Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

triusiu serimas yra pagrindinis komponentas ju normaliam vystymusi, tagi rasykite kuo jusu manymu butu geriausia serti triusius.

jau apie sita dalyka yra prirasyta, kad per dvi dienas neperskaitysi, nemanau, kad cia reikia dar vienos temos apie ta pati rasineti. Nereikia tingeti pasinaudoti paieska. Triusio racionas jau senai aiskus, susirandi forume arba internete ir balansuoji mityba, arba perki jau subalansuotus pasarus, ir nesuki galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, aš irgi už kuo ekologiškesnį pašarą, nes, mano manymu, mėsa tuomet bus sveikesne, nei auginant ''ant kombikormo''. Aš triušius šeriu morkom ir ju lapais, žole, kopūstų lapais, burokų lapais, miežiais, obels, kriaušės, lazdyno, drebulės, alksnio šakomis, obuoliais, krapais, kiškio kopūstais, kartais duodu burokėlų lapų, ''stiprina'' krauja. Žinoma reikia ir vandens duoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat seriu ekologiskai :icon-redface: Kazkaip nekyla ranka pirkti kombikorma,kai sodyboje tiek daug ivairios ir skanios zoles.Esam pasiseje dar ir dobilu,liucernos.Savam darze uzauginu,morku,kopustu,runkeliu.Draugai juokiasi,kad darze seimai tik keliatas vagu,o triusiams visas plotas. :D Tik grudu neauginam.Is ukininko gaunam uz mesyte.Stengiames taip islaikyti apie 50-70triusiu skaiciu.Bet manau uztektu ir100.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

triusiu serimas yra pagrindinis komponentas ju normaliam vystymusi, tagi rasykite kuo jusu manymu butu geriausia serti triusius.

Na aš tai šeriu tik savo užaugintais, ekologiškais pašarais. niekada nepirkau jokio kombikormo.

Ta prasme - duodat grūdus, žolę, šieną, morkas? Ką dar?

Grudu dar neduodu, daugiausia žiema. O dabar tai žolė, šienas, morkos, kopustai, runkeliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, jei yra sniego arba ledo. Bet jei kombinuotų pašarų negauna, tai ir gert mažiau nori. Aš žiemai specialiai runkelių užsiauginau. Bet juk ir tie runkeliai bematant sušals prie minusinės t-ros, bet gal pagrauš kiek, kad ir sušalusių. Kasdien neturiu galimybės naujų įdėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na velnias paskaitinėjau,kad daug kam problemos su triušiukų atjunkymu,daug išdvesia.norėčiau patarimo,kaip atjunkyt ir kuo šert?.jei galima būtų gerai be kombikormo.kadangi triušiukai jau pradėjo lakstyt po narvą,tai spėju kažkur jie 2sav.vyras pražiopsojo gimimo dieną :Dkada geriausiai atjunkyt?kuom šerti atjunkius?kada vėl galima suleist triušienę?

pradedu domėtis išanksto,kad po to nereikėtų lakstyt ir sukt galvos.čia vyras pas mane tipo augina triušius,bet aš šeriu ir viskuom duomiuosi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi atjunko įvairiai, aš laikau su mama iki 2 mėn. (su triušiukais po atjunkymo problemų neturėjau), po to 4 dienas palaukiu ir patelę pas patiną :) . Po atjunkymo pas mane triušiukai ėda viską ką ir ėdė būdami su mama t. y. kombikormą, žolę, kopūstus ir t.t. Bandžiau grūdus, bet visi atsidūrė ant žemės, tai visgi likau prie kombikormos plius dar kombikorma apsaugo nuo kokcidijozės, arba bent jau sumažina susirgimo tikimybę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi atjunko įvairiai, aš laikau su mama iki 2 mėn. (su triušiukais po atjunkymo problemų neturėjau), po to 4 dienas palaukiu ir patelę pas patiną :) . Po atjunkymo pas mane triušiukai ėda viską ką ir ėdė būdami su mama t. y. kombikormą, žolę, kopūstus ir t.t. Bandžiau grūdus, bet visi atsidūrė ant žemės, tai visgi likau prie kombikormos plius dar kombikorma apsaugo nuo kokcidijozės, arba bent jau sumažina susirgimo tikimybę.

Mes triušiukus atjunkiname po 45 dienų. Duodame tą patį pašarą, kokį gaudavo būdami su mama. Kombikormos visai negauna (išskyrus vaikingas pateles sav. prieš triušiukų atsivedimą ir sav. po). Grūdus ir mūsų mažyliai išpildavo, bet pradėjus normuoti-susitvarkė. Patelę vėl apvaisiname po 4-5 dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi atjunko įvairiai, aš laikau su mama iki 2 mėn. (su triušiukais po atjunkymo problemų neturėjau), po to 4 dienas palaukiu ir patelę pas patiną :) . Po atjunkymo pas mane triušiukai ėda viską ką ir ėdė būdami su mama t. y. kombikormą, žolę, kopūstus ir t.t. Bandžiau grūdus, bet visi atsidūrė ant žemės, tai visgi likau prie kombikormos plius dar kombikorma apsaugo nuo kokcidijozės, arba bent jau sumažina susirgimo tikimybę.

Turbūt kalbant apie kombinuotus pašarus ir kokcidijozę reikėtų įvardinti gamintoją, nes priešingu atveju diskusija bevaisė. Išbandžiau ''Kauno grūdų'', bet ji tikrai neapsaugo. Grįžau prie natūralių miežių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt kalbant apie kombinuotus pašarus ir kokcidijozę reikėtų įvardinti gamintoją,

Aš šeriu Karpasz, negaliu su kuo palyginti, nes kitų gamintojų tiesiog nešėriau, bet šiaip nesiskundžiu. Triušiai sveiki, kepenys idealios, apetitas geras, kombikorma netrupa, mėsos skonis geras. Bet muša per kišenę. 25 kg.-35 lt. Tai ir bandžiau miežius, veislinis patinas tai ėda, jam kombikormos duodu nedaug, nera ko storėti. O ir išlauka yra kelios dienos, tai vistiek kažkiek miežių graužia visi prieš pjovimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...