Jump to content
macRytis

Stihl ar husqvarna?

Recommended Posts

taip išėjo,kad nusipirkau varna 550xp (nors ir stiliu fanas buvau) - įspūdžiai tikrai neblogi, smagus lengvas pjūklas, gal tik ant storų rastų galios trūkumas jaučias, bet visas tas atsiperka genėjime...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 2 valandų, djmindaugas pranešimas:

sveiki zadu pirkt stihl ms 231 gal kas turi toki ir atsiliepimai kokie?

turiu 230 jau kokia 15 metu ,dabar tai jau retai naudoju ,bet pradzioj tai nemazai misko esu nurezes,gedimu neturejau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2017-09-03 at 22:03, kesstonis pranešimas:

turiu 230 jau kokia 15 metu ,dabar tai jau retai naudoju ,bet pradzioj tai nemazai misko esu nurezes,gedimu neturejau.

Čia kaip kam pagal poreikius. Man 26 stihl atrodo silpnokas, norėtųsi pjūklui galios virš 3kw.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 12 valandų, urbonas10 pranešimas:

Čia kaip kam pagal poreikius. Man 26 stihl atrodo silpnokas, norėtųsi pjūklui galios virš 3kw.

Jeigu tik storiem medziam pjaut tai gal ir gerai,bet kai pas mus pagrinde misko valymas ,daug genejimo, krumynai,tai norisi kuo lengvesnio kai pasinesioji per diena ant ranku,tai jauciasi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 10 valandų, kubas pranešimas:

Gal kas naudojat naudojat akumuliatorinį pjūklą? Kokie būtų atsiliepimai. Aišku rimtam darbui netinka, bet pagenėti sodą manau būtų kaip tik.

Tai kad jie be proto brangūs ir dauguma būna be pakrovėju bei akumuliatoriu - pinigų švaistymas... :icon-sad: jei tiek tedirbi  imk koki kitaica Erman arba garden pjausi ir vargo nematysi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As turiu Stihl  M5-290,seniai pirktas. Situacija tokia: panasi Husgvarna kainavo 2300 litu,Stihl atidave uz 1900 ir dar Fiskaro kirvi (verte 150 litu) dadejo. Skirtumo nejauciu,Stihl gal keliais simtais gramu ir sunkesnis,bet del saves tai be bedu. Esme ,kad Husgvarnos kainos sukeltos del marketingo,nes jie i Lietuva atejo apie 1986 m pasirase sutartis,visi priprato,o Stihl  veliau atejusiam vietos nelabai liko pavelavo. Senieji pjuklai tikrai abudu buvo lygiaverciai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 50 minutes , kostela pranešimas:

Tėvukas ruošiasi imt naują pjūklą Husqvarna apie 400€ ir apie 2kw. Gal patattumėt kokį imt, kokio vengt ? Anksčiau 15m sėkmingai dirbo su 340

Nebepirkit naujo nei stihl nei husqvarna.  Pagal mane šiai dienai geriausiais kainos ir kokybės santykis yra echo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-03-07 at 13:12, Arminas666999 pranešimas:

Echo didziausias pliusas 5 meu garantija O kaina siai dienai +- visu vienoda Stihl 231-379€ Husqvarna 445-469€ Echo CS-490ES- 401.20€

Dabar ale akcija Husqvarna 445 už 399 atidavė, Panevėžį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...