Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Pamiršau paminėti dar vieną problemą.Dėl to,kad gerai neiškulia varpų,gali būti kalta ir išlinkusi per vidurį pobūgnė.Mačiau tokią išlinkusią 800 Volve,teko pačiam remontuoti vieno ūkininko Droningborg 1200 pobūgnę,bet tada nekulia ne tik kvietrugių,bet ir miežių,ypač retesnių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kaimynas turi toki kombaina Overum tai kvietrugio neiskule jei pritrauke pobugni tai kapoje grudus atleidze neiskule. As irgi galvoju pirkt toki kombaina kaip Zoidbergo Overum aktiv 1130 KAISEDORYSE yra 21 stuka. Neapsisprendziu ar toki ar Jenisieju uz 15 stuku tas tai kvietrugi iskule.

Prieš pirkdamas savo skambinau į Kaišiadoris, žadėjo, kad atveš. Kai jau nusipirkau savo, tada paskambino, kad atvežė :) Niekšybių dėsnis, kitaip sakant... Pagal foto tai stovis panašus, į vidų reikia lysti žiūrėti. Pernai man kvietrugį kūlė su niva, tai grūdai labai smarkiai sukapoti. Bet kvietrugis buvo toks 50 : 50, kad sausas. Galėjo dar padžiūt truputį. Gal tame ir priežastis to trupinimo. Kas geriau, ar rusiškas kombainas ar volvo viską sudėjus bala žino. Manyčiau, kad švedas bus geresnis. Vien kuro sąnaudos per pus mažesnės ir turbūt dar paprastesnis už tą jenisiejų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks kaimynui pasakyt kad keitcesi bugno skyvai gal pades nes viska iskule gerai tik kvietrugio ne. Aisku pac kultai sau tai bandytai visokius variantus o kai chalymina atvare pabande neina varo pas kita kur nekvietrugis paseta. As kules tik su Niva du sezonus todel ir galvoju apie Jenisieju o su uzsienietiska joke nebandes .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kaimynas turi toki kombaina Overum tai kvietrugio neiskule jei pritrauke pobugni tai kapoje grudus atleidze neiskule. As irgi galvoju pirkt toki kombaina kaip Zoidbergo Overum aktiv 1130 KAISEDORYSE yra 21 stuka. Neapsisprendziu ar toki ar Jenisieju uz 15 stuku tas tai kvietrugi iskule.

Prieš pirkdamas savo skambinau į Kaišiadoris, žadėjo, kad atveš. Kai jau nusipirkau savo, tada paskambino, kad atvežė :) Niekšybių dėsnis, kitaip sakant... Pagal foto tai stovis panašus, į vidų reikia lysti žiūrėti. Pernai man kvietrugį kūlė su niva, tai grūdai labai smarkiai sukapoti. Bet kvietrugis buvo toks 50 : 50, kad sausas. Galėjo dar padžiūt truputį. Gal tame ir priežastis to trupinimo. Kas geriau, ar rusiškas kombainas ar volvo viską sudėjus bala žino. Manyčiau, kad švedas bus geresnis. Vien kuro sąnaudos per pus mažesnės ir turbūt dar paprastesnis už tą jenisiejų...

kvitrugi skaldymo priezastys gali but kad perdaug sausas ,dregnumas .cia nuo veisles irgi priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaldimo priežastis gali but tik VIENA, nepriklausomai kokia kombaino markė, tai tarpinė tarp vairo ir ..... :eusa-naughty:

Aš irgi linkęs taip manyti. Kūlė senas kombainistas, bet norėdamas labai švariai iškult, ko gero padarė per mažą tarpelį tarp būgno ir pobūgnio. Ar klystu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaldimo priežastis gali but tik VIENA, nepriklausomai kokia kombaino markė, tai tarpinė tarp vairo ir ..... :eusa-naughty:

Aš irgi linkęs taip manyti. Kūlė senas kombainistas, bet norėdamas labai švariai iškult, ko gero padarė per mažą tarpelį tarp būgno ir pobūgnio. Ar klystu ?

