Jump to content

Sodo traktoriukai vejai prižiūrėti


Tawas

Recommended Posts

Kas esat bandes lapu sluota,ar vertas demesio daigtas.Gal galit video imesti

Na va kaip žadėjau parodysiu kaip žolę "ravėjau" :D Užtruko biški kol nusipirkau, bet po to nebuvo kaip žolės pjaut per tokius orus...Tad pjoviau tik sodą su benzinine, nes dar labai šlapia, o šiandien grėbiau, rezultatas neblogas :) Surinko net veržles, kurios kažkaip sugebėjo nusisukti  :D Jaučiu, kad rudenį nebeteks lapų grėbti grėbliu :eusa-clap:

post-11471-0-68266500-1463769208_thumb.jpg

post-11471-0-88188100-1463769239_thumb.jpg

post-11471-0-35825600-1463769281_thumb.jpg

post-11471-0-03138400-1463769339_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 1 metų...
  • po 1 mėnesio...

Pagaliau atejo svente ir i mano kiema :D nusipirkau varnos traktoriuka. TS 243 dvieju cilindru, 11,1 kw galios, kas apie 15 arkliu iseina. Soninis ismetimas. Lieta priekine asis, placios padangos, elektromagnetinis peiliu paleidinas, hidrostatas ir t.t :D pirmi ispudziai liuks. Galios turi, pjauna graziai, nors pas mane nera visur islyginta. Vienas bet..benzo tai jau taip normaliai ima. Niekad neturejes traktoriuko, tai cia toks pastebejimas perejus nuo savaeigio vezimuko. Nieko keisto matyt. Tik dabar svarstau gal man but uzteke ir 9kw apie 12 arkliu vieno cilindro traktoriuko. Bet gal kaip nors jau nesubiednesiu del benzo :D Patogumas, greitumas viska atperka. O galios atsarga nepamaisys. Tik idomumo deliai, tarp siu traktoriuku kuriuos aprasiau, benzo skirtumas akivaizdus butu? Kazkaip netikiu, kad ten stebuklas butu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
On 2020-01-16 at 16:32, JCB pranešimas:

Kažkur buvau radęs, kad Vilkavišky yra geras meistras sodo traktoriukų, gal kas turi kontaktus? Reikalinga aptarnavimas ir pareguliuoti. arba gal kas ir Kaune turi rekomenduot žmogų?

Mainais galiu pasidalint su žoliapjovių gero meistro kontaktais.

nieko negirdejau vilkaviskyje. yra keli krapsto bet kad kazkagirtu nezinau. as pats tvarkau.

 

pas mane yra pardavimui honda 2417 tikrai tvarkinga. Galine bleke ir deka milteliniu nudaziau, daugiau visa tvarkinga buvo. 1500EUR.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki. Antra sezona su nauja varna pjaut pradejau. Po ziemos tik kazkiek krito i akis, kad uzvedant reikia starteriuku pasukt kiek ilgiau. Gal sutapo, kad oras saltas dabar, tai reik pasukt kokias 4 max 5 sekundes starteriuka. Kai siltas, tai tik pasuki rakteli ir dirba. Cia normaliai viskas, kai saltas ar turetu is karto stvert vistiek? Jusu salta traktoriuka reik pasukt starteriu ar akimirksniu uzsikuria? Dekui, jei kas atsakys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Bauer pranešimas:

Aš šiemet dar tik vieną kartą kūriau, tai po žiemos pirmą kūrimą gal 2-3 sekundes pasuko, o taip visad per sekundę kurdavosi.

Na reiks ziuret kita karta ar vel ilgiau suks ar greit pastvers. Nes idomu ar turi kai saltesnis oras kazkiek pasukt ar greit stvert turi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...