Jump to content

Kokie žolynai geresni ? Žolių mišinių pasirinkimas.


ausra

Recommended Posts

Pataisykite mane, jei klystu. Bet turbut kulturines ganyklas ukininkai sejasi tik sienainio, siloso gamybai, ar ganymui. Ir nelabai kas be galvoja apie siena. Mano gyvuliu racione sienas yra pagrindinis pasaras. Todel gal esate kas nors seje zoliu misinius sieno gamybai, bei ganymui? Kokie butu tinkamesni? Nelepus, ilgaamziai. 

Plotelis kuriame seciau - melioruota zeme, siaures rytai, molis priemolis,nemaza dalis ploto dobilai, tris metus ganyti gyvuliai. 

Aciu, jei patarsite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sienas is kulturines pievos irgi sienas. Zoles reiktu pjaut, liaudiskai kalbant,  iki islendant sluotom. Jei pjausit anksciau, bus mazai mases, jei veliau galesit krosni kurent, kaip Pienmegys ir minejo siai zolei (kaip ir sunazolei ir dauguma varpiniu) labai trumpas  pjuties laikas, o dar kartais gamta pokstu gali iskrest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sėjam kelinti metai mišinius 21 ir L2. Kai kurias dirvas, kur labiau ganomos, sėjam 24. Esu labai patenkintas, tiek masės kiekiu,  tiek pašaro kokybe. Turiu durpyno, tai pasėjau Durpė 2, gavau masės daug, gyvuliai ėda šienainį labai noriai, durpės į rulonus papuolė minimaliai, viršijo lūkesčius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2015-02-17 at 17:18, adblue pranešimas:

Noriu padraugaut su dotnuvos projektais ir domina zoliu seklos. Kokias labiausiai vetinate del pasarines vertės? Dekui :)

Visą informaciją apie žolių sėklas gali rasti DP puslapyje http://www.dotnuvosprojektai.lt/kategorija/seklos/pasariniu-zoliu-misiniai

Taip pat gali ir nusipirkti internetu, niekur nereikės važiuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Auga vienus metus kartais du. Labai megsta azota uzaugina daug mases tik metai turi but dregni na sekla 1kg 4.5lt sejasis nuo 25 iki 40 kg jau. Cia pagal skoni. Esu pasejes i misini tai didelio cia tolko nepastebejau manau reik set tik viena ja. Jai nori gali det vienmetciu svidriu ir persikiniu dobilu bus vienmetciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...