Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Žiūriu nieko naujo forume. Pilstom iš tuščio į kiaurą. Krūva pranešimų - charakterio bruožų apžvalga, šiaip paistalai ir viskas. Kelti ją į šiukšlyną - tuščias reikalas, tuoj atsiras kita.

Puiku, viską į šiukšlyną.......... įdomu ir kam tada forumai? Tegu aptarinėja tuos charakterio bruožus, kas jaučiasi esąs geras psichologas :eusa-clap: , gal čia išsikraus, nereiks šiukšlinti kitos temos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano CaseIH JX 1100U jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Patarimas: nori pamirsti purvasargiu problema? susimazink slegi priekinese padangose ir problemos kaip nebuta :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano CaseIH JX 1100U jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Patarimas: nori pamirsti purvasargiu problema? susimazink slegi priekinese padangose ir problemos kaip nebuta :eusa-naughty:

Na, taip, tiktai problemėlė, kad priekyje krautuvas :icon-rolleyes: ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano CaseIH JX 1100U jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Patarimas: nori pamirsti purvasargiu problema? susimazink slegi priekinese padangose ir problemos kaip nebuta :eusa-naughty:

Na, taip, tiktai problemėlė, kad priekyje krautuvas :icon-rolleyes: ...

Vidai, nuimk krautuva ir problemos kaip nebuta :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na, va 3700 moto val.(Case JX1100U) , keitėm hidro siurblį. Įdomu, tai, kad atvežė tipo originalą - su ser. Nr., plius "Made in Germany", o kai nuemėm senajį, ant jo - tik ser. Nr. ir viskas. Reikštų, kad gamintas biesas žino kur?

Gal todėl dabar ir "Bosh" elektronika laikoma viena prasčiausių...(niekas nežino kokio pasaulio krašto Bosh gamykloje rinkta)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va as ir panasiai prie tiek moto val pakeiciau siurbli, dabar beveik 4000, bet pradedu galvot kad be reikalo pakeiciau siurbli, nes kazkaip pradedu itart voztuva kad biski grybauja. nes tik idejus nauja siurbli, situacija labai nepagerejo tai as voztuva kur prie siurblio issiardziau ir vel sudejau, tai vaizdas iskart pagerejo. kele fantastiskai ir be jokio vargo, daba vel pradeda sunkiai kelt, tai velk reiks pakrapstyt ta voztuva. gal kas kokiu protingu minciu turit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va as ir panasiai prie tiek moto val pakeiciau siurbli, dabar beveik 4000, bet pradedu galvot kad be reikalo pakeiciau siurbli, nes kazkaip pradedu itart voztuva kad biski grybauja. nes tik idejus nauja siurbli, situacija labai nepagerejo tai as voztuva kur prie siurblio issiardziau ir vel sudejau, tai vaizdas iskart pagerejo. kele fantastiskai ir be jokio vargo, daba vel pradeda sunkiai kelt, tai velk reiks pakrapstyt ta voztuva. gal kas kokiu protingu minciu turit

Na, man tai keitimas padėjo, kaip kitas traktorius. Nors ir požymiai buvo siurblio - šaltas veikdavo neblogai, o kai tik sušildavo - šūdas. Beje, nebandei srauto matuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauja CASE PUMA 190 ne cvx. 50mt val. Pabiro vairo kolonele dingsta vairas, deze nesusikalibroja soka keistai traktorius, kaukia hidraulika, atsiranda triuksmas isjungus darbini ijungus dingsta. oro kondicionieriaus problemos - nesaldo

Pasak savininko antro tokio tikrai nebesirinktu :eusa-shifty:

nu ir nepasiseke :( pas mus puma195 cvx 250mt val. jokiu gedimu, isskyrus kad numerio apsvietimo is gamyklos neuzdejo :icon-eek: , o servisas atveze lemputes ir neuzdejo (buvo del kito trakt. matyt reikia kad specialiai atvaziuotu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

vVYRAI galpatarkite kodel mano INTERNACIONALAS 886 1980M ISPO NAKTIES JUDA TIK LETAI O DAVUS GAZO VISAI SUSTOJA TAI JAV GAMYBOS TRAKTORIUS mechanine greiciu deze suhidro jegos atidavimu visa laika dirbo be priekaistu vairo stiprintuvas ir kelimas dirba gerai matomai kazkur nera reikiamo hidro spaudimo betkur??? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...