is draugelio pasiskolines galiu pasakyt kad uzskaitau toki daikta du manukus per diena padarydavau. Siaip toki paciam butu galima susiburt http://www.palax.fi/en/index.php?option ... &Itemid=19

Pažiūrėjau video, tikrai puikiai dirba aparatas ir atrodo labai paprastai padarytas. Pliusas mobilumas, iškarto miške gali malkas gamintis :eusa-clap: Kaip visada, tikriausiai kaina nedžiugina . Ir kažin kiek AG traktoriaus reikia jam pasukti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai pats turiu pasidares tokia kur skaldo hidrauliskai iskart i 4 arba i 6 dalis nuo 7.5kw elektros variklio geras daiktas ir pasidryt nesunku aisku kol viska susiperki kainuoja biski. Bet skaldo tai nepalyginsi su visokiais kugiais mano nuomone tai jie s..... paskutinis o tam hidraulinem nespeji kaladziu det kokiu greiciu skaldo ir neperskeliamu kaladziu nera beveik jai jau ziauri isviso ten kokia ta kalade pasileidi peili i apacia ir per puse tik skeli eina kaip uoga o tokius iki 10 cm skersmens gali net skersai skelt. Bet dabar jau pabodo jis dabar renkuosi jau viska darysiu kad dar iskart ir pjaut iskart galetu nu zodiu kazka panasaus i tuos kombainus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazius112, 2 siurbliai stovi? Pajungimo schema gal galima? Skirstytuvas mechaninis ar elektrinis?

Pats dairausi elektrinio, bet nesinori permokėt. Vienas hidraulikas paskaičiavo virš 2300 be pvm, bet schemoj pripaišė, mano manymu, per brangių dalykų.

Nuo NŠ32 eina redukcinis vožtuvas, manau galima pakeist mechaniniu, o pas jį įdėtas elektrinis + elektrinis daviklis jam. Nepigūs. Todėl noriu įsitikint kad be jų tikrai neapsieisiu. Ieškau informacijos ir/ar analogų rusiškų. Žinoma jie bus dukart didesni, bet pigesni. Patikimumas, kaip skaldikliui, pilnai pakankamas.

Nutariau kad pagal esamas malkas darysiu atskirai. Vienas aparatas mažiau universalus pjaunant smulkias malkas, lėtesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam du siurblei reikalingi jai aparatas tik skaldymui? Vieno pilnai uztenka pas mane senos laidos ns32. Cia maciau kiti raso kad kuo galingesnis tuo geriau bet tai yra nesamone buvau 50 uzdejas ispradziu tai skaldymo efektas taspats bet labaiu tepala kaitina tai keiciau i mazesni, esme tame kad jai ant elektrinio variklio darai tai variklis tiek visteik nepasuka kiek tas siurblys gali ispaust, tai det belekokio galingumo ta siurbli neapsimoka. O paskirstytojas tai pas mane mechaninis. Zodziu as irgi turejau schemu visokiu zadejau daryt ant elektrinio paskirstytojo bet kai pasiteiravau kainu tai atsoko fantazija nes moket kokia 2000lt man buvo perbrangu tuo labaiu kad visa ta aparata as pasidariau is to ka turejau pats tik el varikli pirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaitau as matai rusiskai. Nu nzn man atrodo nereikalingas dalykas tie du siurbliai labiau suvarksi juos ten taip pajungt kad tan jai pritruktu smarves kitas isijunktu nei kad naudos bus is to. el variklis nepasuks vstiek daugiau nzn man tai atrodo nereikalingi tie du siurblei nebent ant to kito siurblio galetum hidro varikli pajunkt ir konvejeri padaryt kad malkas tas suskaldytas nuvestu toliau bet jai elektrini darysi o ne ant traktoriaus tai geriau ant elektros variklio per reduktoriu ta konvejeri daryt maziau tepalas kais o konvejeris prie tokio aparato tai butinas nes bent jau as tai su tuo aparatu per 15 min prisiskaldau tiek kad nebelieka kas daryt reikia junkt lauk ir atsimes malkas. Nzn kas ten ten ko tau pribraize as tai buvau paprastai sugalvoja su tuo el paskirstytoju ir jokiu ten redukciniu vostuvu nereikejo bent jau as kai snekejau su tais hidraulikais sake jie man tipo nusiperki ta paskirstytoja elektrini kuris susidaro is pacio paskirstytojo ir pado per kury jis pajungemas o tame pade jau yra apsauginis voztuvas nu ir vsio sujungi sistema taip pat kaip su mechaniniu paskirstytoju ir viskas tik i sistema dar reiktu filtra pasijunkt ir radijatoriu as tai neturiu nei to nei to. Pora valandu gali laisvai skaldyt kol uzkaista tada isjungi tam isdejau temperaturos dacika. ilgiau vistiek neskaldysi nes reik atssimest pailset pirikura padaryt ir panasei ir tai daug suskaldai per tas 2 val. Nu ir prie taip pajunktos sistemos reikia tik valdymo bloka pasidaryt turejau cia tokes schemas gaves kaip jas padary nesudetingos jos ten ir viskas ir tau stovi skaldiiklis su el paskirstytoju. O jau kaip tas valdymas veiks tai jau fantazijos reikalas gali pasidaryt taip kad uzdedi kalade ir ji ten kipnors kanors paspaudzia ir cilindras automatiskai islenda iki galo ir atgal sulenda ir taip vel kol uzdesi kita kalade arba gali pasidaryt taip kad uzdedi kalade ir spusteli mygtuka tada cilindras islenda iki galo ir atgal sulenda tada dedi kita ir vel spusteli nu ir taip dirbi zodiu sakau cia fantazijos reiklas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaziau, neteisingai suprantat antrojo siurblio paskirtį :) pirmas NŠ32 yra našus, bet silpnesnis, nes didėjant litražui didėja ir jėga kurios reika išvystyt tą patį slėgį. Jis dirba iki, pvz 100 barų. Gerai, dirba greičiau, skaldo greičiau, bet jei jėgos trūksta, jis bereikalingai kaitina tepalą, stena, o naudos nėr arba labai mažai.

