Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Iškilo būtinybė kitais metais įsigyti kombainą. Nebeįmanoma, kai oras geras, o niekas nevažiuoja kulti, nes dar savo nepabaigę, tingi, sugedo ar dar kažkas tarp kojų maišosi... Biudžetas ribotas, kūlimo per mano ir draugo ūkius kažkur 20 ha. Užkliuvo Volvo "pipirinės". Mačiau ir gyvai kuliant, bet pačiam pamėgint neteko. Forume parašyta nelabai daug. Papasakokit kas tokius naudojat, kokios bėdos, kaip jie kulia, kiek naudoja kuro, kaip reikalai su detalėmis, koks našumas ir t.t. Taip pat iš kur geriau įsigyti, kokia kaina yra protinga (nes yra ir po 26 000 Lt prašančių :D ). Ačiū :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau keletą metelių suku pipirine volvo 800. kaip ir kiekvienas šrotas turi minu.bet DIDELIS + :eusa-dance: .TURI TURI SAVO :lol: .kada nori varai in laukus.kas sugenda pritaikai-perdarai.našumas 1 h -1.5 val.ką norėt kederis 2metrai.valo gan gerai. jei ne silosas galima ir palakstyt.mano nuomone save pateisina. o kainos nežinau kodėl labai iškeltos.o svarbiausia kiekvieno teisė rinktis.kas vienam auksas kitam gal š..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp stambių ūkininkų tai aišku nėra populiarus varijantas, bet tavo atvejui manau pilnai užteks tokio. Aš pats tris sezonus su 830 volviuku atvariau su chalturke maždaug tokius plotus kaip kad rašei nupjaunu, mane jis pilnai tenkina. Tokį plotą jei viskas normaliai per 3 dienas nukult galima. Na o kas dėl detalių, tai per tris sezonus nieko rimto neprisireikė, pakeičiau tik keletą guolių ir kelis diržus guoliai daugiausia kiek teko keist nebrangūs ir nedeficitas 205, 304 panašiai kaip rusiškų motociklų ratuose eidavo kainuoja nuo 8 iki 15 litų taip kad nematau problemos. Diržai yra keletas specifinių brangesnių, o šiaip viskas paprasta kaip trys kapeikos. Beje 800 aš asmeniškai nebepirkčiau nes jau truputi per siauras kederiukas na o 830 jau 2,64 metro tai vis ne 2,20 ar 2 nežinaunkiek ten tiksliai 800-ojo. Tokiems plotams aš manau nieko labai gudresnio ir nerasi, o kas dėl kainos tai manau už kokia 12000 be kabinos galima rast, na o su kabina žmonės už 17000 nuperka. Beje jei nori hidro važiuoklės ieškok 1150, gaila jų mažai skelbimuose matos, keisčiau saviški į tokį pasitaikius progai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo būtinybė kitais metais įsigyti kombainą. Nebeįmanoma, kai oras geras, o niekas nevažiuoja kulti, nes dar savo nepabaigę, tingi, sugedo ar dar kažkas tarp kojų maišosi... Biudžetas ribotas, kūlimo per mano ir draugo ūkius kažkur 20 ha. Užkliuvo Volvo "pipirinės". Mačiau ir gyvai kuliant, bet pačiam pamėgint neteko. Forume parašyta nelabai daug. Papasakokit kas tokius naudojat, kokios bėdos, kaip jie kulia, kiek naudoja kuro, kaip reikalai su detalėmis, koks našumas ir t.t. Taip pat iš kur geriau įsigyti, kokia kaina yra protinga (nes yra ir po 26 000 Lt prašančių :D ). Ačiū :icon-cool:

Jeigu per žiema papultu susirasti gerai užlaikyta niva tai butu geriausias varijantas esant ribotam biudžetui, nes tas volvekas jeigu pavestu, o čia tik laiko klausimas kada paves, tai remontas gali but nepigus, arba kaip jau kažkas minejo detales pačiam prisitaikyt reikes ir t.t. aš pats tokio aparato neturiu bet teko kalbetis su tai kurie turi tai detaliu jiems kaip ir nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis apie nivą irgi buvo, bet vistik griozdas ir baisiai netaupus. O kai tokie plotai ir tokios apyvartos, kiekvienas litras kuro jau daug reiškia. Man volvo patiko todėl, kad paprastas kaip 3 kapeikos ir ant dalių ardomų mačiau keletą skelbimų. Jau šiek tiek aiškiau darosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau keletą metelių suku pipirine volvo 800. kaip ir kiekvienas šrotas turi minu.bet DIDELIS + :eusa-dance: .TURI TURI SAVO :lol: .kada nori varai in laukus.kas sugenda pritaikai-perdarai.našumas 1 h -1.5 val.ką norėt kederis 2metrai.valo gan gerai. jei ne silosas galima ir palakstyt.mano nuomone save pateisina. o kainos nežinau kodėl labai iškeltos.o svarbiausia kiekvieno teisė rinktis.kas vienam auksas kitam gal š..

