Jump to content

grudu punktu reitingavimas


grazbek

Recommended Posts

Šiemet teko pridavinėti rapsa trim supirkėjam ir žinot vidaus tvarka ir priėmėju elgesys nustatytinėjant kokybinius parametrus truputėli suglumino.dėl to nusprendžiau pasiulyti jums reitinguoti grudu punktus ir ju darba taip sakant parašyti savo atsiliepimus apie ju darba.Gal {aišku tai drambliuku svajonė}Valdantis juos susimilės ir pabandys ka nors pakeisti savo istaigu darbe juo lab kad daugelyje vietu vyksta negerumai be vadu žinios.Taip sakant sprendimus prima ne karalius o jo svita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kada esu vezes pasarinius grudus tai geriausia vezti i grazioniu bekona arba ir ginkunu paukstyna, tiek vienur tiek kitur zmones pasaru vadina ir mazesnius nei 2,2 mm grudus, kurie paprastai punktuose nurasomi i grudines priemaisas, tai galiu viesai isreiksti pagarba suprantantiems, o ne lupikautojams.

rapsa gerai priduoti siauliu gruduose radviliskio punkte, nes nera eiliu, tiesa visa procedura trunka labai ilgai, bet visgi greiciau nei kur nors kitur, agrokoncernas parametrus nustatineja nepersijojes bandynio per sietus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as apie savo krasta , amilina butu viskas gerai bet , kad ir negerai , bardakas ant svarstykliu kada lenkai su furomis ten stovi po puse valandos na ir zinoma laboratorijoj visokiu mistiku apstu , beje rapso ten su sunkveziniu su priekanba nuo siemet vargu ar issiversi

pasvalije patiko pasvalio agrochemija priimanti rapsa ir laboratorija ir issikrovimas gerai tik beda , kad pries pora dienu eiles ziaurios , na bet kur gerai ten ir eiles , linasagro kaip ir nebutu priekaistu bet ir pagirimu ner...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai matau kad aktualu.Aš vežiau ižvalguva ten ir drėgnomačio parodymai tinka rodo vienodai ir svartyklės kažkur labai panašiai gal net koki trisdešimt kilogramu rodo daugiau taip kad lig ir puiku tik eilės per diena vienas auto viskas.Kagi i gimtaji radviliški esu atsikandes pilnai ir ne tik aš sklando kalbos kad kviečiu kruopoms tai ten planai yra iš viršaus netgi aišku tai tik viena boba pasakė lygio bet pridavinėjant rapsa skirias drėgmė dviem proc. didesnė na ir sverėjos saves nepamiršta ir netgi labai .Todėl radviliškyje nutiso eilės tik kai kiti užsipylė pilnai.Kagi kadangi gimtasis miestas nesvetingas vežam į linas agro rekyvos punkta ten drėgmė dviem proc.didesnė ji tik preliminari paskambines praėjus parai dar tiksliai nepasako kokia ji buvo nustatyta apie šiukšles aliejus ir kitus atskaitimus nuskaitimus ir jokios info.Suprantu kad šie metai neeiliniai kad yra ir to derliaus nemažai ir kaina daugiau negu normali bet tai dar nereiškia kad šitaip galima elgtis.Todėl ir siulau rašyti atsiliepimus apie ju darba.tik rimtai argumentuotai be jokiu ižeidinėjimu.Juk tikrai gal tik svitos čia tie darbeliai nekaraliaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Agrokoncerno punkte, Kalnujuose, (Raseinių r.), su svėrimais irgi ne iš geriausių situacijų. Per dieną vežanant kelis reisus, kiekvieną kartą tuščios taros svoris keičiasi vos ne 200 kg. Suprantu, kad kuras sudega kol suvažinėju 20 km (į abu galus), bet ne 200 litrų. Pernai buvo įvykis, kad pasvėrė blogai, ir man užrašė dvigubai didesnį svorį nei vežu. Skambino, atsiprašinėjo už klaidą, tačiau ištaisė visvien į didesnę pusę. Yra ir sklandančių kalbų, jog galima už tam tikrą mokestį pasididinti savo atveštą svorį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vežiau kviečius agrokoncertan, susitariau i ukmerge, nuvežiau pasirodo 2klasė o manes neperspėjo kad agrokoncertas ten tik pašarinius perka, teko vežt į jonava, viena paguoda, kad jonavoj kviečiai pasidarė 1klases :D o pažystamas vežė sakyčiau į gerkonis, tai delto kad daug šiukšlių buvo nuvarė į pašarinius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na truputi apie siauliu grudus radviliskio elevatoriu,grudus pardavem vasario men,na o pinigus atgavom tik pries pora savaiciu,nors pazadai buvo labai geri,bus pinigai per pora savaiciu,bet gavosi po astuoniu menesiu,ir per ta laika teko lankytis pas anstolius pas juristus,net nenoriu prisimint tos saraskinu kontoros,pavadinimu siauliu grudai :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt gera taktika taiko Linas, vat man greitai, tau greitai, petras skaito dabar zinute, aha galvoja, reikia vezti jiems ir man greitai parves pinigus, o vat jeigu letai parvedinetu tai tikrai klientu nepritrauktu, kaip pvz siaures vilkas, kurie amzinai ''neturi pinigu'' ''nera buhalteres'' ar daka isgalvoja kad tik kuo ilgiua temptu laika.,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt gera taktika taiko Linas, vat man greitai, tau greitai, petras skaito dabar zinute, aha galvoja, reikia vezti jiems ir man greitai parves pinigus, o vat jeigu letai parvedinetu tai tikrai klientu nepritrauktu, kaip pvz siaures vilkas, kurie amzinai ''neturi pinigu'' ''nera buhalteres'' ar daka isgalvoja kad tik kuo ilgiua temptu laika.,

