Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Kaip tai nėra viskas ten yra nežinau koks tamstos modelis, o 830 dešinėj prie sėdynės rankena kuri įtempia plokščiąjį diržą paleidžia kuliamąją, po to prie hidraulikos rankenėlių yra trečia nulenkta į prieky, ją patrauki į save ir pasileidžia kėderis, o ta kur netoli sraigės ant bunkerio iškrovimas. Turbūt suprantamai parašiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti tik apie 800 ir1110 modelius,su kitais nedirbau,tai nežinau.Arčiausiai grūdų bunkerio esančią rankeną nustūmus nuo savęs link variklio,(tai reikia daryti švelniai ir lėtai)įsitempia plokščias diržas ir įsijungia kuliamoji.Sekanti rankena,esanti arčiau į kombaino priekį tarp pavarų perjungimo svirties ir kuliamosios rankenos įjungia chederį.Šita rankena fiksuojasi nustūmus toliausiai link variklio ir palenkus į chederio pusę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Dėsiu polikarbonatą,turiu 3mm storio,jeigu priekinis vibruos,dėsiu 5mm.Šitą kombainą pirkau žiemą,anksčiau dirbau su Volvo 800.Už kombainą su kabina reikia primokėti 5-6 tūkstančius,o šita man atseis apie tūkstantį.Nuo kažko kito pritaikyti nelabai išeina,todėl dariausi pats pagal nuotraukas,priekinį stiklą išgaubsiu,kad mažiau vibruotų.O gyvenu prie Pivašiūnų,nesunku rasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai netoli gyveni nuo manes as gyvenu Sestokuose . Pivasiunuose gyvena zmonos pusesere kazkur apie balandzio 26 vaziuosim pas ja sveikin sunaus su gimtadieniu tai uzsuktau ir pas tave zinoma jeigu tu sutinki o jeigu nenori kad tave trugdytau tai parasyk kad busi uzsiemes ir as suprasiu. Kelintu metu tavo kombainiukas , kur pirkai , kiek mokejei jei nepaslaptis ir ka manai apie Zoidbergo kombaina 1130. Kabina pats sumastei ar matei kur padaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žiūrėjau ant rėlių,starterio,tai visur stovi datos 85m.Stovis jo labai geras,mažai dirbęs,pardavėjas sakė,kad nuo 2001m juo nedirbta.Parvežtas iš Norvegijos,matosi,kad ilgai stovėjęs.Pirkau Seirijuose,mokėjau 13 tkst.O 1130-tai patobulintas 830.Kiekvieną kombainą reikia gerai aplandžioti,tada gali pasakyti apie jo stovį.Kabiną dariau pagal nuotraukas,kažkiek nuo 800,kažkiek nuo JD kopijavau.Būtų malonu pabendrauti su jumis,galėsite užsukti.Reikėtų kažkaip susiskambinti.Aš dabar bandau įsidarbinti,nes po žmonos mirties jau 3m niekur nedirbu,jeigu pavyks,darbas bus pamaininis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzjauciu del zmonos mes visi mirsim bet vistiek reike judet i prieki. Mano telefono numeris 862233948 pamajekink arba parasyk zinute tai as turesiu tavo numeri ir paskambinsiu. Susiderysim kada as atleksiu as tiksliai irgi nezinau kazkur i balandzio pabaiga. Padesi pirkt kombaina ar patarsi i ka ziuret kai perki. Stazas pas tave yra dirbant su tokeis kombainais o as tik niva ciupinejas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lipdau kabiną ,,pipirinei''.