vienais metais buvo per sausi 12proc dregme skalde nieko gero nepadare bugno apsukas mazino,ir tarpa pobugnio ir didino ir mazino ,arba daug varpgaliu neiskultu arba skaldytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau nubalsavom už volvo kombainų reguliavimų ir dalių aptarimą šitoj temoj tai paklausiu elementaraus klausimo: kur perkat dalgio peiliukus, nuo ko tinka ? 1130 toks pat dalgis (ilgis aišku kitas, bet peiliukai) kaip pvz. 830 ar 800 ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užpernai,kai buvo labai žolėti javai,buvau susikalęs vokiškos savaeigės šienapjovės peiliukus,pernai,kai buvo nedaug žolės,naudojau nuo ,,Nivos'',viskas tinka.Pas mane ir elevatorių grandinės buvo į 800 sudėtos nuo ,,Nivos''.

Aišku sudėtos ir grandinės ir žvaigždutės ? Ar atitiko žingsnis ? Mano džiaugsme yra dar toks pričendalas : nuo kuliamos į tolyn grūdus neša ne kratoma lenta, o transporteris (grandinės su tokiomis lyštvomis guminiais kraštais). Tai ant gerai pajotų volvo žiūrėjau, tų gumų jau tik prisiminimas, pas maniškį kaip naujos, praktiškai. Tik va kai jos nusidėvės kažin ką reikės daryti... Yra dar pas ką nors šis transporteris ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas transporteris,kiek žinau,stovi 830 ir 1130 volvuose.Jeigu ,,neprivalgysite'' žemių,jis tarnauja ilgai.Tai gal kiek geresnis variantas,negu 800 ar 1110 modeliuose esanti kratoma lenta.Mano ,,senelio" ji jau buvo virinta,nes buvo atlūžęs visas kratomos lentos priekis,ir vėl jau buvo prakirmijusi,byrėjo grūdai,teko dėti lopus iš viršaus ir apačios suimant juos varžtais.Tai yra silpnoji Volvų vieta.Kai ieškojau rudenį kito kombaino,tai iš 8 apžiūrėtų pas 5 ta lenta jau buvo prakirmijusi,manau,kad dėl netinkamai valomo kombaino.Keičiant Elevatorių grandines,žvaigždės lieka orginalios,po kelių dienų darbo jos prisiderina prie grandinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki nasuma ir derlinguma/ha ikertat su V 800 tarkim ant lietusvisku rugiu, avizu, kvietrugio, mieziu?

Na,lenktynėse nedalyvavau,nes pas mus,Dzūkijoje,nelabai yra kur ir palenktyniauti,maži sklypeliai,daug sukiojimosi.Pernai,kai nebuvo žolėti ir sugulę javai,kūliau vienam draugui,jo laukas ilgas,privažiuodavo iš karto išleisti grūdus,tai per dieną įveikiau 4,5 ha.Kūliau kviečius,rugius ir avižas.Pralaidumas Volvo nemažas,tik kratukai per trumpi,kuliant didesniu greičiu nesuspėja gerai iškratyti iš šiaudų grūdų.Kuliant savo laukuose tiek neforsuoju,per dieną kuliu 3-3,5 ha.Rugiai,kviečiai,ypač žieminiai,avižos kuliasi smagiai.Miežiams,kvietrugiams,o tuo labiau vasariniams reikia tempą mažinti.Auginu grikius,tie taip pat kuliasi gerai,tik pernai buvo daug varpučio,teko prieš pjovimą nupurkšti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koki nasuma ir derlinguma/ha ikertat su V 800 tarkim ant lietusvisku rugiu, avizu, kvietrugio, mieziu?

