Jump to content

Akumuliatoriai


Recommended Posts

19 minutes ago, Ramza said:

Kur perkate akumuliatoriu laidus pliusinis,minusinis,reiketu ne plonesnio kaip 10mm,desis Mtz-80-am.Litagroj buvau tai nepavyko sisisneket,gal jie neturi ar nezino.

siais laikais bielkiam yra pirkti ir gatavu laidu, su uzspaudimais ant galu. teko pliusini pirkti, tai puikiai tiko, nuo pat akumu iki starterio. yra ir matuojamu pirkti, kokiu tik nori laidu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 valandas ago , wydas63 said:

Gemorojus , taip sujungus :) , jei prie bielkio aš imčiaus kokį Shoto 80Ah arba Optima 75Ah .

Gal aš kažko nesuprantu. Būt labai ydomu paveizet ar bent kompresiją perverstų su tokiu akumu be šildymo, dyz. tepalu ir orginaliu starteriu.  180 akumas mažylis startioras be šildymo nei krust. O tu rašai 75ah.  Pas mani kompresijos neperverstū. Vasarą ar pašildžius plius tepalai sintetika galbūt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia zmogus kalba kaip suprantu ne apie krakodilus. o laidus des nuo akumo iki starterio. Geri laidai stori kainuos per 5e uz metra. siandien kaip tik masinos neuzkuriau nulekiau krakodilus pasimt 1000A 6metru 27eur. bet laidas gan plonas paklausiau paziuretu man laido kaina krautuve pasiule per 5e. kainuojanty uz metra. ne be reikalo geri krakodilai kainuoja ne maziau 80-100euru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, MBLORINSER said:

pas mane starteris kazkoks maziukas kiniskas turbut. 2x 92ah akumai. vasarine salerka dabar sildytuvo nera grupe perrinkau pavasary. Prisireike siemet kurt netiketai prie-10 be didesnio vargo uzsikure uzdarius sklende pasukau kliurkt ir aina. Vakar ir kuriau bet buvo tik -4 5 ir uzverte.

sklendele daug pamacija, o kai be jos norint uzvesti, tai kaip tik kompresija sukyla tuom viskas ir baigiasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, fenikxxx said:

Gal aš kažko nesuprantu. Būt labai ydomu paveizet ar bent kompresiją perverstų su tokiu akumu be šildymo, dyz. tepalu ir orginaliu starteriu.  180 akumas mažylis startioras be šildymo nei krust. O tu rašai 75ah.  Pas mani kompresijos neperverstū. Vasarą ar pašildžius plius tepalai sintetika galbūt.

Sveikas :) , Nu pas mane 'katiniuks' , ir akūmas ne 75 bet 50a/h . Va kaip tik šiandie anksti ryte ir sugalvojau pažiūrėt kaip man su užvedimu reikaliukai , be jokio šildymo ir be jokių kompresijos junginėjimų keturis men. nekurtas .  Aišku "komplektacija" skirias nuo Tavosios ir soriux už šnirpštimą (vakar pomalkų kapojimo 'antigripino' pamiršau :lol: )   

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, MBLORINSER said:

Cia zmogus kalba kaip suprantu ne apie krakodilus. o laidus des nuo akumo iki starterio. Geri laidai stori kainuos per 5e uz metra. siandien kaip tik masinos neuzkuriau nulekiau krakodilus pasimt 1000A 6metru 27eur. bet laidas gan plonas paklausiau paziuretu man laido kaina krautuve pasiule per 5e. kainuojanty uz metra. ne be reikalo geri krakodilai kainuoja ne maziau 80-100euru.

kaip tik radau sąskaitą kur iš baltexim pirkau laidus svarkei 50 kv tai metras 7 eur su PVM. Krokodilus man atrodo esu daręs su 35 kv, suka kaip nuo akumo jeigu geras kontaktas su žnyplėm gaunasi. Pačiam gerus pasidaryt tai 100 eur gali ir neužtekti..