na taip, medeikiuose bendrovej ant aikstes ispylei ir viskas, va ka tik pro ten vaziavom, ant lietaus kokia 100tonu kvieciu kruva stovi ir gerai visiem :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kitakarta uzmeta celefana koki apiplysusi :) bet koks skirtumas, vistiek miltai auksciausios rusies buna, o apie rapsaas nekalbu, veziau rapsa, tai gal savaite jo niekas neveze, o juk rapsas zoletas daugumoi buvo, supelyjes jau apacioi buvo.. :) nieko, isspaus daugiau da aliejaus is supelyjusio rapso :) skanesnes bulves bus keptos. (nos sako jie kad veza rapsa i pasvali gazuoliui daryt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt gera taktika taiko Linas, vat man greitai, tau greitai, petras skaito dabar zinute, aha galvoja, reikia vezti jiems ir man greitai parves pinigus, o vat jeigu letai parvedinetu tai tikrai klientu nepritrauktu, kaip pvz siaures vilkas, kurie amzinai ''neturi pinigu'' ''nera buhalteres'' ar daka isgalvoja kad tik kuo ilgiua temptu laika.,

na taip, medeikiuose bendrovej ant aikstes ispylei ir viskas, va ka tik pro ten vaziavom, ant lietaus kokia 100tonu kvieciu kruva stovi ir gerai visiem :D

tai kad jie pigiai moka, as jau geriau tiesiai i amilina arba rapsa i pasvali biokurui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet teko pridavinėti rapsa trim supirkėjam ir žinot vidaus tvarka ir priėmėju elgesys nustatytinėjant kokybinius parametrus truputėli suglumino.dėl to nusprendžiau pasiulyti jums reitinguoti grudu punktus ir ju darba taip sakant parašyti savo atsiliepimus apie ju darba.Gal {aišku tai drambliuku svajonė}Valdantis juos susimilės ir pabandys ka nors pakeisti savo istaigu darbe juo lab kad daugelyje vietu vyksta negerumai be vadu žinios.Taip sakant sprendimus prima ne karalius o jo svita.

