Jump to content

Plūgai OVERUM


ausrius

Recommended Posts

Sveiki,ieškom overum keturių korpusų vartomo pūgo,gal kas buvot apžiūrėti šito varianto http://auto.plius.lt/skelbimai/overum-4x4-zemes-dirbimo-ruosimo-technika-3564178.html ? Kažkaip senai stovi pardavime,šiandien skambinau sakė viskas tvarkoje,gali kabinti ir arti,bet perekupais pasitikėt tai... O per visą Lietuvą belstis ir nusipirkt š... nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokio modelio 4x4 pluga. Damustas pas mane (atvirai pasakius abu plugai pas mus damusti :). Vartymo galva isplakta. Ziurek kad nebutu isplakta ten prieki.

 

Parodyk man nors vieną vartomą overumą pakeistomis verstuvėmis ir neišplakta galva...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina,kad pakeistos verstuvės nieko gero nežada... :icon-evil:

 

Kaip ir žada, kaip ir ne. Aš ką tik nupirkau 3 x 3 overumą, tai galva irgi šiek tiek kliba. Verstuvės nekeistos dar, tai kokius 2 sezonus dar laikys, o paskui teks keisti.  Reikia suprasti, kad tokių metų ir tiek naudoti daiktai nebus dyki stovėję ir idelūs. Svarbiausia, kad nebūtų virintas rėmas ir stipriai išbelsta galva, o kad šiek tiek juda tai nieko nepadarysi. Daug kas dar priklauso nuo prašomos kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man savo dar nereikėjo nieko daryti ir net nekliba, bet kiek žiūrėjau, tai susidariau įspūdį, kad ten tas įvores pakeisti pusvalandžio darbas, o dar kai jos plastmasinės, tai darbas ne tik greitas, bet ir pigus turėtų būti. Aišku jei ankstesnis savininkas nepagailėjo kelių eurų bei trupučio laiko ir keitė įvores nelaukęs kol metalas išsiplaks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dowdeswell, marke, DP 7 modelis berods,kai dirbau Anglijoje tai sunkiose zemese jie dauguma atveju tedirba,nes geru brendu tiek prisiziurejau luzusiu,kad... :icon-neutral: .Man ir kilo tokia mintis,kad kazin ar jie verti savo vardo,nes uz varda mes sumokam laabai daug. 

dylančių dalių gauni Lietuvoj?? ar tinka nuo kažkurio  gamintojo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,ieškom overum keturių korpusų vartomo pūgo,gal kas buvot apžiūrėti šito varianto http://auto.plius.lt/skelbimai/overum-4x4-zemes-dirbimo-ruosimo-technika-3564178.html ? Kažkaip senai stovi pardavime,šiandien skambinau sakė viskas tvarkoje,gali kabinti ir arti,bet perekupais pasitikėt tai... O per visą Lietuvą belstis ir nusipirkt š... nesinori.

sita siektiek esu apziurinejes, pernai rudeni ten sudejo tas visas naujas dylancias dalis, tai graziai atrode, sia vasara vel ten buvau uzsukes tai jau taip graziai nebeatrodo nes kazkiek panuomojo turbut ji, bet galva kiek klibinau mazai tekliba ir atrodo tvarkingai viskas, seip daugiau ka pasakyt negaliu, dar su nevartomais plugais tebedirbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio galingumo traktorium ari ? Vartymo galva yra silpniausia vieta ?

Su situo plugu esu ares su ivairaus galingumo traktoriais. Dabar ariam su arion 120 sesiu cilindru. Esu ares ir su axos 100ag. Ir su zetorium 120. O vartymo galva taisem daug kartu mes. Isplakta pas mane, o patikrint galima dviese priejus pakilot uz slaunu tu. Pas mane tai ziauriai jauciasi. Tada pasiule pigiai uz 8000lt tai nupirkau kaip atsargini varianta. Dar ten kur pirmos vagos reguliavimas pas mane isplaktas. Ir su ratuku esu problemu turejes. Daugiau ten nieko sudetingo nera. Su ratuku problemos issisprende kai vietoj ariono centrinio varzto uzdejom zetoriaus trumpesni. Atsiremdavo iki galo ir lauzydavo rata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su situo plugu esu ares su ivairaus galinguvo traktoriais. Dabar ariu su arion 120 sesiu cilindru. Esu ares ir su axos 100ag. Ir su zetorium 120. O vartymo galva taisem daug kartu mes. Isplakta pas mane, o patikrint galima dviese priejus pakilot uz slaunu tu. Pas mane tai ziauriai jauciasi. Tada pasiule pigiai uz 8000lt tai nupirkau kaip atsargini varianta. Dar ten kur pirmos vagos reguliavimas pas mane isplaktas. Ir su ratuku esu problemu turejes. Daugiau ten nieko sudetingo nera. Su ratuku problemos issisprende kai vietoj ariono centrinio varzto uzdejom zetoriaus trumpesni. Atsiremdavo iki galo ir lauzydavo rata.

ačiū už patarimą :) reikia važiuoti į vietą žiūrėti koks jo ten stovis,tik keista kad senokai parduodamas... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...