 

O kabelio ir senukuose yra, visose suvirinimo reikmenų pardėse ir toj pačioj lytagroj turėtų būt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, wydas63 said:

Sveikas :) , Nu pas mane 'katiniuks' , ir akūmas ne 75 bet 50a/h . Va kaip tik šiandie anksti ryte ir sugalvojau pažiūrėt kaip man su užvedimu reikaliukai , be jokio šildymo ir be jokių kompresijos junginėjimų keturis men. nekurtas .  Aišku "komplektacija" skirias nuo Tavosios ir soriux už šnirpštimą (vakar pomalkų kapojimo 'antigripino' pamiršau :lol: )   

 

PAVYDŽIU vasarą nuo telefono UŽSIVESI. O daba antigripino ir druns

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , wydas63 said:

Sveikas :) , Nu pas mane 'katiniuks' , ir akūmas ne 75 bet 50a/h . Va kaip tik šiandie anksti ryte ir sugalvojau pažiūrėt kaip man su užvedimu reikaliukai , be jokio šildymo ir be jokių kompresijos junginėjimų keturis men. nekurtas .  Aišku "komplektacija" skirias nuo Tavosios ir soriux už šnirpštimą (vakar pomalkų kapojimo 'antigripino' pamiršau :lol: )   

 

toks liesas akumuks taip sukina ? vasara tikrai batereikos is laikrodzio uzteks :animals-dogrun:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, Audrius90 said:

toks liesas akumuks taip sukina ? vasara tikrai batereikos is laikrodzio uzteks :animals-dogrun:

Tai tu susipilk tepalus, gaunamus gliuonų plazmos Didžiojo sprogimo metu ir tavo taip suks :D O jei rimtai, tai supylus 10W40 pilną sintetiką tikrai žymiai lengviau suka, nei su mineraliniu dumblu. Mano ruskis dabar likęs su 110 Ah akumuliatoriumi ir "Magneton" starteriuku ir prie  -5 be pašildymo gana šauniai užverčia. Tiesa, laidai nuo akumo eina 70 mm skerspjūvio, kai kažkuris minėjo 10 mm tai juoktis pradėjau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, Dr.Zoidberg said:

Tai tu susipilk tepalus, gaunamus gliuonų plazmos Didžiojo sprogimo metu ir tavo taip suks :D O jei rimtai, tai supylus 10W40 pilną sintetiką tikrai žymiai lengviau suka, nei su mineraliniu dumblu. Mano ruskis dabar likęs su 110 Ah akumuliatoriumi ir "Magneton" starteriuku ir prie  -5 be pašildymo gana šauniai užverčia. Tiesa, laidai nuo akumo eina 70 mm skerspjūvio, kai kažkuris minėjo 10 mm tai juoktis pradėjau .

Storesniu laidu negalejai usidet,kad kokio metro dar geriau suks,kas cia per mada kad kas su maziausias akumuliatoriais usikurs,storesni laida usides,yra gamyklos nustatyta kaip turi but,nebereikia madu isradinet.

Gavau savo bielkiui laidus,is ardomo bielkio orginalus tik reikes klemus nusipirkus sudet ir bus viskas kaip priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

27 minutes ago, Dr.Zoidberg said:

Tai tu susipilk tepalus, gaunamus gliuonų plazmos Didžiojo sprogimo metu ir tavo taip suks :D O jei rimtai, tai supylus 10W40 pilną sintetiką tikrai žymiai lengviau suka, nei su mineraliniu dumblu. Mano ruskis dabar likęs su 110 Ah akumuliatoriumi ir "Magneton" starteriuku ir prie  -5 be pašildymo gana šauniai užverčia. Tiesa, laidai nuo akumo eina 70 mm skerspjūvio, kai kažkuris minėjo 10 mm tai juoktis pradėjau .

na pas mane 82.1 su 10w40 tepalais, su  2x110 Ah akumais, ir kitas 82 senukas su vienu dideliu 180 Ah akumu, tepalas mineralke.. tiek vienas tiek kitas prie -5 uzsiveda nesunkiai, bet tokio uzsukimo neisvysto kaip pas kolega wydas63, nu nebent kuomet nuimta galva :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , MBLORINSER said:

kiek is tu 70mm sarvo mm?

kokie 1.5 mm

 

1 valandą ago , Ramza said:

Storesniu laidu negalejai usidet,kad kokio metro dar geriau suks,kas cia per mada kad kas su maziausias akumuliatoriais usikurs,storesni laida usides,yra gamyklos nustatyta kaip turi but,nebereikia madu isradinet.

