Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

Ar tik man čia taip "sekasi" ar yra ir daugiau bešlovinančių Baltarusiškų NPK kokybę. Baigiu delnais visą fūrą permalt.

ar kalba eina apie 7-19-29(s3) :eusa-doh: šitu yra užvežta i Lietuvėlę o jos turi potrauki sušokti,bet gerai krestelėjus ....tik nepersitengiant :D

jei barstytuvas butu be sieto tada jau problema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik man čia taip "sekasi" ar yra ir daugiau bešlovinančių Baltarusiškų NPK kokybę. Baigiu delnais visą fūrą permalt.

ar kalba eina apie 7-19-29(s3) :eusa-doh: šitu yra užvežta i Lietuvėlę o jos turi potrauki sušokti,bet gerai krestelėjus ....tik nepersitengiant :D

jei barstytuvas butu be sieto tada jau problema

Su barstytuvais viskas tvarkoj, bet sejamosios nenori praryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tik man čia taip "sekasi" ar yra ir daugiau bešlovinančių Baltarusiškų NPK kokybę. Baigiu delnais visą fūrą permalt.

ar kalba eina apie 7-19-29(s3) :eusa-doh: šitu yra užvežta i Lietuvėlę o jos turi potrauki sušokti,bet gerai krestelėjus ....tik nepersitengiant :D

jei barstytuvas butu be sieto tada jau problema

Apie šitas. Gauna malkų maišas normaliai, bet guziukų lieka ir sėjamoji jų nepaima. Tai ilginu dieną pro mažą skylę leisdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...agrokoncernas irgi tokių pat atvežė , bet jokių problemų ,aišku su barstykle, ...o su sėjamąja -jau "atsikandau" ,velniop-seniai jau užvožiau trąšų skyrių irrr -tik grūdai :icon-idea:

arvines 5-15-30? prapjovus maisa pora kart su mantiruote ir bedu nera :) tik granules kietos, trestuvo mentelese skyles liko ties galais pribaigiau visai, tris sezonus atlaike :)

.. :) žinau ,kitą syk ir kuvalda reik pamosikuot (aplamai apie trąšas)...nea , minty turėjau tas , su kuriom Bulvinykas dieną ilgina .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik renkuosi sejamaja ir po tokiu pasiskaitymu ir kaimynu pasakojimu apie trasu kokybe pradedu galvot, kad gal geriau pirkti be trasu. Ar tiketis kad gausim kokybiskesniu trasu uz normalia kaina?

Kas butu jei trasos pastovetu dregnu oru kokias tris - keturias dienas sejamojoj?

....dieve mano , aš jau turiu tokią , NĖ MINTIES , sėjamoji turi sėt grudus , barstyklė barstyt trą šas , jei kas mane būt paprotine prieš kokius 4m tai po šiandie dėkavočiau...trąšų kokybė :eusa-think: 3-4d .- sėjamoj ,vėl žiūrint kokios ,jei N daug -"ragai" ..taip kad ..tau spręst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik renkuosi sejamaja ir po tokiu pasiskaitymu ir kaimynu pasakojimu apie trasu kokybe pradedu galvot, kad gal geriau pirkti be trasu. Ar tiketis kad gausim kokybiskesniu trasu uz normalia kaina?

Kas butu jei trasos pastovetu dregnu oru kokias tris - keturias dienas sejamojoj?

....dieve mano , aš jau turiu tokią , NĖ MINTIES , sėjamoji turi sėt grudus , barstyklė barstyt trą šas , jei kas mane būt paprotine prieš kokius 4m tai po šiandie dėkavočiau...trąšų kokybė :eusa-think: 3-4d .- sėjamoj ,vėl žiūrint kokios ,jei N daug -"ragai" ..taip kad ..tau spręst

Lokalus iterpimas geriau :eusa-think: Didesni aplink mus (kitur nezinau) seja be trasu ir dazniausiai barsto po sejos. Pernai ir as taip dariau ir skirtumo nebuvo pries ar po sejos bertos trasos. Kokios nuomones?

Kodel naudotos sejamosios su trasom brangesnes ir ju praktiskai nera?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik renkuosi sejamaja ir po tokiu pasiskaitymu ir kaimynu pasakojimu apie trasu kokybe pradedu galvot, kad gal geriau pirkti be trasu. Ar tiketis kad gausim kokybiskesniu trasu uz normalia kaina?