Na,lenktynėse nedalyvavau,nes pas mus,Dzūkijoje,nelabai yra kur ir palenktyniauti,maži sklypeliai,daug sukiojimosi.Pernai,kai nebuvo žolėti ir sugulę javai,kūliau vienam draugui,jo laukas ilgas,privažiuodavo iš karto išleisti grūdus,tai per dieną įveikiau 4,5 ha.Kūliau kviečius,rugius ir avižas.Pralaidumas Volvo nemažas,tik kratukai per trumpi,kuliant didesniu greičiu nesuspėja gerai iškratyti iš šiaudų grūdų.Kuliant savo laukuose tiek neforsuoju,per dieną kuliu 3-3,5 ha.Rugiai,kviečiai,ypač žieminiai,avižos kuliasi smagiai.Miežiams,kvietrugiams,o tuo labiau vasariniams reikia tempą mažinti.Auginu grikius,tie taip pat kuliasi gerai,tik pernai buvo daug varpučio,teko prieš pjovimą nupurkšti.

va va, grikiu man reikia 100kg jei geri, kurioj pusej Nemuno esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,lenktynėse nedalyvavau,nes pas mus,Dzūkijoje,nelabai yra kur ir palenktyniauti,maži sklypeliai,daug sukiojimosi.Pernai,kai nebuvo žolėti ir sugulę javai,kūliau vienam draugui,jo laukas ilgas,privažiuodavo iš karto išleisti grūdus,tai per dieną įveikiau 4,5 ha.Kūliau kviečius,rugius ir avižas.Pralaidumas Volvo nemažas,tik kratukai per trumpi,kuliant didesniu greičiu nesuspėja gerai iškratyti iš šiaudų grūdų.Kuliant savo laukuose tiek neforsuoju,per dieną kuliu 3-3,5 ha.Rugiai,kviečiai,ypač žieminiai,avižos kuliasi smagiai.Miežiams,kvietrugiams,o tuo labiau vasariniams reikia tempą mažinti.Auginu grikius,tie taip pat kuliasi gerai,tik pernai buvo daug varpučio,teko prieš pjovimą nupurkšti.

O kuriuo bėgiu kuli ? Aišku, gazas - dugnas, o toliau ? Klausimai atrodo kvaili, bet geriau iš anskto teoriškai sužinoti, kad paskui praktiškai turėti nuo ko pradėti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad su kabina reikia žiūrėti įtikinot ;) Bet dėl pačio kombaino abejonių pakilo debesis. Gal tikrai geriau koks Dronningborgas (kad ir 1650), nes rast eina už 14 kLt ir plotis 3,6 m. ? Padiskutuojam šiuo klausimu, iki kito sezono turiu būtinai kažką išsirinkti (ir nusipirkti) :icon-confused:

na ko ko bet ja DB niekam nelinkeciau tikra vargo masina pats turejau tris sezonus tai daugiau remonto turejau nei kuliau rata apsuki ir stovi, be to jau labai ne nasus tuoj pradeda kist elevatorius jei didesnis derlingumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjo vienas mano draugas DB 1200,atrodė,kad neblogas kombainas,bet kai pradėjo byrėti...Elevatorių ašelių guoliai,kai reikėdavo išardyti pusė kombaino,kad kažką pakeisti,pavarų dėžė labai silpna,pobūgnė labai greitai išlinksta.Na,o sytai byra ne tik Volvuose.Rėmai laiko,bet su laiku išsibeldžia sytų ,,žvynų'' vielinės ašelės,išdyla mediniai tašęliai,tada,žiūrėk,jau dūmai eina iš elevatoriaus diržo,jau trauk ,,žvyną''iš elevatoriaus.Pasidarai naujas,,šukas'' iš seno Nivos syto,įvirini ir vėl į lauką.Po 5-6m rimtesnio kūlimo sytus reikia pakeisti,nes išsibeldžia visiškai,nespėji remontuoti.Kuliu daugiausia pirma pavara,antrą naudoju nebent avižose,nors nėra prasmės junginėti,nes pirma išgreitinta pavara ir antra išlėtinta kažkuriam intervale dengia viena kitą.Nėra prasmės lakstyti,nes nesuspėja gerai iškratyti kratukai,paskui labai gražiai sužaliuoja laukas. Čia dar kažkas klausė grikių sėklos,sėju baltarusišką ,,Smuglianką'',bet turiu pasilikęs tik sau sėklai,pavasarį ieškok Varėnoje kombinate,aš iš ten pirkau,nors gal dar turi ir rimtesni ūkininkai pasilikę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...