Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, djmindaugas pranešimas:

per ta vamzdeli kur nubega. tai buvau uzpyles tai zurejau ir matos kaip radiatoriuje vanduo kunkuliuoja. blemba vel investicijos bus reiks tad variklio remonta daryt. idomu ar yra pirkt tarpiniu ar gilziu nauju reiks.

Lytagra "Perkins" atstovai lyg ir. O alternatyvos visur irgi pilna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikys ta asis, per svarke tikrai nelus, nu nebent tik pavirsiuj apvirinino. As pats esu virines leksciu asi. Ten kvadratine, berots 35mm storio. Susmailinau kaip piestukus ir liejau svarke kol pasiekiau siek tiek storesni nei buvo pati asis. Tada su slifavino disku nuzulinau iki tapo lygi, be jokiu gumbu. Antri metai trinu lekstes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Daidas pranešimas:

250 Panevezyj ? :) man kaip pasake uz ta metalo strypuka tiek tai paklausiau ar su galva viskas gerai...as irgi turiu tokia beda dar, tik pasmane asis luzuzo nes buvo kaskokiu budu ipjauta vos nepuse,tai irgi viska susuko transportery issitiesinau asis abi nuveziau tekintojui bet suvirino ikaitine,gal laikys...ryt tikiuosi susideti viska.Vievyje grandine 5 metrai 85 eur juosta 15 eur paprasta negumuota

taip panevezy tam gasiune. o kur cia vievi agrotaka firmoj? sauliuos as skambinau tai dabar neturi grandines tik po poros dienu tures tai laukiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/22/2017 at 08:27, djmindaugas pranešimas:

vidino transporterio asis su zvigzdutem kur prieki uzsikosojo 250 eur gal butu galima gal kaip istekint ir pasigamint?

Šrotiniai visai išprotėjo :) Kai niekas tokiom kainom nepirks, galės į metalo laužą savo prekes priduoti. Buvo ir man ta ašis sulinkusi, ant kaladės ištiesinau ir tiek žinių, nei ji ten grūdinta nei ką, žalias metalas. Tekink naują iš kalibruotės ir nesuk galvos, tai kokia 50€ kainuos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu. Mat kaip ce. Pas mane paprastai  dar padaryta, be transporterio. Tai siemet , kur dauk zozliu zirniuos ir dauk seklu ju patenka tai kazkaip nespeja nuslinkt link sietu kai greiciau pavariau. 

Ce geriau padaryta nei maniskio.

Bet ta asis tai neplona, Nuo ko ji sulink galetu? 

Ce po kratukais ziuriu nera kratomos lentos kaip pas mane . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...