Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Su Piottinger dirba jau du sezonus mano kaiminas Cikas, o aš naudojau Class 3m prikabinamą su plaušintuvu 8metų senumo, o pernai nusipirkau Taarup3,2m su plaušintuvu ir pradalgių sudvejinimu. Abejos yra puikios zolepvės....
Kokia marke? Koki plota nusienavai? As pats naudoju Taarup 4232LT, kaip atlaike sezona?

Pernai pavasarį pirkau, Taarup 3.20 ir kažkokios dar raidės, tiksliai modelio pavadinimo nepamenu, nušienavom panašiai 150 ha visus tris kartus, bėdu nebuvo jokių, peiliukai atleikė, tik kelis kartus galandom su bulgarke.

Didžiają dalį ploto nušienavome su MTZ regis 920...

Čia video, -labai nekritikuokit, nes tai buvo pirma darbo diena su Taarupu o žmogelis iki tol buvo pjoves tik su vokiška savaeige...

http://ru.youtube.com/watch?v=HlxDprFkrLY

Kai buvo normali žolė, tada ir pjaudavo 5 pavara, o didesne jam užvirdavo vanduo, bet užpernai virdvo ir su CLASS disko 3000 ir be pradalgių dvejinimo... bet su Case ta zolepjovė tikras žvėris, teko pačiam palakstyti 12-15 km/h darbinių greičiu. o čia vaizdelis iš rudeninio pjovimo, kai jau zolės nebelabai buvo...:D

http://ru.youtube.com/watch?v=t3u45ZDrW_g

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uzpraeitais metais krone sienapjove nusipirkau pakabinama iki tol su rusiska 5 disku ar kiek ten buna sienaudavom visai kitas darbas kokius 4 kartus nasesnis ir kokybe sienavimo geresne . peiliukus kaip susidejau naujus sezono pradzioj taip iki galo ne vieno nekeiciau tik su kampiniu slifuokliu paastrinu ir pirmyn

Nežinau į ka atkreipti dėmesį perkant naudotą ir dar su sudvejinimu, mes pirkome CLASS'a kokių 7-9 sezonų dirbimo, tai pažiurėjome, kad pajungus prie darbinio visi diskai sukasi, ir netarška, ir sakėm JAMAM.... na visai neprasta pakliuvo, du sezonus be didesnių bedu važevome, o pernai sumastėme kapitaliai atremontuoti, bet.... detales gavome tik vasarai įpusėjus, ne tipo nebevisos dalys gaminamos, tad paskubomis ir griebėme Taarupą, tai va rudenį surinkome ir Class'a, ir galvojame kita sezoną gal dviem varysim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na netrumpai trunka, mes čia tokį neoficialų kooperatyva turime, tad darbuojamės dviese su kaimynu, ir per abu ūkius manau koks mėnuo per vasarą išeina, na čia su visais rulonų transportavimo darbais.... tiesa šiemet nė nepastebėjau kai pralėkė ta zolepjūtė, nes nuo pavasario pas mane isidarbino auksinis vaikinas, ir man net nebeduoda traktoriaus :D va gal todėl prieš kalėdas nupirkau dar vieną.... o tai tris metus lakstydavau vienas vos nenaktimis ir tai darbus suvėluodavau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei daug akmenu, tai ziurek tada pottingeri, nes visa technika turi apsauga jiem, ypac priekabos. jei reikia kokios nors platesnes informacijos, kreipkites.duosiu viska ka turiu.
Malonu forume sutikti dar vienos firmos pardavimų vadybininkę.. :icon-wink:hi.gif
Iš ko sprendi kad vadybininkė, o ne vadybininkas? :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai priklauso kokios talpos tau reik. db kainos tikrai nekils, o gal ir kris. juk prekyba sustojo, nores isparduot ka turi, tai leis vos ne uz savikaina. kas dar turi resursu is ko investuot i technika, tai lb islos. ir seip pasipils truputi devetu nemazai. su kuo esu kalbejus, tai daug kas abejoja savo ateitimi. :)
is sito pasisakymo...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D:D nu neilgai cia pasispardziau kaip vaikinas:D :D jei rimtai tai taip, esu vadybinke, bet pottingeris ne mano produktas. o seip kad ir prekiauju vienu ar kitu daiktu, tai nereskia, kad negaliu pareiksti savo nuomones apie viena ar kita aparateli, nors tai yra mano konkurentai. maciau ne viena kaip kas dirba, tai ir galiu sakyti ka galvoju. informacijos parupint galiu visiems del daugelio produktu, nes ne visi vadybininkai yra priesai vienas kitam. as cia ne tam kad isiulyciau kazkam kazka, o tam, kad isklausyciau visu nuomones apie viena ar kita dalykeli, nes man ukininkai yra kolegos. :) va nulekiau i lankas, bet nesvarbu. nelaikykit vadybinku savo priesais, ne visi yra kiaules, kuriem rupi tik komisiniai :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D:D nu neilgai cia pasispardziau kaip vaikinas:D :D jei rimtai tai taip, esu vadybinke, bet pottingeris ne mano produktas. o seip kad ir prekiauju vienu ar kitu daiktu, tai nereskia, kad negaliu pareiksti savo nuomones apie viena ar kita aparateli, nors tai yra mano konkurentai. maciau ne viena kaip kas dirba, tai ir galiu sakyti ka galvoju. informacijos parupint galiu visiems del daugelio produktu, nes ne visi vadybininkai yra priesai vienas kitam. as cia ne tam kad isiulyciau kazkam kazka, o tam, kad isklausyciau visu nuomones apie viena ar kita dalykeli, nes man ukininkai yra kolegos. :) va nulekiau i lankas, bet nesvarbu. nelaikykit vadybinku savo priesais, ne visi yra kiaules, kuriem rupi tik komisiniai :D

