Jump to content

Šaku smulkintuvai


rolandys

Recommended Posts

Gal turit kas iš čia nusipirkęs smulkintuva ? Kokie būtų atsiliepimai ?

Čia tik su trim peiliais , ar nepermažai ?

http://www.sakukapokles.lt/m363s371-gaminiai.html

Mano įdentiška, tik čia dailesnes padaro įšoriškai :) o šeip tai viena chebra, ypač pagrindą daro. Tarpelį sureguliuoti naudoju 0.3 mm plokštelę, kuo mažesnis tarpelis tuo geriau perkerta smulkias šakeles. Matmenų dabar neturiu galimybės pamatuoti. Peiliai nestatmeni velenui, todėl gan sunku teisingai sureguliuoti, plius kartais tarpelis pasikeičia nuo didelės apkrovos, nes prie veleno tvirtinasi tik varžtais be jokios papildomos atramos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 197
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Mačiau gyvai šiandien ja, tai sakė kad peiliai nuo apkrovos nekeičia padieties, bet užka ten tiek mokėti tai neisivaizduoju. Nei peilių , nei dantračių neparduoda atskirai, tai teks darytis viska pačiam.

Gal gali prie progos peilių ir dantračių matmenis parašyti arba savo mobilų į pm. Dėkiui.

O peilius galandai , kaip sekėsi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iškitos pusės žiurint papigiai nori..kol viska sužinosi, surinksi žiurėk bus pigiau nupirkti gatava.. :eusa-shifty:

Na taip sakant kokybė pagal mane neatitiko kainos , o sužinot sužinosiu vistiek ir dar žiūrėk nepadares nuolaidos isigys konkurenta. Ir sužinojas paskelbsiu viska , nes mano manymu info reikia dalintis , juk smagu kažka kurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Mačiau gyvai šiandien ja, tai sakė kad peiliai nuo apkrovos nekeičia padieties, bet užka ten tiek mokėti tai neisivaizduoju. Nei peilių , nei dantračių neparduoda atskirai, tai teks darytis viska pačiam.

Gal gali prie progos peilių ir dantračių matmenis parašyti arba savo mobilų į pm. Dėkiui.

O peilius galandai , kaip sekėsi ?

O kur matei ? Aš irgi noriu pamatyti.

Ar seniau gamintas modelis (kaip youtube įdėjęs) ar naujas ?

Ir įdomu išgirsti realius atsiliepimus apie tos sukapotos medienos panaudojimą.

Aš namo šildymui naudoju tik krosnelę ir židinio kapsulę. Galbūt nebus labai patogu pakraut. O gal ir sudega kartais greitai jos? Nebent galvoju gal smulkinti į mažesnius maišus ir dėti iškart visą maišą į kapsulę.

Dar pirtį beveik kiekvieną savaitgalį kūrenu, ten galėčiau naudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskambini jo svetainėj duotu tel ir tariesi, jis jas vežioja po lietuva ir kai pro šona važiuoja paskambina ir parodo.

Ten kiek mačiau prie šešekampio prisukti tie peiliai ir viskas . Manau negerai yra tai kad peiliai atramų neturi ir koks guzas spėju pastume juos, ko pasekoje tenka mest darbus ir reguliuoti. Visi brangūs turi atramas peiliams.

O panaudoti gali kur nori , smulkus sudegs reitai , stambus lėčiau. Aš tai planuoju tiesiai su maišu grūsti į pečių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinau gal prieš pora mėnesių.

Davė telefoną kažkieno prie Šakių.

Ir toloka važiuot ir supratau senesnės kapoklės ten.

Mane domintu pamatyti dirbančią ir atsiliepimai naudojančių jas ilgiau apie patikimumą.

Ir apskritai ar verta tokį daiktą pirkt iš vis man.

Paskambini jo svetainėj duotu tel ir tariesi, jis jas vežioja po lietuva ir kai pro šona važiuoja paskambina ir parodo.