nezinau ka tu pjauni kad per 1,5 val 1 ha nupjauni,jei kvieciai normalus tai per diena 3ha nupjauni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis apie nivą irgi buvo, bet vistik griozdas ir baisiai netaupus. O kai tokie plotai ir tokios apyvartos, kiekvienas litras kuro jau daug reiškia. Man volvo patiko todėl, kad paprastas kaip 3 kapeikos ir ant dalių ardomų mačiau keletą skelbimų. Jau šiek tiek aiškiau darosi :)

kodel nenori claasa ar jd ,nh siem detalių yra lengva rast naujų, o volvo jau gamyklos nebera, detalių naujų kažin ar yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel nenori claasa ar jd ,nh siem detalių yra lengva rast naujų, o volvo jau gamyklos nebera, detalių naujų kažin ar yra

Kad kažkaip tavo minėtų normalių ir nebrangių nepasitaiko . O tų volvinių privežta kaip šieno ir kaina tokia gan patraukliai atrodo :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel nenori claasa ar jd ,nh siem detalių yra lengva rast naujų, o volvo jau gamyklos nebera, detalių naujų kažin ar yra

Kad kažkaip tavo minėtų normalių ir nebrangių nepasitaiko . O tų volvinių privežta kaip šieno ir kaina tokia gan patraukliai atrodo :icon-confused:

prieš volva nieko blogo neturiu, bet kad kainos ir kosmines ,klausinejau vasara kur veža 830 nore be kabinos nuo 15št, o 800 nuo 12št su pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš volva nieko blogo neturiu, bet kad kainos ir kosmines ,klausinejau vasara kur veža 830 nore be kabinos nuo 15št, o 800 nuo 12št su pvm

Kad dabar radau be kabinos 830-ą už 9 kLt, su kabina ir už baisiai gero stovio apie 17 kLt šaukia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as dar turiu Volvo 1000 ir gan gerai jis man dirbo, detaliu nelabai bedos , na del kederio Siauliai Vievis Utena . detaliu o kitas tai guolai ir dirzai be bedu galim gauti tik kapeikos turek. Seip maniskis 3 m kederis minusas kad nera kabynos miezius kulant , tada i vakara niezulys puola po kulimo . :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad su kabina reikia žiūrėti įtikinot ;) Bet dėl pačio kombaino abejonių pakilo debesis. Gal tikrai geriau koks Dronningborgas (kad ir 1650), nes rast eina už 14 kLt ir plotis 3,6 m. ? Padiskutuojam šiuo klausimu, iki kito sezono turiu būtinai kažką išsirinkti (ir nusipirkti) :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad su kabina reikia žiūrėti įtikinot ;) Bet dėl pačio kombaino abejonių pakilo debesis. Gal tikrai geriau koks Dronningborgas (kad ir 1650), nes rast eina už 14 kLt ir plotis 3,6 m. ? Padiskutuojam šiuo klausimu, iki kito sezono turiu būtinai kažką išsirinkti (ir nusipirkti) :icon-confused:

kas kabina liečia tai gali ir pats pasidaryt,ar nuo ko pritaikyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tai va, paieškos rezultate daėjau su kaina iki 22 000 Lt už 1130 :icon-eek: Už tuos 12 ar 17 kLt nu nėr į ką žiūrėt, baisūs man jie visi. Panašu, kad teks pirkti brangų , bet gerame stovyje, kad paskui mažiau prie jo užsiiminėt reikėtų. Prazondavau per prekybos taškus, tai panašu, kad su detalėmis problemų nėra. Jei nėra naujų yra dėvėtų. Bet pagal stovį atrodo kad porą sezonų nieko rimto neprisireiks... :eusa-pray: Priedo už variklį iš pardavėjo ganu vieno sezono garantiją :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...