Jump to content

Pesticidų, Trašų Ir Kitų Velnių Naudojimo Žurnalai.


Recommended Posts

Trąšų žurnalo šiemet nereikia pildyti, nes sena redakcija neaktuali, o nauja galioja nuo 2015 11 01 dienos.

Siunčiu nuorodą, kur yra nauja trąšų forma.

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/6aca1fb0f3bc11e4927fda1d051299fb

 

Dėl pesticidų aš siunčiau žurnalo naujausia formą, pats pildai seną formą. kokią jau pildysi ar aktualią ar seną redakciją, čia jau tau spręsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...

kas gali papasakoti kaip reiktu tinkamai elgtis tokiais atvejais kai zmogus pats deklaruojasi lauka bet leidzia man naudotis juo, jeigu jo lauke rudeni paseciau zieminius tai kaip tokiu atveju pildyti augalu apsaugos produktu zurnala, zmogus neturi augalu apsaugos produktu naudotojo pazymejimo, tai ir chemijos taip iseina pirkti ir naudoti negali ar ne? o jei as nuperku chemija, nupurskiu lauka ir israsau jam saskaita uz purskimo paslauga? kaip teisingai reiktu elgtis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas gali papasakoti kaip reiktu tinkamai elgtis tokiais atvejais kai zmogus pats deklaruojasi lauka bet leidzia man naudotis juo, jeigu jo lauke rudeni paseciau zieminius tai kaip tokiu atveju pildyti augalu apsaugos produktu zurnala, zmogus neturi augalu apsaugos produktu naudotojo pazymejimo, tai ir chemijos taip iseina pirkti ir naudoti negali ar ne? o jei as nuperku chemija, nupurskiu lauka ir israsau jam saskaita uz purskimo paslauga? kaip teisingai reiktu elgtis?

tai kiektos zemės? 50ha...o ten del 2-5 ha neverta taip zaisti.. pats turiu 5ha tokios zemes nurasau ant savo plotų ir tiek..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
3 minutes ago, Daidas pranešimas:

Sveiki.As naujas sitoj srityj tad noreciau paklausti keliu dalyku.siuo metu uzseta 20h chemija perku litagroj,man privaloma pyldyti trasu chemijos zurnalus? Jei taip tai ten nurodyta irasyti su chemikalu naudojimu kursu baigimo pazymejimo numery,reikia man jo?

Privaloma. Neturint pazymejimo siaip jau ir chemijos tau parduot negalejo. Dar patarimas: nezinau kaip pas tave kraste, bet bent man litagra visada pasiulo aukštesnes kainas nei kitos firmos taip kad iš jų nieko neperku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Daidas pranešimas:

Kiek pirkau niekas net nepaklause jokio pazymejimo pas mane o pirkta visa chemija ir trasos...o uztenka ta lentele persibtaizyt y sasiuviny ar butina atsisviesti?

Gali dabar nepilditi pies atvaziudami tikrinti jie pries kelias dienas pranesa bet pazimejima ir purkstuvo patikros pazimejima jau is anksto tvarkykismane per du metus tikrino 4 kartus nes pirma kart neturejau pazimejimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...