Jump to content

Galvijų kreikimas


Rimis

Recommended Posts

Na pas mane ne skysto mėšlo technologija...transporteris grandiklinis,kaip daugelyje senesnių fermų,pakratams naudoju išėdas,na dar šiaudų truputį,tai mėšlas nei kraikinis,nei skystas...valome kasdieną...teko matyti vienoje fermoje laikomas karves-transporteris toks pat paprastas grandiklinis,karvės stovi ant betoninių grindų-pakratų iš viso nekrato,nei guminių kilimėlių...mėšlas toks pusiau tirštas,nubraukia į kanalą ir viskas...krato kratytuvu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ne skysto mėšlo technologija...transporteris grandiklinis,kaip daugelyje senesnių fermų,pakratams naudoju išėdas,na dar šiaudų truputį,tai mėšlas nei kraikinis,nei skystas...valome kasdieną...teko matyti vienoje fermoje laikomas karves-transporteris toks pat paprastas grandiklinis,karvės stovi ant betoninių grindų-pakratų iš viso nekrato,nei guminių kilimėlių...mėšlas toks pusiau tirštas,nubraukia į kanalą ir viskas...krato kratytuvu...

Tai vat nekreikiu ir aš, o guli ant betono.Bet gyvuliams tai tikrai nėra gerai,ypač kai serga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat nekreikiu ir aš, o guli ant betono.Bet gyvuliams tai tikrai nėra gerai,ypač kai serga.

Kad gyvuliams tikrai negerai ant betono sutinku...anksčiau ant betono darydavo medines grindis,bet tai atgyvena :D Taigi pasidarysi boksuose tas "lovas" iš durpių ar šiaudų ir išsispręs problema :) Nei tau skysto mėšlo siurblį užkiš,nei ką...na jei koks šiaudigalis papuls,didelių bėdų gal nepadarys :icon-rolleyes:

O su kokiomis gyvulių ligomis susiduri dėl laikymo ant pliko betono :icon-question: Gal kokios bėdos su sąnariais ar kojomis :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat nekreikiu ir aš, o guli ant betono.Bet gyvuliams tai tikrai nėra gerai,ypač kai serga.

Kad gyvuliams tikrai negerai ant betono sutinku...anksčiau ant betono darydavo medines grindis,bet tai atgyvena :D Taigi pasidarysi boksuose tas "lovas" iš durpių ar šiaudų ir išsispręs problema :) Nei tau skysto mėšlo siurblį užkiš,nei ką...na jei koks šiaudigalis papuls,didelių bėdų gal nepadarys :icon-rolleyes:

O su kokiomis gyvulių ligomis susiduri dėl laikymo ant pliko betono :icon-question: Gal kokios bėdos su sąnariais ar kojomis :icon-question:

Kartais pasitaiko problemų susanariais ir kanopom, bet čia ne dėl to.Šiaip problemos kyla su tešmenais. Somatai pradeda didėt.Ir kažko skausmingi tešmenys. O nauja tema užgimė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais pasitaiko problemų susanariais ir kanopom, bet čia ne dėl to.

O tai nuo ko tos problemos kyla :icon-question:

Šiaip problemos kyla su tešmenais. Somatai pradeda didėt.Ir kažko skausmingi tešmenys.

Tai čia gal kokie uždegimai nuo šaltų grindų metasi...pas mus "šilto laikymo" tvarte ,kol pakratų nenaudojome,laikėm ant betono irgi tokių problemų buvo...bet tai senai buvo...

O nauja tema užgimė.

Gerai kad vis daugėja žmonių užsiimančių gyvulininkyste :D Aš mėsiniais užsiimu,bet ir su pieninių augintojais galima įdomiai padiskutuoti :D

P.S. Rimi,privačių pranešimų neskaitai :icon-question: Parašiau vieną :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...