Jump to content

Stihl ar husqvarna?


macRytis

Recommended Posts

Tu cia nieko nesumaisei su tais dviem pirštais paemes ir praskėtes kad liktų tysoti siūlai :D :D :D

Dar gali panašiu principu vaisingas dienas nustatinėti pagal išsiskiriančių gleivių tąsumą, jei jau taip :D Ne, nesumaišiau. Kalba buvo apie tepalą grandinėms :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandziau tepala tarp dvieju pirstu praskest siulo nesigauna tai dabar reiks dar su gleivem pabandyt.

Nusipirk "Ginale" specialiai grandinėms tept skirto - rasi "siūlų"...

Nepirkau dabar bet prieš metus du tai buvo paskutinis Š Pilsto LT viena įmonė ir to kas buvo prieš 5-8 metus iš kokybės nelikę. Vandeniuvkė kažkokia :icon-evil: 80W90 reduktorinis išsprendė visas bėdas :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandziau tepala tarp dvieju pirstu praskest siulo nesigauna tai dabar reiks dar su gleivem pabandyt.

Nusipirk "Ginale" specialiai grandinėms tept skirto - rasi "siūlų"...

Nepirkau dabar bet prieš metus du tai buvo paskutinis Š Pilsto LT viena įmonė ir to kas buvo prieš 5-8 metus iš kokybės nelikę. Vandeniuvkė kažkokia :icon-evil: 80W90 reduktorinis išsprendė visas bėdas :eusa-shifty:

as ir pilu reduktorini pamaisydamas su dizeliniu, kad pigiau butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu cia nieko nesumaisei su tais dviem pirštais paemes ir praskėtes kad liktų tysoti siūlai :D :D :D

Dar gali panašiu principu vaisingas dienas nustatinėti pagal išsiskiriančių gleivių tąsumą, jei jau taip :D Ne, nesumaišiau. Kalba buvo apie tepalą grandinėms :icon-cool:

Mano vaisingos visos dienos ir nuo gleiviu nepriklauso:D ginekologijos Dr . dariau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Taigi grystant prie esmes. Mano stihil 026 jau eina i pabaiga, atitarnavo 10m. Atsizvelgiant i tai kad pirktas is turgaus devetas, manau atitarnavo labai gerai. Dabar jau kompresijos mazoka. Ziurineju naujus, kad butu 2.3-2.5kw. tai stihilus 2100lt ir daugiau, o varna 1700lt ir daugiau.Lyg linkes i stihiliu, bet kai kaina tiek skiresi, tai nz ka rinktis. Kokia Jusu nuomone siu klausymu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

labas visiems. Isitaisiau husqvarna, bet padirbus kilo itarimu, kad per mazai tepa grandine. Bakelis tepalo iseina dviem bakeliam benzino. Ir grandine negraziai barska. Siurbliukas tepalo nereguliuojamas. Kaip pas jus gaunasi kas turit varnas? Gal nest garantiniam? Pries tai turetas stihl iseidavo vienas ant vieno, o jeigu saku daugiau pagenint tai ir anksciau tepalas baigdavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Čia žiūriu kaip ir su lengvaisiais automobiliais lietuviui duok tik vokišką visi kiti laužai nors aš asmeniškai senai nebetikiu vokiečių produktu. Taip ir su benzininiais pjuklais yra tik husqvarna ir stihlius Aš naudoju japonų didesnio galingumo shindaiwa ir mažesnį šakų pjaustymui echo tikrai geri ir kokybiški pjuklai beto japonų varikliai turi aukštesnį sukimo momentą Na bet tai mano nuomone Jūsu teisė rinktis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žiūriu kaip ir su lengvaisiais automobiliais lietuviui duok tik vokišką visi kiti laužai nors aš asmeniškai senai nebetikiu vokiečių produktu. Taip ir su benzininiais pjuklais yra tik husqvarna ir stihlius Aš naudoju japonų didesnio galingumo shindaiwa ir mažesnį šakų pjaustymui echo tikrai geri ir kokybiški pjuklai beto japonų varikliai turi aukštesnį sukimo momentą Na bet tai mano nuomone Jūsu teisė rinktis

Speju,japonke ir vairuoji :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žiūriu kaip ir su lengvaisiais automobiliais lietuviui duok tik vokišką visi kiti laužai nors aš asmeniškai senai nebetikiu vokiečių produktu. Taip ir su benzininiais pjuklais yra tik husqvarna ir stihlius Aš naudoju japonų didesnio galingumo shindaiwa ir mažesnį šakų pjaustymui echo tikrai geri ir kokybiški pjuklai beto japonų varikliai turi aukštesnį sukimo momentą Na bet tai mano nuomone Jūsu teisė rinktis

Speju,japonke ir vairuoji :lol:

Deje ne,automobilis vienas švediškas kitas prancūziškas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Turiu husqarna 137 e serijos 8 metai laiko ;) niekad nepavede. Nors dabar manau kokybiskesni stihl :eusa-think:

bet pabandykit issiardyt stil ar varna ir pamatysit kad pas stil tiek visokiu slanguciu ir t,t prikista kad net nzn nuo ko pradet,man asmeniskai varna paprastesne,stihl tik trimerius apsimoka pirkti reduktoriai patvaresni nei varnu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat panaršius po kitus forumus daugkas atsiliepiataip- STIHL gan nemažą dalį dalių kinijoj gamina, Husqvarna vėlgi lenkuos renka ir kokybė jų nelabai... Va kyla tokie klausimai, ar ir Šveduos parduodami lenkų rinkimo? Ir kitas klausimas apie Jonsered, kas juos surinkinėja? Nejau taippat lenkai kokie?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Vat panaršius po kitus forumus daugkas atsiliepiataip- STIHL gan nemažą dalį dalių kinijoj gamina, Husqvarna vėlgi lenkuos renka ir kokybė jų nelabai... Va kyla tokie klausimai, ar ir Šveduos parduodami lenkų rinkimo? Ir kitas klausimas apie Jonsered, kas juos surinkinėja? Nejau taippat lenkai kokie?

johnsered ir husqvarna yra viena grupė, todėl gali būti, kad ant vieno konvejerio vyksta surinkimas, o gal ir ne, šiaim globaliam pasaulyje jau niekas nestebina... prieš keletą dienų nupirkau JD gumas po kabina, įpakuotos firminiam JD maišelyje, ištraukus ant šono puikavos užrašas made in china :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...