Jump to content
krucius

Zymeto Kuro Kaina

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Raimis45 pranešimas:

Sveiki. Tai kokia nuomone apie neste kura su sintetiniais priedais, bet pe rapso? Kuris kuras visgi geriau? 

Tai aišku, kad nestes geresnis be aliejaus, tik kažkodėl manau, jog jis ir brangesnis bus...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naftusas atveža sertifikatus kad prekiauja neste dažytu,  bet prieš savaitė variau mašiną TA tai su kontrolierium išsišnekom apie degalus tai pasakojo kad naftruso degalinėje kaina ir mažesnė, bet į naujasnes mašinas žmonės venge ten piltis kurą, nes sako kokybė nėra gera. O kaip ištikrųjų yra sunku pasakyti nes paskutinius 5 metus perku tik iš naftruso tai neturiu su kuo palyginti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , MV ūkis pranešimas:

po 65cnt Naftrus atvežė šiandien, valdžia dar ir dadėjo kuro už pernykščią sausrą :)

Kadangi parsidaviau gyvulius tai pas mane dar apie 30 % ir liko degalų neišpirkta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 24 minutes , Karsonas pranešimas:

Kadangi parsidaviau gyvulius tai pas mane dar apie 30 % ir liko degalų neišpirkta.

Gyvulius pardaviau, tačiau dviejų kubų deficitas gavosi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, MBLORINSER pranešimas:

No till taikyt pradėjau. Šiam momentui 5.5t likutis. Džipai balta važiuotų tai dar kokios 4 dasidetu.

Pas mane paprastas žemes dirbimas per du metus susikaupė 50 tonu likutis. Reiks pradeti gal darzus laistyti vis mažiau liks.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...