Jump to content

Sėjamoji "Amazonė"


Recommended Posts

mechaninis... na, kaip kam....

arunis turi daugiau info turet, kaip tie elektriniai varikliukai laiko :) kad but nusproges, negirdejau....

Bet visvien kažkas turi apsukas valdyti,turi būti vienas kitas daviklis įdėtas ir pan.

Naują perkant keliems metams gal ir nieko,o po to papildomas galvos skausmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mechaninis... na, kaip kam....

arunis turi daugiau info turet, kaip tie elektriniai varikliukai laiko :) kad but nusproges, negirdejau....

Bet visvien kažkas turi apsukas valdyti,turi būti vienas kitas daviklis įdėtas ir pan.

Naują perkant keliems metams gal ir nieko,o po to papildomas galvos skausmas.

apsukas radaras valdo, kompo pagalba . bent taip suprantu. teko set su tokia, bet neardyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, apsukas variklio valdo radaras, jei seji didele doze keiti rites kad varikliuko apsukos butu kuo mazesnes, bent jau mano tokia filosofija, kam suktis greitai jei sukdamasis letai gali atlikti ta pati darba. nors sejau tik viena rudeni, bet istikro priekaistu neturiu apsoliuciai jokiu, o paselis irgi atrodo nepriekaistingai, salia laukas setas su vederiu, tai skirtumas siaip ar taip yra, nesakau nei kuri geriau nei kuri blogiau seja, sakau tik kad tikrai skiriasi sejos kokybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, apsukas variklio valdo radaras, jei seji didele doze keiti rites kad varikliuko apsukos butu kuo mazesnes, bent jau mano tokia filosofija, kam suktis greitai jei sukdamasis letai gali atlikti ta pati darba. nors sejau tik viena rudeni, bet istikro priekaistu neturiu apsoliuciai jokiu, o paselis irgi atrodo nepriekaistingai, salia laukas setas su vederiu, tai skirtumas siaip ar taip yra, nesakau nei kuri geriau nei kuri blogiau seja, sakau tik kad tikrai skiriasi sejos kokybe

Šalia mano lauko sėta su gera sėjalka, mano laukas su prasta, bet maniškis laukas atrodo geriau, nes gretimam lauke iš rudens trąšų nedavė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, apsukas variklio valdo radaras, jei seji didele doze keiti rites kad varikliuko apsukos butu kuo mazesnes, bent jau mano tokia filosofija, kam suktis greitai jei sukdamasis letai gali atlikti ta pati darba. nors sejau tik viena rudeni, bet istikro priekaistu neturiu apsoliuciai jokiu, o paselis irgi atrodo nepriekaistingai, salia laukas setas su vederiu, tai skirtumas siaip ar taip yra, nesakau nei kuri geriau nei kuri blogiau seja, sakau tik kad tikrai skiriasi sejos kokybe

taip, riciu pasirinkimas platus :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
turiu amazone dril star 302 su freza ir as kabinu prie fortstrito, anksciau kabinau ant mtz 1025, akmenys jei didesni uz galva tai reikia sustot jei ne tai tik gaza nuimi ir vsio, frezos dantu komplekto uztenka apie 200 ha apseti, siaip super, bet man jau per maza, kiek girdejau su judancio akeciom problemos su reduktoriumi labai daznos, sekmes priimant teisinga sprendima. ps, as antra kart nepirkciau, nebent zemes ne daugiau kaip 100 ir traktorius padorus :)

tai kiek Vienas amazones dantys kainuoja jei laiko tik 200 Ha

kaip ir mazoka sakyciau nes daznokai keist reiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...