Gavau savo bielkiui laidus,is ardomo bielkio orginalus tik reikes klemus nusipirkus sudet ir bus viskas kaip priklauso.

Storesnių nėra prasmės dėti, nes nėra tokio srovės poreikio. O kad būtinai reikia originalo tai irgi nėra tiesa. Tie originalai , bent jau maniškiame kai pirkau, tai buvo susnargliuoti kokiu tai vamzdeliu užspausti, jungtys padegę . Dabar įdėtas normalus naujas kabelis, jungtys užspaustos ir užlituotos, visi sujungimai išvalyti, masės išjungiklis pakeistas ( Beje, apie masės išjungiklį: nupirkau naują - pradėjo neužsifiksuoti. Išardžiau - o ten plastikiukas kažkoks, ale kaprolonas naudojamas, kontaktai kažkokie nežinia iš ko, smulkesni gerokai. Tai kaprolonas pasilydė ir veikimas tuo baigėsi. Radau kitą, senovišką, bet naują. Išardžiau - kontaktai sidabruoti, viskas masyvu, jokių kaprolonų - įdėjus sukimas ženkliai pagerėjo. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į laidą, kuris sujungia kabiną su korpusu. Ten dažnai būna problema.

 

P.S. gal kažkas nesuprato, kad laido skerpsjūvis matuojamas ne pagal diametrą, o  kvadratiniais milimetrais :) Tai 70 mm2 yra apie 16 mm diametro (su izoliacija) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 valandas ago , fenikxxx said:

Gal aš kažko nesuprantu. Būt labai ydomu paveizet ar bent kompresiją perverstų su tokiu akumu be šildymo, dyz. tepalu ir orginaliu starteriu.  180 akumas mažylis startioras be šildymo nei krust. O tu rašai 75ah.  Pas mani kompresijos neperverstū. Vasarą ar pašildžius plius tepalai sintetika galbūt.

mesk lauk ta maza starteri ir idek planetarini http://catalog.jubana.com/lt/starter/123708321 , suka labai gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , Audrius90 said:

na pas mane 82.1 su 10w40 tepalais, su  2x110 Ah akumais, ir kitas 82 senukas su vienu dideliu 180 Ah akumu, tepalas mineralke.. tiek vienas tiek kitas prie -5 uzsiveda nesunkiai, bet tokio uzsukimo neisvysto kaip pas kolega wydas63, nu nebent kuomet nuimta galva :D:D:D

Nu ne viskas taip jau paprastai , kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyt . Tepalai supilti rimto gamintojo 0w30 tai 70%PAO + 15%ESTERIAI ; laidai visur suvariuoti ir papildomai "MASĖS" jungiklis pasodintas ant varinės plokštelės nuo kurios  privariuotas laidas , kūris nuvestas tiesiai iki starterio ; akūmuliatorius irgi ne toks jau ir "LIESAS" , nors ir nedidukas < http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai/OPTIMA-DETA-EXIDE-ir-kiti-AGM-SPIRAL-akumuliatoriai/EXIDE-START-AGM-EM1000-50Ah-AGM-SPIRAL-akumuliatorius.html > t.y.pagal akūmo pasą jis prie 0 C atiduoda 1000A o prie -18C ne mažiau 800A ; starteriukas tai Jubanos 2,7kw :( čia jau apsižioplinau bo nežinojau tuo metu kad yra planetiniai , buč paėmęs kokį 4,2 kw :) ; nu siurblys po remonto o forsunkes  pats prisižiūriu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...