O tai kokiais produktais VADYBININKĖ prekiauji? Čia tik šaip smasu, ir aš nepriešas, nes nesu vadybininkas...:D

p.s. vadinasi neapsirikau, kviesdamas į svečius....;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip tai as pasaru dalytuvais, bet galiu konsultuot ir pottingerio klausimais, jau si ta zinau :) o del sveciu, tai as visada galiu atlekt, jei tik tai bus pokalbis apie technika :D

Kadaise domejausi BVL dalytuvu.... mano kolėga isigyjo, man turbut kažko pritruko, kad pasirinkau silokingą....

O konsultuotuoti dėcnikos kalusimais galėciau ir aš :D bent jau apie tą, ką jau esu naudojes ir turiu kieme, nes katrais tik mėnesi padirbes gali pamatyti visus minusus ir pliusus, jau nekartą teko susidurti su VADYBININKAIS kurie žino mažiau.

Prašyciau nei vieno neisižeisti, nes netaikau to konkrėčiam vadibininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas dvi dienas labai nedaug, bet buvo nukrites primilžis, nes karvės iki tol gaudavo visiškai nesmulkintą ia nasumaišyta pašarą, tad daugelis karvių labai ignoravo tokį racioną, bet jau kažkur penktą dieną buvo pastebėtas primilžio pakilimas. Beto iki paleidžiant dalytuvą šėrėme tik 45 karves, o šiuo metu pašarą daliname 140čiai galvujų.... tad vargu ar vienas žmogelis per dvi valandas apsišertų....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekaba-rinktuve ir aš žaviuosi, bet kad naujos ir geros tai žiauriai ir kainuoja...

http://ru.youtube.com/watch?v=NIhspQ0nl ... annel_page

tokios priekabos butu svajonė.....

agrotaka pottinger jumbo 7200 2006metu 99000tuks lt kaina tikrai normali tik traktoriuko reikia galingesnio :lol:

O kokio traktoriau tokiam žaislui reikėtu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...