Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

On 8/17/2017 at 05:59, Daidas pranešimas:

Kas gali buti,pakeiciau vaziuokles dirza virsutiny nauju ir kaista varijatorius,kur liko senas ta puse nekaista dirzas ytemtas vaziuot vaziuoja bet kodel kaista?galvojau guoliai isemiau pakeiciau naujais, vistiek kaista...dirzas netinka?lyg tokspats pirkau plastetoj...

Kaista dėl trinties. Gal per daug įtempei ? Šiaip apsitrins kraštai ir turėtų kaitimas sumažėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Daidas pranešimas:

Dziugu.Man irgi puikiai sekesi kol nesavo kuliau,pradejau savo, prasidejo bedos,tik tiek kad jis paprastas,tai remantuoti nera sudetinga,tik reiks turbut tos asiespačios paieskoti ilgokai...

Išvada peršasi viena : kol savo nenukulta, į kitų nelysk :) Kuri ašis nusisuko ? Kur transporteris platus ar kur sraigutė ? Įpjauta gali būti netyčia, pvz keičiant guolį. Jeigu dėvėtos negausi, tai bet kuris tekintojas tau kitą išdroš, nieko ten stebuklingo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-17 at 15:59, Daidas pranešimas:

Kas gali buti,pakeiciau vaziuokles dirza virsutiny nauju ir kaista varijatorius,kur liko senas ta puse nekaista dirzas ytemtas vaziuot vaziuoja bet kodel kaista?galvojau guoliai isemiau pakeiciau naujais, vistiek kaista...dirzas netinka?lyg tokspats pirkau plastetoj...

Varijatoriaus diržai po vieną nesikeičia, juos reikia keisti tik abu ir viršutinį ir apatinį, o dabar kadangi vienas naujas o kitas jau padilęs jie nevienodai įsitempe naujas bus įtemptas o senas per laisvas todėl ir kaista.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017 m. rugpjūčio 17 d. at 20:16, djmindaugas pranešimas:

sveiki  volvo s830 nuozulno transportero juosta vien puse nutruko ir susuke viska. ar yra kur nupirkt grandine ir tas juostas ir kokios kainos idomu vaiksto?

Vievio Agrotaka turi transorteriu,juostu atskirai,dirzu,guoliu ir tt.asi turejo Panevezi
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas kulet zirnius kuriuose dauk zalios mases? Pas mane siemet buvo be purskimo tai labai dauk prizele zoles, ir per kulima buvo dauk zalios mases. Susiduriau su ta problema kar ta zale mase kazkaip ant kratuku susikimba i didesnius guzus ir kai toki guza ismeta ant smulkintuvo, anas uzstringa tiesiog ( pas mane smulkintuvas su peiliais sumautais ant dvieju strypu - eiles peiliu.). Taip pazaidziau, pasvilinau dirzus ir numeciau smulkintuva zement. Pats kuimbainas praktiskai eina be problemu per tokius zirnius su dauk zalios mases- svarbu tolygiai vaziuot kad vienodas kiekis mases patektu i spragilus. Bet pastebejau kad per gala siaudai krenta tokiais glebukais( rysuliukais). Gal kas  susiduret su tokiais dalykais? Seip dirzai kratuku atrodo viskas liuks, ir ytemta.  Pas mane volvo activ 1000 (kaip 800 tik kad 4 kratuku ir kederis 3m).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekologas pranešimas:

nu nezinau,kuliai ir labai zoletus ,bet jokiu bedu nebuvo ,vaziuok leciau  turbut,mano volvo 800

Nu vat tas ir ydoniausia- su smulkintuvu tai pirmu begiu ir dar su varijatorium sumazines iki minimumo ir vistiek retkarciais uzkemsa. O vat kai ji numeciau tai pirmu begiu praktiskai pilnu greiciu variau ir nekemsa. Vat ir misliju kodel ce taip yr. Beje gal gali paziureti koks kodas ant skriemulio, kuris suka kratukus ir kratoma lenta? Gal jis pas mane ne toks ir per letai kratukai sukas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, djmindaugas pranešimas:

sveiki kas galetu but volvo s830 per visa darbo diena ispucia vandeni visa po biski? termostata ismeciau lauk bet vistiek tas pats

Vanduo ar antifryzas pas tave?  O temperatura kokia buna? Seip vanduo linkes garuoti kai ikaista. Tai jei ten 100 ar pora simtu nugaruoja tai ce turbut dar ne problema. 

Pas mane pvz buna tarp 78- 82 mazdauk. Supilta antifrizas. Nedapyliau dar nuo pernai . Net ir kai lauke apie 30 laipsniu silumos, daugiau 82 nebepakyla. Tik as laiks nuo laiko su sepeciu nubraukiu siuksles nuo radiatoriaus apsauginio sieto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , lauztuvas pranešimas:

Vanduo ar antifryzas pas tave?  O temperatura kokia buna? Seip vanduo linkes garuoti kai ikaista. Tai jei ten 100 ar pora simtu nugaruoja tai ce turbut dar ne problema. 

Pas mane pvz buna tarp 78- 82 mazdauk. Supilta antifrizas. Nedapyliau dar nuo pernai . Net ir kai lauke apie 30 laipsniu silumos, daugiau 82 nebepakyla. Tik as laiks nuo laiko su sepeciu nubraukiu siuksles nuo radiatoriaus apsauginio sieto. 

antifrizas pas mane. tai kad idejau dacika nauja mechanini tai jis pakyla apie 50 ir daugau nekyla ir paskui zuru kad nukrito ir iskart supratau kad kazkas netaip ir pamaciau kad tucia

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...