Kas butu jei trasos pastovetu dregnu oru kokias tris - keturias dienas sejamojoj?

....dieve mano , aš jau turiu tokią , NĖ MINTIES , sėjamoji turi sėt grudus , barstyklė barstyt trą šas , jei kas mane būt paprotine prieš kokius 4m tai po šiandie dėkavočiau...trąšų kokybė :eusa-think: 3-4d .- sėjamoj ,vėl žiūrint kokios ,jei N daug -"ragai" ..taip kad ..tau spręst

O niekas neprotino ? :lol:

Jei sėjamoji stovi po stogu tai labai baisaus nieko. Jei lauke :eusa-doh: Tikrai visą pusdienį bus vargas. Jei trąšos tikrai kokybiškos tai kas 50-100 ha tereikia rites nukrapštyti :eusa-whistle: . Su sėjamają sėti trąšas pliusas tas, kad kiek gamta leidžia tiek pasėji ypač rudenį, niekada netręši kaimynui, kanalų ir keliukų. . O kai trąšas išsibarstai o paskiau ten gulbės apsigyvena.........abejoju ar iki pavasario lieka visos išbertos trąšos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[

. Su sėjamają sėti trąšas pliusas tas, kad kiek gamta leidžia tiek pasėji ypač rudenį, niekada netręši kaimynui, kanalų ir keliukų. . O kai trąšas išsibarstai o paskiau ten gulbės apsigyvena.........abejoju ar iki pavasario lieka visos išbertos trąšos.

....tai kad ,Lietuvėlėj-varlių dar yr ,gandrų irgi "davoliai",taip kad - viskas saikingai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neverksnokit cia del trasu ar kitu produktu kokybes jei patys esam avinu banda ir suryjam visa suda kuri mums konsultantai sukisa, mes gi mokam uz kokybiska daikta o ne uz susokusias trasas.

Tokiu atveju reikia rekti ir kuo garsiau o ne patyliukais susitrinti tas trasa, nejaugi jum negaila savo laiko ir pinigu kolegos nebukim avinu banda ir gave nekokybiska produkta reikalaukime ji pakeisti mazinti kaina ar dar ieskoti kokio kompromiso, jei sakysit kad tai neimanoma patikekit manim tikrai imanoma ne viena tona tu paciu 5-15-30 yra pakeite ir dar atsiprase tai pat esu issiuntes puse furos salietros susokusios.

Taip kad raskime jegu pakovoti pries mums brukama sh.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neverksnokit cia del trasu ar kitu produktu kokybes jei patys esam avinu banda ir suryjam visa suda kuri mums konsultantai sukisa, mes gi mokam uz kokybiska daikta o ne uz susokusias trasas.

Tokiu atveju reikia rekti ir kuo garsiau o ne patyliukais susitrinti tas trasa, nejaugi jum negaila savo laiko ir pinigu kolegos nebukim avinu banda ir gave nekokybiska produkta reikalaukime ji pakeisti mazinti kaina ar dar ieskoti kokio kompromiso, jei sakysit kad tai neimanoma patikekit manim tikrai imanoma ne viena tona tu paciu 5-15-30 yra pakeite ir dar atsiprase tai pat esu issiuntes puse furos salietros susokusios.

Taip kad raskime jegu pakovoti pries mums brukama sh.....

:eusa-clap: pritariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va nors vienas kolega pritaria :eusa-clap:

Ne vienas manau pritaria, tik nevisada yra galimybės grazinti. Ir viena karta grazinus belekokio Š... neveža. Būna kad koks maišas iš dešimties blogos ir pastebi tik kai i barstykle supili.

