Jump to content

Elektros ivadas


Romka

Recommended Posts

  • po 2 metų...
On 2017-06-18 at 21:12, kostela pranešimas:

Taigi pasididinti galią kaimo vietovėje man pakainavo 200e. Turėjau 4kw, vienfazi, dabar 10kw trifazis. 180e uz projekto parengima ir 20e uz skaitliuko keitima.

tik 200eur? man iš vienfazio į trifazį, apie 900 metrų, kažką virš 7000eur paskaičiavo, tai ir toliau su generatorium žaidžiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2019-10-31 at 21:11, MBLORINSER pranešimas:

Reik stulpą savo sklype turėti. Tada tik dėžę uždeda ant stulpo jeigu reik transformatorių. Ir metrų neskaičiuoja. O tuos 700 atsikasi pats.

Aukštos įtampos stulpai tik šalia. Uzpildziau paraišką, plane veda nuo artimiausio transformatoriaus. 13kw 650-700metru 7600mauru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darai projektą savom lėšom - 40proc nuolaida nuo eso (ar dabar kažko) kainos. Vedžiau 550m 3F 15kw reikė primokėt 2600 oiro, plius projektas 700lt, plius statybinė dežutė su pridavimu 200lt. viskas vyko keičiantis litams į oirus.

Projektą padarė elektrifikacijos darbai (Vytas) marėj, su eso irgi viską jie suderino, priedo: jie eso rangovas marės apskrity.

Čia ne reklama.

Redaguota _Valdas_
papildymas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, dzipas pranešimas:

Yra patvirtinti ikainiai - pagal juos paskaiciuoja ir visa fantazija pasibaigia. Buitinis vartotojas moka 10 proc. nuo samatos (pagal ikainius metru ir galios), ne buitinis - 20 proc. 

Tai gal man kaip buitiniui reikėjo,vedžiau kaip ūkiui,su mintim ,kad bent pvm pasidengs. Nu dėkui ,vyrai,kitaip  nebus,pinigai sumokėti,laukiam darbų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-10-31 at 22:01, Robertas08 pranešimas:

Įsivest elektrą yra toks reikaliukas,už 700m 7600 eur. Pasirinkau 13kw. Yra koks nors variantas papigint šiam reikalui?

Tai kad jie projekta daro iki sklypo tavo ir pas juos visada pigiau nei pačiam darytis.Man vien už projekta du tūkstančius paprašė tai tuom paieškos pigiau ir pasibaigė.viska patikėjau daryti eso ir gavosi nepilnai du tūkstančiai suma jau su skaitliuku ,su transformatorium,tris šimtai metru ilgio kabelio klojimas po žeme.be to užsakinėjome vienfaze bet atvedė trifaze iki sklypo nors tikrai niekam tos elektros daugiau nereikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Nelabai tinkamas parašymas jau pasenę.  bet aš 2008m. Keičiau linija oras viena fazė į 3 fazes po žeme. 250m. Viskas kainavo 15000lt.

Tuo metu taigi Kirkilas buvo sukures,,LEO LT,,ir kainos bet kokiai trifazei isivesti buvo min 7000 lt,Kai pries keleta metu suzinojau,kad menkiausiai trifazei isivesti kainuoja apie 300 eur ir as aisku susigundziau,nes stulpas uz 10 m,:handgestures-thumbupleft:. Jau pigiau nebus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...