Ten kiek mačiau prie šešekampio prisukti tie peiliai ir viskas . Manau negerai yra tai kad peiliai atramų neturi ir koks guzas spėju pastume juos, ko pasekoje tenka mest darbus ir reguliuoti. Visi brangūs turi atramas peiliams.

O panaudoti gali kur nori , smulkus sudegs reitai , stambus lėčiau. Aš tai planuoju tiesiai su maišu grūsti į pečių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinau gal prieš pora mėnesių.

Davė telefoną kažkieno prie Šakių.

Ir toloka važiuot ir supratau senesnės kapoklės ten.

Mane domintu pamatyti dirbančią ir atsiliepimai naudojančių jas ilgiau apie patikimumą.

Ir apskritai ar verta tokį daiktą pirkt iš vis man.

Turi toki daikta mano giminaitis (toki kur paskutinėje nuorodoje,Klaipiediečiu gamybos) tai sakė, kad sudega greičiau negu malkos ir minėjo, kad pradėjus kurent tais kapojais pradėjo kaminas dažnai užsikimšinėt, sandėliuot gan sudėtinga nes nosiventiliuoja ir nori pelyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir as kapokle klaipediecio gamybos. Pirkau si rudeni. Kapoju pernai nukirstas sakas, bet permirkusios lietaus. Tai palaikau diena katilineje ir po to semiu su siupeliu i peciu. Dega smagiai, kamino kimsimosi nepastebejau. Kol isidega, labai dumija. Pas mane alksnis, blinde ir uosis, tai uosine saka susikapoja tvarkingiausiai ir dega geriausiai. Sudega trecdaliu greiciau, nei malka. Privalumai: patogu sandeliuot, maisa patogiau atsinest i katiline, su lopeta semiasi be problemu ( as palei siena garda is bordiuro padariau , papilu ten maisa ir po to per kelis kartu susemiu i peciu). Papildomas privalumas - tvarkingos pamiskes ir grioviai. Minusai: greiciau sudega. Del santykinai didesnio zieves kiekio labai dumija ( kaimynai gali pretenzijas reikst ). Nasiam darbui reikalingi du zmones ir tvarkingai sukrautos sakos.

8 cm alksni karpo be problemu. Uosio kisu apie 6 cm diametro. Kol kas tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

As mokejau 2800 litu be stalo. Rema prie traktoriaus virinau pats. Visai neblogai gavosi, imant domen, kad svarke laikiau rankoj trecia kart gyvenime.

Jau turiu kapojimo ir kurenimo patirties, taigi:

1. Geriau nepatinget ir smulkias sakutes nusibraukt su kokia macete ( smulkme labai dumija ir nemazai vietos uzima maise )

2. Tvarkingai sukrautos sakos labai palengvina darba ( vienas dirbdamas sugebu per 2 minutes maisa pritarkuot )

3. Pasirupinkit veido apsauga - skydelis butu idealu ( saku miske ir pagrioviuose yra zymiai daugiau negu jusu dvi akys ir 32 dantys )

4. Sausos sakos susikapoja geriau ir gula i maisa tvarkingiau, nei zalios. Tiesiog pastebejau, kad sausu daugiau telpa i maisa.

5. Mano traktorius 25 AG, kapoju variklio apsukas laikydamas apie 1200-1300. veleno apsukos 540.

Gaunasi 5- 10 cm ilgio pagaliukai.

Pora kartu inkisau per stora saka - sustabde varikli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Samadielkose vienas zmogeliukas rase, kad jam klaipedietiska kapokle nelaiko. Truksta guoliu korpusai(spyziniai). Del to sugrauze krumpliaracius. Ir sako, kad peiliu tvirtinimas silpnokas. Peiliai isklimaba. Gal cia is senesnes gamybos, o gal zmogus per storus smulkino.

Sitas, mano galva, padarytas kaip "kaulas", nera kam luzt:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...