Kas turėtų sumokėti iškrovimo pakrovimo išlaidas, jei trąšos būna geros kai atveža, o pastovėjusios mėnesį sušoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir pritarčiau staugai, tiek kaip pardavėjas, tiek kaip ūkininkas, nekokybišką prekę visada reikia grąžinti. Tik kartais sunku tai padaryti, nes tą trąšų sušokimą pamatai jau įpylęs į sėjamąją ar barstyklę. Vakar pats sėjau ir pyliaus trąšas į sėjamąją, turėjau likutį porą maišų azofoskės nuo pavasario, tai tuos du supylus sukrito pora gerų gabalų, kurių be plaktuko vargiai ar susmulkinsi. Nors prieš pilant maišas atrodė normalus ir nepasakysi kad jame yra tokių dalykų. Aš tik noriu pasakyti, kad kartais vaizdžiai nesimato kad kažkas blogai su tomis trąšomis, o viskas pasimato tik kai supili jau į barstyklę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvo man tokia situacija ispyliau i sejamaja viena maisa na ir ka o ten ir smulkios frakcijos daug ir siaip pasokusiu tai ka paemiau telefona ir issikvieciau atsakinga uz trasas tai jie paziurejo akim pamirksejo po to dar kelis maisus atsirisom paziurejom ir ten vaizdelis ne koks tai ka kita diena atveze normalias trasas o sitas issivezi ir dar plius gavau 5000 litu nuolaida i ateiti perkamu produktu, po siai dienai puikiai dirbam su ta firma ir toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvo man tokia situacija ispyliau i sejamaja viena maisa na ir ka o ten ir smulkios frakcijos daug ir siaip pasokusiu tai ka paemiau telefona ir issikvieciau atsakinga uz trasas tai jie paziurejo akim pamirksejo po to dar kelis maisus atsirisom paziurejom ir ten vaizdelis ne koks tai ka kita diena atveze normalias trasas o sitas issivezi ir dar plius gavau 5000 litu nuolaida i ateiti perkamu produktu, po siai dienai puikiai dirbam su ta firma ir toliau.

Kiek laiko prastovejai nesedamas kol atvaziavo atstovas, kol pakeite ir pan.. Kai set nedaug like arba orus gerus prognozuoja gali leist sau ir neset, bet kitu atveju diena prastovos brangiai kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvo man tokia situacija ispyliau i sejamaja viena maisa na ir ka o ten ir smulkios frakcijos daug ir siaip pasokusiu tai ka paemiau telefona ir issikvieciau atsakinga uz trasas tai jie paziurejo akim pamirksejo po to dar kelis maisus atsirisom paziurejom ir ten vaizdelis ne koks tai ka kita diena atveze normalias trasas o sitas issivezi ir dar plius gavau 5000 litu nuolaida i ateiti perkamu produktu, po siai dienai puikiai dirbam su ta firma ir toliau.

Kiek laiko prastovejai nesedamas kol atvaziavo atstovas, kol pakeite ir pan.. Kai set nedaug like arba orus gerus prognozuoja gali leist sau ir neset, bet kitu atveju diena prastovos brangiai kainuoja.

Is esmes tai atvaziavo per pusantros valandos o pakeite kita diena is ryto, o ta diena sekmingai baigiau seti su kitomis trasomis todel prastovu skaityk ir nebuvo, bet esme ne ta kad tenka laukti ar prastoveti be darbo o esme tame kad parodai chrakteri ir nesuryji to brukamo sh.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvo man tokia situacija ispyliau i sejamaja viena maisa na ir ka o ten ir smulkios frakcijos daug ir siaip pasokusiu tai ka paemiau telefona ir issikvieciau atsakinga uz trasas tai jie paziurejo akim pamirksejo po to dar kelis maisus atsirisom paziurejom ir ten vaizdelis ne koks tai ka kita diena atveze normalias trasas o sitas issivezi ir dar plius gavau 5000 litu nuolaida i ateiti perkamu produktu, po siai dienai puikiai dirbam su ta firma ir toliau.

Kiek laiko prastovejai nesedamas kol atvaziavo atstovas, kol pakeite ir pan.. Kai set nedaug like arba orus gerus prognozuoja gali leist sau ir neset, bet kitu atveju diena prastovos brangiai kainuoja.

Is esmes tai atvaziavoper pusantros valando o pakeite kita diena is ryto, o at diena sekmingai baigiau seti su kitomis trasomis todel pratovu skaityk ir nebuvo, bet esme ne ta kad tenka laukti ar prastoveti be darbo o esme tame kad parodai chrakteri ir nesuryji to brukamo sh.

Kai salygos leidzia as elgiuosi taip pat, tegul veza bendrovems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyčiau, kad tas trąšų sušokimas daug priklauso nuo laikymo sąlygų. Kaip esu matęs mauručiuose, trąšos tiesiog į balą sudėtos ant tų padėklų, jie sulūžę, ir jos praktiškai baloje. Nuo to ir prasideda visokie marazmai.

O prie ko cia mes vartotojai cia jau pardaveju beda jei jie nesugeba laikyti trasu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...