Jump to content

Melžimo aparatai


Blickrygas

Recommended Posts

Matavai tiksliai,kad 1,5 lt.Ar tik taip atrodo?Dazniausia beda,kad aparatai yra perlaikomi,su visom pasekmes,kurios zymiai skaudesnes,nors ir ne taip greit pasireiskaincios,kaip kad nedamelzimas.Pradziai isitikink,kiek tikrai lieka.Patempus ar patraukus gali laikyti tik jei kelias karves turi.Dabar dirbu su automatiskai nusiimanciais aparatais,tai niekas ten neziuri,kiek liko.Ir soamtu iki 200.

Trukstancios su 2-3 lt jau reikia nebemelzti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matavai tiksliai,kad 1,5 lt.Ar tik taip atrodo?Dazniausia beda,kad aparatai yra perlaikomi,su visom pasekmes,kurios zymiai skaudesnes,nors ir ne taip greit pasireiskaincios,kaip kad nedamelzimas.Pradziai isitikink,kiek tikrai lieka.Patempus ar patraukus gali laikyti tik jei kelias karves turi.Dabar dirbu su automatiskai nusiimanciais aparatais,tai niekas ten neziuri,kiek liko.Ir soamtu iki 200.

Trukstancios su 2-3 lt jau reikia nebemelzti.

Iki 1.5. Kitom iki 0.5, kitom daugiau. Numelzinejau rankom, matesi kiek is kurios. Ziema, tvarte, nebuvo sitos problemos. Melzem su elektriniu varikliu, laukuose- dyzeliniu. Isejus i lauka vienai iskart pastebejom. Siai dienai su visom tas pats. O su somatais problemu dideliu neturim.

O del trukstancios, tai truputis virs 3men dar liko, o jin megeja damsius versiukus augint. Tai nelabai norisi apleist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

sveiki,turiu melzimo aparata tepama su tepalu,ar galit patarti kas gali buti mano aparatui kai ipili tepalo uzsiveda bet neina gerai,variklis ikaista greitai,o kartais isijungia gerai ir nekaista nei ka,idomu ar tepalas turi begti istisai i vakumo varikliuka ar lasiukais,nes man tas baltas indelis yra suduzes tai reik dapilinet visada tepala.dekui uz patarimus gal kas supratot beda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Labai bučiau dėkinga jei galetumete patarti koki melžimo aparta ir kur galeciau nusipirkti už gera kaina ir geros kokybes?Man reikalingas aparatas 14 Karviu melžimui bet neturiu net idėjos

 prasauuuuu pagalbossssssssss........

Vienintelis dalykas tai tikrai žinau  kad man reikia melžimo aparato su  dyzeliniu varikliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

pasukit i specagra Petrui Mikeliunui jis turi geru nauju aparatu uz gera kaina net gali atvykt pas jus i namus pakonsultuoti cia jo nr 865577627  pasakykit kad bronius dave nr

nu nu man mobilu dizelini tepalini su 1 merzaveikiniu uz 9500 pasiule, kai agregetai.lt  uz 6000  jau su akumuletorium ir taipat 1 bidoneliu pasiule....beje dar galingesni  :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...