Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

Prieš 15 valandų, Pienininkas pranešimas:

Pavasari dedu 16tuko 200~300 paskui po nopjiovimo salietros , zinoma pievos naujai persetos ir atnaujinam kas 4m 

Mano patarimas būtų salietrą išvis pamiršti, o iš NPK trąšų 16-liktukas nėra geras pasirinkimas. Kodėl nėra? todėl, kad trąšų santykis nėra geras. Visom pievom (netgi vejai namuose) tinkamiausias NPK santykiu 1:2:3. Pvz NPK 8-20-30

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Tadusia.L pranešimas:

Mano patarimas būtų salietrą išvis pamiršti, o iš NPK trąšų 16-liktukas nėra geras pasirinkimas. Kodėl nėra? todėl, kad trąšų santykis nėra geras. Visom pievom (netgi vejai namuose) tinkamiausias NPK santykiu 1:2:3. Pvz NPK 8-20-30

O tai kuom siūlytum tręšti žolynus kuriuose dominuoja varpinės žolės?;-) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Juodas pranešimas:

O tai kuom siūlytum tręšti žolynus kuriuose dominuoja varpinės žolės?;-) 

Likčiau prie santykio 1:2:3 arba kuo arčiau. Nesakau, kad patręšę salietra nepjausit daug žolės. Ji tikrai sparčiai augs patamsės kaip ir javai nuo azoto, tik klausimas ar energetinė vertė jos bus tinkama, jeigu pvz šeriami pieniniai galvyjai manau turi būt ne tik kiekybė, bet kiekybė ir kokybė žolės. Mėsiniams ne ką kitaip jei norima geros mėsos prieaugos. Šiemet apskritai išbandyti nusipirkom ECOPLANT trąšas.  Kolega kuris vėjininkyste užsiima naudoja ir labai patenkintas rezultatu. Trąšos brangios, tad laukiu nesulaukiu rezultato, o kai jis bus galėsiu daugiau papasakoti :) (ne reklama čia)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, Juodas pranešimas:

Per savaitę neapsisuku su pirma žole, dažnai užsitęse iki birželio galo šienapjute, o kaip žinoma tada žole peraugusi ir nelabai maistinga. Geriau jau mažiau žolės, bet laiku paiimta.

turi ieškot pagalbos arba pirkt našesnę techniką, nes per pašarų kokybę prarandi daugiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, Vaivada pranešimas:

Aš baigiu šienapjūtę tik apie liepos galą - tokios jau sąlygos pas mus.

Nors esu matęs, kad stambūs ūkiai šienauja ir spalio pradžioje, tad manau, kad čia problemos nėra.

Tai aišku gali šienauti pirmą žole, kad ir iki pirmo sniego,  bet kokia nauda tik gyvuliui skrandį užkišti? Nei prievoriu turėsi normaliu, nei pieno kiekio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 13 valandų, Karsonas pranešimas:

Pagaminom siandien gan slapoko. Iš 3ha 66 vnt susisuko. Buvau numates isdziovint bet lietaus pabijojau.

kažkokie stebuklai,iš ha 22ruliai,gerais metais retai kada tiek tebūna,arba kai pjauni žolę kai ji būna iki pažastų.Su kuo bepašneku visi sako,kad visiškai nėra žolės,mano atnaujintos,patręštos pievos ir tai dar nėra ko pjaut,bet nuotraukoje matos,kad tai teisybė,nebent ji praėjusių metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drąsiai, šiandien kaip tik vieną šalia kito šienauja, vienas laukas 4metų (kasmet tręšiamas azofoske 300kg/ha, kitas pernai metais įsėtas (šiemet netręštas), atitinkamai žolės vienodai, gal kažkiek pernykščio įsėlio didesni pradalgiai, vaizdinės medžiagos nepadariau, paprašiau šoferio, gal atsiųs ką, įkelsiu. 

Senos daugiametės 8-11rulių, jaunesnės apie 15, trečių metų pievos (netręšta, bet priešsėlis kukurūzas tręštas mėšlu) kaip tik vakar presuota iš 6ha 121rulis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, JCB pranešimas:

Drąsiai, šiandien kaip tik vieną šalia kito šienauja, vienas laukas 4metų (kasmet tręšiamas azofoske 300kg/ha, kitas pernai metais įsėtas (šiemet netręštas), atitinkamai žolės vienodai, gal kažkiek pernykščio įsėlio didesni pradalgiai, vaizdinės medžiagos nepadariau, paprašiau šoferio, gal atsiųs ką, įkelsiu. 

Senos daugiametės 8-11rulių, jaunesnės apie 15, trečių metų pievos (netręšta, bet priešsėlis kukurūzas tręštas mėšlu) kaip tik vakar presuota iš 6ha 121rulis. 

matyt pas jus žemės žymiai derlingesnės,pas mus molynuose ne kas,ką tik pravažiavau pro šalį savo antrametę pievą,kurią patrešiau 250kg-ha šešioliktuko,tai ne stebuklai,jei dabar ją nupjaučiau kažin ar po 10 rulių iš ha gautusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...