Jump to content

Plūgai OVERUM


ausrius

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, Amber pranešimas:

Gal kam buvo,  jog arent atleidineje cilindra vartymo? Jo kia priezastis? Dezutes voztuvas laisvas ar kas? Ar isdiles?

1502450266407-611900522.jpg

Kas stovi tarp cilindro ir traktoriaus? Dezute (voztuvas)?,jei cilindras pats neleidzia,tada lieka dezutes voztuvas,nes voztuvo paskirtis ,,uzrakinti,,tepalo srauta-spaudima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, arciu555 pranešimas:

Kas stovi tarp cilindro ir traktoriaus? Dezute (voztuvas)?,jei cilindras pats neleidzia,tada lieka dezutes voztuvas,nes voztuvo paskirtis ,,uzrakinti,,tepalo srauta-spaudima.

Dezute ant pacio silondro. Vostuvas reguliuojesi nebent dadejus seibuciu po spiruokle, kitaip nieko neis bet ydomu ar pasiteisintu, nes isvaliau visa vostuva isardes, niekas nepasikeite, gal ciut ciut geriau laiko bet atsileidineje

1502463956684401718977.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, tautex1 pranešimas:

Seip atrodo is nuotrauku neuzdroštas skambinaus sake kaip ir matos 4 naujos verstuvės stovis sake labai geras Nzn net ka manyti 

 Nuvaziuok ir paziurek, nes is foto tikrai grazus atrodo ir tvarkingas, peilius ka gal pasikeisi, vienas apie 12€. Bisq kita super bukles, kaina gera, nebuciau savo pernai nusipirkes dar senesnio, nes nebuvo is ko rinktis, tai manau sita jau buciau pasiemes. Kaip jau sakiau svarbu kelmas neismaltas būtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Sveiki, paprastam 3 kartos owerumui nusimovė ratukas nuo stebulės , gal turit minčių kaip jį pritvirtint ar kokį mašininį kaip gerai prikonstruot prie ašies ?

Ten kaip tai mandrau šaratai sudiberia į guolį ir per juos nenusimauna. O kai išdyla, tai išdyla. Mano plūgeliui buvo taip, tai pasižiūrėjau pagal veleną panašiausius guolius, o stebulės vidų ištekinau iki guolių diametro. Guolių primoviau 4 lyg tai, kad daugiau akpkrovos laikytų, nes neišėjo labai rimtų sukišti. Man veikė ir kolegai, kuriam pardaviau,  dar tebeveikia tikriausiai. Tiesa, pas mane stebulė nebuvo uždara, kažkas jau nudaužė akliną galą. Teko sandarinti plastikinio butelio galu ir sąvarža ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/20/2017 at 21:20, Mantas2342 pranešimas:

Pridėjau guolių , bet kraiposi ir stringa tai suku galvą kaip čia kokį kitą ratuką primontuot.

Kaip tai kraiposi ? Tai nebent tavo ašis jau apgraužta. Mano nesikraipė ir nestrigo (bent jau kol aš naudojau).  Ant to ratuko nemaža apkrova gaunasi, ypač jeigu ari aplink lauką ir vagų susikirtime plūgas "nukrenta" , kai ratukas skersinę vagą pasiekia... Taip buvau ir nuo varžtų nutraukęs. Neatmesčiau varianto ir su kaproloninės įvorės tekinimu. Kasdien patepant laiko ne vienus metus. Svarbu, kad žemių nepakliūtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Reikia pagalbos.

Su MTZ80 traukiu 3 kartos nevartomą Overumą (prisukami kaltai). Plūgas su 3 atpjovėjais ir kamporaižiais.

Kad ir kaip bereguliuočiau lieka kyšoti ražienų galai. Tai pasakytina apie 2 ir 3 korpusus. Pirmas korpusas užverčia idealiai, bet tai tikriausiai nutinka dėl to, kad jis verčia praeitu važiavimu rato sumintą juostą.

Arimo greitis 7-8 km. Užgriebis visų korpusų vienodas. Šoninis pavirtimas ir horizontas sureguliuoti tikrai gerai.