Pasiekus tą patį 100 barų slėgį suveikia redukcinis vožtuvas ir siurblys nukreipiamas į baką. Vyksta nupylimas. Tuo tarpu mažesnis NŠ10 dirba toliau (sistema bendra). Jo litražas mažesnis, reiškia su ta pačia jėga pasieks didesnį slėgį (ko mums ir reikia).

Kai sistemoje slėgis krenta iki vožtuvo užsidarymo slėgio, vėl pradeda dirbt NŠ32.

Už redukcinio vožtuvo reikalingas atbulinis vožtuvas kad NŠ10 nevarytų tepalo per NŠ32 vožtuvą.

Bandysiu papaišyt schemą :)

Radiatorių pajungsiu būtinai arba darysiu ventiliuojamą hidrobaką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, kažką papaišiau :lol: o ką daugiau pasakot nzn, pats niek nzn, dairausi kas ir kaip :)

[attachment=0]hidroskaldiklio_schema.jpg[/attachment]

sveikas

viskas gerai nupaišyta, tik siurbliams reikia atskirų tepalo paėmimų, nes kaip dabar yra 32 nusiurbs visą tepalą, o 10 sausas kauks. redukcinį vožtuvą įdėjau mechaninį ir reguliuojamą nuo 80atm. ir iki 250 atm. ------160 lt. hansaflexsoje. aš naudojau Hш siurblius nes jie pigūs, bet sunkiau juos prikergti prie variklio.32 siurblys kainavo paduotuvėj 50 lt., o 10 ---------80 lt. Jeigu turi kapeikų gali pirkti pakopinį siurblį, arba t

andeminį, kaip kas vadina. Tada tereikia viena veleną taikiti prie el. variklio.

http://www.kramp.com/shop/action/itemca ... +SEV07C6ET

toks paskirstytojas stovi skaldyklėje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, supratau kad paėmimas atskiras reikalingas, patingėjau piešt :lol:

Kiek įmanoma stengsiuos paprastint ir pigint, NŠ siurbliai man pilnai tinka, prikonstravimas mažai tejaudina.. :) šlicus rasiu, staklės yra.. problematiškiau su skirstytuvu, noriu kad peilį kilotų hodraulika o tai jau dvi sekcijos, ieškau optimalaus varianto.

Skirstytuvo kaina? Hansaflekse nebuvau, gal rusiškų kur nors yra?

p.s. ačiū kad atėjot čia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gugle naudotis turbūt jau moka visi :) parašiau keletui pardavėjų, užklausiau kainos ir modelio.

Šian man labai pasisekė, mat ant bulvių kombaino radau rankinį skirstytuvą. Jis nedidukas, bet peilio kilojimui net per didelis. Apsidžiaugiau ir išardžiau. Pakeisiu guminius žiedelius ir pabandysiu pašalint nedidelį rankenėlės klibėjimą.

Aptikau kad yra ir PKU frontalinio priekinis cilindras, reikės pamatuot jo eiga, reik minimum 600.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, supratau kad paėmimas atskiras reikalingas, patingėjau piešt :lol:

Kiek įmanoma stengsiuos paprastint ir pigint, NŠ siurbliai man pilnai tinka, prikonstravimas mažai tejaudina.. :) šlicus rasiu, staklės yra.. problematiškiau su skirstytuvu, noriu kad peilį kilotų hodraulika o tai jau dvi sekcijos, ieškau optimalaus varianto.

Skirstytuvo kaina? Hansaflekse nebuvau, gal rusiškų kur nors yra?

p.s. ačiū kad atėjot čia :)

sveikas. Aš skaldyklę dariau kartu su pjaustykle, todėl ir naudojau elektrinę paskirstymo plytą. O tavajam variantui pilnai užtenka rankinio valdymo tepalo skirstytuvo. Smarkiai viskas paprasčiau gaunasi. Mano elektrinis skirstytuvas kažkur 2000 lt. naujas kainuoja. tau tokio galingo nereikėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...