Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

prieš valandą, kesstonis pranešimas:

Cia po darbo dienos dulkes nusipust?Akumuliatorinis negeriau?

Taip, po darbo dienos nupūsti dulkes. Akumuliatorinis ? Šitam daugiau pritaikymo galimybių, o ir pirktas naudotas už 80 pinigų. Akumuliatorinis ( mano atveju tiktų Milwaukee ) apie 200. Youtube pamačiau, kaip vienas anglas šiaudų presą išpūtinėja ir kilo mintis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-07-28 at 21:27, Dr.Zoidberg pranešimas:

 

 


Net nesugalvočiau taip, aš tai grįžęs kompresorium išsipūtinęju o ir kur tokį daigta pasidėt į 830:D

Jau nukulta 7ha kviečiu Ale kažkokį garsai važiuojant keliu smarkiau lenda negražūs lyg dungsėjimas ratuose, bet tik tada kai į pakalnę ir gaunasi stapdymas ant bėgio tai įdomu kas čia bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, GOOGLISTAS pranešimas:

 

 


Net nesugalvočiau taip, aš tai grįžęs kompresorium išsipūtinęju o ir kur tokį daigta pasidėt į 830:D

Jau nukulta 7ha kviečiu Ale kažkokį garsai važiuojant keliu smarkiau lenda negražūs lyg dungsėjimas ratuose, bet tik tada kai į pakalnę ir gaunasi stapdymas ant bėgio tai įdomu kas čia bus

 

 

Pasidedu kabinos priekyje prie stiklo. 830-am ant variklio byrėtų iš perkūlimo, jei atidarytum pažiūrėt :) Namie radiatorius ir oro filtrus kompresoriumi pučiu, čia tik kad laukuose su šluotele nereikėtų žabalioti aplinkui. 

Dėl dunksėjimo: nusiimk ratą nuo ašies ir apžiūrėk guolių būklę. Rato ir pavaros, kur ateina iš dėžės. Gal jau labai didelis laisvumas tarp rato dantračio ir varančiojo, dėl to gali toks daužymas būti. Tada reikėtų bandyti varantį dantratį su guoliu sukelti į viršų ant varžtų, kad tarpą sumažinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, GOOGLISTAS pranešimas:

 

 


Net nesugalvočiau taip, aš tai grįžęs kompresorium išsipūtinęju o ir kur tokį daigta pasidėt į 830:D

Jau nukulta 7ha kviečiu Ale kažkokį garsai važiuojant keliu smarkiau lenda negražūs lyg dungsėjimas ratuose, bet tik tada kai į pakalnę ir gaunasi stapdymas ant bėgio tai įdomu kas čia bus

 

 

Claas mercator man taip būvo. Važiuojant greičiau dungsėjo. Buvo guolis pavaroje subiręs. Teko pavarą keisti nes dantračiai jau pavargę buvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, L&M pranešimas:

Claas mercator man taip būvo. Važiuojant greičiau dungsėjo. Buvo guolis pavaroje subiręs. Teko pavarą keisti nes dantračiai jau pavargę buvo. 

Supratau reikės nusiimt ta bliuda rato ir pažiūrėt kas ten darosi, tik dabar nesinori pasibert vidurį javapjūtės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-02 at 09:27, Dr.Zoidberg pranešimas:

Pasibers pats :D Ir būtinai pačiu netinkamiausiu momentu...

Tai kai pats pasiberia tada žinai ką tvarkyt :D o ieškot problemų nesinori. Dabar važiuoju max 2 bėgių ir nėr to garso negrazaus. Dar likę 8 ha kūlimo ir bus pabaiga tikėkimės atlaikys :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-12 at 12:45, Vidmantas_LT pranešimas:

Sveiki. Ištiko mūsų kombaina problema. Pjaunamosios dalgis pilnai nesuvaikšto tarp priešpeiliu, to pasekoje sunkiai pjauna . Niekaip nerandu kame šaknys. Gal įmanoma kaip nors ten sureguliuoti?

 

Kad nelabai ten kas reguliuojasi. Ar nebuvai ko nors tarp peiliukų pagavęs ? Gal užkirto ir sulinko kažkur ? Ar visada taip buvo, ar dabar pasidarė ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-13 at 12:09, Rimarimas pranešimas:

Ar tepate dalgio pavaža?su kuo?Ar išviso ji tepama?

dalgis-don-1500-acros-081-27-02-010-01-6-m~3.jpg

Rytais užpurškiu grandinių tepalo. Bet abejoju ar tai kiek padeda, gavus masės visvien tuoj visas tepalas išsivalo. Tos vietos tepimas daugiau paguoda sau, naudos iš to mažai. Čia tik mano nuomonė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-13 at 12:09, Rimarimas pranešimas:

Ar tepate dalgio pavaža?su kuo?Ar išviso ji tepama?

 

Budavo tokia profesija kombaininkas :icon-biggrin: Kombaine (rusiskam)  budavo intervalai tepimo ,tai vo dalgio varlyte sutept reikedavo kas bunkeri arba kas du ,priklauso nuo padeties (cia skaitydavos pavyzdingas kombaininkas) + pasidarai plastmasini buteli su vamzdeliu isipili atrabotkes ir apslakstai dalgi ,tuo paciu.va toks dalgio prieziura ir jo daliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...
On 2021-04-01 at 17:48, GOOGLISTAS pranešimas:

Matau mirus tema darosi bet gal kas atsilieps.

Toks klausimas baigiant sezoną pastebėjau kad neprasitepa varijatorius, pakeičiau tepimo tašką nepadėjo. Tai kaip ten jo ardymas pačiame viduje kažkas gali būti užsikimšę? 

Temos gyvumas yra tiesiogiai proporcingas gedimų skaičiui . Čia gi ne nivų tema, kad  kiekvieną dieną ką nors kalstyti :D Variatoriaus ardyti dar neteko, ar kolega, nebūsi pirmas ir turėsi tai padaryti su fotografijomis ? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, GOOGLISTAS pranešimas:

Žiūrėsim, kaip čia bus jau geriau dabar išsiardyt nes ten reiktų kaip ir kasdien prasitept o man visai neprasitepa, tai pasekmės gal nlb smagios gali būtu:D

Teisingai. Mano Volvo variatoriuje lyg toks pakalenimas girdisi kai ilgai dirbęs būna, bet kiek aš jį klebenau, lulyg tai nieko blogo nesimato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...