Jump to content

John deere 5100r


Recommended Posts

Viktorass: na zetoro antro nenoreciau, nes jau turiu viena,tai noreciau kasko is modernesniu(tyliau kabinoje,visokie powrshift,pagreitinotjai,paletintojai bei visa kita) Tikrai nesakau kad zetoras labai jau prastas,tikrai puikus,kabinoje irgi nera labai garsiai,viskas veikia puikiai,jau ketvirti metai varau kaip turi buti ir jokiu rimtu gedimu nebuvo. Del kelimo galios mano zetor taj dbr nezinau,reikia popierius pavartyti. Bet va vienas faktas: nuvarem pas viena ukininka uzsikabinti toki cyzeli ar balnes kaip ten jas pavadinti 3 berods metru,tai sako jis man, gali kabinti jeigu pakels tau ir nesutruks navieska. Mes su tevu galvojam negi toks sunkus. Dar sako kas bande su belarusu kabint tiem suluzo visiem navieskos. Tai ka mes nuvarem, uzsikabinom,laisviausiai pakelem ant nuimto gazo ir isvaziavom :D nei kas truko,nei luzo. O kiek kainuotu john deere 6130? Ir kokia jo galia yra?

Aciu labai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6230-6330 stipriai per kišenę kirstų? Parašyčiau,ką 6230 pakelia,tai dauguma,čia,mane nevispročiu palaikytų.

atsakysiu as klausima ar stipriai kirstu.. nes pats neperseniausiai kainomis domejausi.. kirstu 15-20tukst daugiau nej R serijos. :) o kad patiketumet kokius stebuklus isdarineja tavo JD, prasom filmuota medziaga pagristi viska. :icon-wink:

as beje taip pat nusivyles kilnojimu JD, bet ne tik tuo nusivyles. Apskritai visa hidraulika.

dar kazka sake kad JD spu kilnoja nesunkiai. Manasis JD kilnoja 3m sejamaja su freza, kuri sveria kur kas daugiau nej vien spu sejamoji, ir trbt 3 kartus maziau nej plugas. o ir sia kad nori, nekelia plugo. Taigi....

Ponuli, 1 - nerasiau, kad kiloja nesunkiai, 2 - kelia tikrai be jokiu problemu ir ant tolimesnes skyles vertikalios traukes uzkaisciuotos iman nuo obuoliu.

Jei turi kazkokiu abejoniu - mielai prasom per pavasarine seja atvaziuot ir isitikint.

kuriam mano zodyje isgirdot nuomone, kad nekelia jusu spu sejamosios? pirma gal pasiskaitykit ka rasau ir esme mano posto pagaukit.

O esme tokia, kad negalima hidraulikos pajegumu lygint keliant pluga ir sejamaja. Is patirties sakau, kad su vartomu plugu traktorius sunkiau susidoroja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir parašyk.

5 korpusų linginį ES 85. Kad nebūtų bereikalingų diskusijų,iškart patikslinsiu,kad ne aria,ne važiuoja,o tik pakelia.Beje,be didelio streso.

O normaliai dirba su pilna spu6,su 700kg svorio barstykle +2,2 tonos trąšų,jei daugiau,jau ant galinių ratų važiuoji,kelti,tai ir daugiau be problemų keltų. Šiaip,hidraulikai ir pačiam traktoriui,jokių priekaištų neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Gal kas žino kaip JD 5100r naudoja degalus? Ar R serija ekonomiškesnė už M serija. Lyginant 5100m ir 5100R.

5100R su šienapjove daug mažiau naudoja,nei 5100M su plūgu.

Tai pagal tave išeitų kad R serija daugiau naudoja nei M serija. Aš atvirkščiai esu girdėjęs kad M serija labai neekonomiška, nes ten seno tipo mechaninis siurblys, o vat R serija su common rail jau yra žymiai ekonomiškesnė. Tai kaip čia iš tikro yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...
  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...