Jump to content

Agro Vizija 2011


krucius

Recommended Posts

  • Atsakymai 97
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nu jo, firmoms matyt apsimoka per savo lauko dienas daugiau pademonstruoti technika ir vysa kyta , kas liecia augalu sriti tai vaizdas prastokas , agro vadybininkai svencia , klientai sau jie sau na nebent esi super naglietis ir eini tiesiu taikimu pas juos tada gausi info , veisles praktiskai vienodos tad kyla klausimas ar tikrai jos pranasesnes viena uz kita, galiu kaip pavizdi palyginti scagena savo ir balticagro , skiriasi kaip diena nuo nakties , pas mane tankus ir veslus o pas juos toks neipatingas , pas juos vienodas ir lygus - pas mane su kvietrugio priemaisom ir dviem aukstais nors sekla is ju C2 :)

patiko per purkstuvu sou demonstruotas savaeigis purkstuvas is agrokoncerno technikos , vos neapverte monituko su sienainio ruliu o kai per kliutis vaziavo :eusa-doh::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš nedalyvavusios firmos atstovo girdėjau, kad kantrybę pribaigė pernai metų kančia, kai reikėjo purvyne laužyt techniką. Nenorinčių dalyvaut buvo žymiai daugiau, tik pavasario saulė sutirpdė pykčius. :) Bent jau man šiemet kažko nelabai vykus pasirodė, tikriausiai todėl, kad ne su visais, kuriuos esu įpratęs ten sutikt, pabendravau.

O technikos demonstravimas tai suvis kažkoks košmaras. Gal paskutinę dieną gaunasi geriau, bet pirmą dieną visi rodo kaip nereikia dirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar toks pastebėjimas o kartu ir pasididžiavimas buvo kad demo laukeliai bene pirma karta atrodė prasčiau nei pas ūkininkus natūroje yra vadinasi laikas vadybininkam ateiti pas ūkininkus pasimokyti. o ne atvirkščiai kaip lyg šiol kad buvo.Beje tai pastebėjo ir patys rengėjai ir žadėjo kitais metais pasitaisyti.

patiko per purkstuvu sou demonstruotas savaeigis purkstuvas is agrokoncerno technikos , vos neapverte monituko su sienainio ruliu o kai per kliutis vaziavo :eusa-doh::lol:

I domu tik ar ir didesni monituka taip lengvai butu švystelėjęs purkštuvas. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
kaip purkštuvų šou? neturėjau progos pažiūrėti.

Mano nuomone, kad geriausiai pasirode Unia europa, Damman'as prikabinamas.

Iš savaeigiu Agrifac'as.

Tecnoma savaige pravažiavo per miežius su palei žemę nuleistom sijom.

Gero rezultato tikėjausi iš Amazone, tačiau tik geriau nei vidutiniškai vertinčiau.

O šiaip tai tikras šou, buvo ir nulėkusių purkštukų ir sijų kreivų. Tiesa kai važiavo savaeigis JD, stipriai abejoju kad ten buvo 36m pločio, geriausiu atveju 20m.

Gaila kad mažai dalyvių, kad skirstyti į klases, pagal sijų plotį, ar kokį sisteminį paviršiaus kopijavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu is mano puses ziurint ir vertinant tik pagal siju stabiluma (purskimo nerode) tai prikabinami unia ir daman , na galbut amazone ir didysis mamutas dar o va is savaeigiu susidariau nuomone , kad prancuziski nieko verti (technoma , carule ir visi to sukirpimo) , vienu sijos zeme vilkosi kitu padangem skraide. Iskirciau naujaji amazone pantera 4502 sv technikos demonstruota , agrifac ir chelengeri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...