Puikus darbas, tik reikalaujantis LABAI daug laiko... Dar turiu klausimą: tikriausiai teko matyti, kokios įdomios į Volvo kombainų žibintus dedamos lempos ? Gal žinote kur jų nusipirkti, kad nereikėtų viso žibinto keisti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Buvau susisiekęs ir su ,,Plastena'',ir per ,,Hidrobaltą'' ieškojau,apskambinau visas žinomas Lietuvos firmas,bet tokių išmatavimų diržo nėra,o katalogų niekas neturi.Jeigu atsirastų,kam dar reikia tokio diržo,lenkų firma ,,Stomil'' gali per dvi savaites pagaminti,kaina būtų apie 300 Lt už vienetą.Jie ,,iškeps'' 6 diržus,visus reikia paimti,radau įmonę,per kurią galima duoti užsakymą.Aš sau imčiau 2 vnt,lieka dar 4. Klijuoti nelaiko,lūžta per klijavimą,o ir kaina klijuoto diržo 380-450 Lt+PVM. Kaimynas turi šios firmos diržą pirkęs Volvo 800,jau gal 4 sezonus laiko.Todėl ir ieškau bendraminčių,gal su kuo susikoperuosime.Būtų gerai,kad atsilieptų Volvų savininkai,gal kas turite knygutes 830,1110,1130 modeliams,reikia diržo nr.turiu atsišvietęs 800 diržų lapą,tam kombainui buvau daug ką pritaikęs,turiu užsirašęs.Ar gal kas turite 1110 ir yra orginalus diržas,gal galite pasižiūrėti jo numerio,būčiau labai dėkingas.

galėsiu pažiūrėt bet abejoju ar kas matysis, jei dar yra tai 2 paimčiau nes pas mane irgi nekaip atrodo tas diržas. knygutėj jokių kataloginių nr neradau 865021534

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
kaip reguliuojat sietus volvo 800:

1. rugiams, kvietrugiui

2. avizoms

3. dobilams, garstyciai, rapsui.

tuoj teks eit link kombaino, nenoriu visko paskutinems savaitems nukelt :)

Man irgi aktuali tokia informacija. 1130-am tikriausiai reguliavimai nesiskiria ? Aš dar pridėčiau punktą "miežiams" ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Radau internete švedišką naudotojo instrukciją 830-am modeliui. Neužilgo įmesiu nuorodą, gal kam nors pravers. Kilo dar man toks klausimas apie bortines pavaras: ar ten pilasi koks tepalas, ar dantračiai eina "ant sauso" ? Gal per tepimo tašką prisitepa ? Kas ardę apšvieskit, reikia pasižiūrėti nelaukiant pirmo išvažiavimo. Beje, dar radau kur nusipirkti lempučių į originalias volvuko lempas :) Vnt / 4lt. Jei kam reikia kontaktų - pm .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau internete švedišką naudotojo instrukciją 830-am modeliui. Neužilgo įmesiu nuorodą, gal kam nors pravers. Kilo dar man toks klausimas apie bortines pavaras: ar ten pilasi koks tepalas, ar dantračiai eina "ant sauso" ? Gal per tepimo tašką prisitepa ? Kas ardę apšvieskit, reikia pasižiūrėti nelaukiant pirmo išvažiavimo. Beje, dar radau kur nusipirkti lempučių į originalias volvuko lempas :) Vnt / 4lt. Jei kam reikia kontaktų - pm .

Nejau tai taip slapta kad viskas tik į PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nejau tai taip slapta kad viskas tik į PM.

Nenoriu daryti nemokamos reklamos :)

Nuoroda į Volvo S830 operatoriaus vadovą:

https://rapidshare.com/files/1065262994 ... ec_wat.pdf

Padariau dar vieną atradimą: spragilų mentės prie būgno ne prisuktos, o privirintos :icon-eek: Ir čia gamyklinis išmislas... Jau įsivaizduoju, kaip reikėtų jas keisti. Tai dėl ratų bortinių pavarų niekas neapšvies kaip ten padaryta ir ką reikia sutepti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Bortinėse pavarose yra po du tepimo taškus,tarp rato veržlių,patepti reikėtų kasdien,nes paskum pavaros pradės leisti nemalonius garsus.Per juos tepalas patenka ant didžiojo dantračio dantų.Taip pat reikia sutepti pusašių guolius ir kartas nuo karto stebulės guolius,po du taškus pavaros centre.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...