Sakau gal neapsiaria dėl to, kad ariu per seklai, t.y. 20-22cm. (verstuvės tai ganėtinai aukštos).

Ar visgi neapsieisiu be priešplūgių.

Prašau patarkite kas turit šį plūgą.

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , bebras3 pranešimas:

Reikia pagalbos.

Su MTZ80 traukiu 3 kartos nevartomą Overumą (prisukami kaltai). Plūgas su 3 atpjovėjais ir kamporaižiais.

Kad ir kaip bereguliuočiau lieka kyšoti ražienų galai. Tai pasakytina apie 2 ir 3 korpusus. Pirmas korpusas užverčia idealiai, bet tai tikriausiai nutinka dėl to, kad jis verčia praeitu važiavimu rato sumintą juostą.

Arimo greitis 7-8 km. Užgriebis visų korpusų vienodas. Šoninis pavirtimas ir horizontas sureguliuoti tikrai gerai.

Sakau gal neapsiaria dėl to, kad ariu per seklai, t.y. 20-22cm. (verstuvės tai ganėtinai aukštos).

Ar visgi neapsieisiu be priešplūgių.

Prašau patarkite kas turit šį plūgą.

Ačiū

O su asimi kur y slaunis kabinasi , meginai ka daryti? Ji pasisuka  ir tada pavercia pluga, tada graziau are, lieka vienas kitas siaudas, seip gražiai turi suarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Amber pranešimas:

O su asimi kur y slaunis kabinasi , meginai ka daryti? Ji pasisuka  ir tada pavercia pluga, tada graziau are, lieka vienas kitas siaudas, seip gražiai turi suarti.

Ta prasme plūgo galą pasuka į kairę arba dešinę.

Na aš tą rankeną pastatęs maždaug per vidurį. Rankeną perstatęs per 1 padalą pirmyn atgal buvau, bet efekto nebuvo.

Velnias gal reikėjo nuo priekio iki galo pažaisti.

Nejaugi dėl to gali taip ženkliai keistis arimo kokybė?

O kurioj vietoj jūs rankeną pastatę ar čia kiekvienm traktoriui skirtingai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , bebras3 pranešimas:

Ta prasme plūgo galą pasuka į kairę arba dešinę.

Na aš tą rankeną pastatęs maždaug per vidurį. Rankeną perstatęs per 1 padalą pirmyn atgal buvau, bet efekto nebuvo.

Velnias gal reikėjo nuo priekio iki galo pažaisti.

Nejaugi dėl to gali taip ženkliai keistis arimo kokybė?

O kurioj vietoj jūs rankeną pastatę ar čia kiekvienm traktoriui skirtingai?

Turiu ir aš 3k overum plūga, buvo su priešplūgiais, bet juos numečiau, nes nepatiko man jie. Kai nusipirkau nemokėjau sureguliuoti tinkamai. Pirma bėda buvo, kad per mažai centrinę traukę, tada atleidau ganėtinai daug, tokia maža riba būdavo, kad per daug atleidi jau nelenda į žemę, o per mažai nesuverčia paskutinis korpusas. Po to su ta rankena ekspermentavau, tai man geriausias arimas gavosi kai ją pastačiau nuo vidurio per pora karbų į galą.

Prie to pačio posto: kodėl sunkioje dirvoje ne visada gražiai užverčia galinis korpusas, riekė tokia pusiau stačia pasilieka(,apie vartoma plūgą kalbu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, valde65 pranešimas:

O kamporaižiai nesireguliuoja.

Gaila, kad rudenį nenufotografavau arimo.

60a. 5 val. ariau žaizdamas su reguliavimais.

Kamporaižius kilnojau po 1cm. - problemos iki galo neišsprendė.

Užgriebį pakeitus nuo 30cm. į 35cm pagerėjo, bet problemos neišsprendė.

Bet va priekinę ašį pamiršau pasukinėti.

Kaip manot ar verta pirkti priešplūgius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...