Seip dabar stebiu kainas Linas Agro bei Agerona kol kas duoda maziausias, bet pas juos ir pigiausi dziovinimo/valymo ikiainiai. Imliteksas ir Litagra duoda berods auksciausias, bet is kalbu, tai ten buna problemu su atsiskaitymais (pats sito netikrinau, sakau, ka girdejau) ir dziovinima/valymo ikainiai didesni negu kitur, tai geriau pries priduodant suzinoti dregme, kad nepralosti netycia. Jei turite ka priduot ir dvejojate, kam, galite kreiptis, padesiu paskaiciuot. As pats atstovauju Mazeikiu priemimo punkta, grudu paemu ir pats, bet padesiu paskaiciuoti net jei priduoti norite ne man.

Dabar is dalies galiu komentuoti grazbek fraze apie "drambliuku svajonė" is tiesu, tai ne svajone. Buvo ne vienas atvejis, kaip del nekompetetingo darbuotoju elgesio nukentedavo imones reputacija. Gal daugelis is cia esanciu gali prisiminti situacijas, kaip grudu svoris buvo rasomas su ranka, nors svarstykles tiesiogiai prijungtos prie kompiuterio ir gali atspausdinti gauta svori (tuo atveju rasomas neteisingas svoris) arba kaip grudu emimo procedura uztrunka per ilgai ar daroma kelis kartus, irgi kyla itarymu del cekiuko padirbinejimo. Pats esu susidures su keliais tokiais atvejais, kai darbuotojai daro tokius veiksmus kad pripildyti savo kisenes pinigais. Aisku yra ir tokiu atveju, kur vadovybe saziningai iveda sukciavimo sistema, bet tokiu atveju beveik nebeliko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka as apie savo krasta pakalbesiu, bent kiek kur teke vezt, del kokybes tai tiksliai negaliu teigt nes visko pas mane buna, vilkaviskio senasis elevatorius (marijampoles pasaru) lyg ir su kokybe viskas gerai, bet seip tvarka tai niekam tikusi ir viskas moraliskai pasene daug ka reik modernizuot (nors vbs sneka kad galima pasipirkt). Pilviskiu (kauno grudai) viskas liuks, ir greitai darbas verda ir kita, tik ant vienos duobes viska priima tai tenka kai kada luktelt ir nenor ilgai dirbt per darbymeti. Sakiuos (agrogimas) ten totalus bardakas kaip jiem reik teip jie ir padaro. Luksiuos naujame (Linas agro) dar neteko pabut tai tyliu. Ir arciausiai manes L.Stonkuvienes agroservisas, ten tvarka gelezine bet kur nepavaziuosi, ir darbai juda beveik visa para

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde vežam grudus Joniškio Aruodui, ir atsiskaito greitai ir kainos vienu iš aukščiausiu ir prie kokybės labai nesikabinėja... už trašas ir chemija tai žvalguvai ir joniškio agrochemijai.... tiesa žvalguviniai suka kaip gali tai klase tai didelis šiukšlingumas ir panašiai su atsiskaitymais tiek žvalguva tiek agrochemija dejuoja vis reikia primint kad terminas baigėsi ;) Agrokoncernas neblogai dirba priekaištu nėra tiek pardavime produkcijos tiek trašų isigijimu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Agrokoncerne Kalnujų punkte ten visiškas apsurdas vienos priekabos kritimas 239 kitos iš to pačio aruodo teliko 180. Į pašareka neatidaviau nuvežiau į Vidukle ''Tauragės Grūdai'' kritima rado 230 ir į 1klase tiko. Aplinkui mus tai labiausiai ir sažiningiausei mano manymu tai Tauragės Grūdai. Nieko blogo negaliu pasakyt ir apie Raseinų Javai punkta Viduklėj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...