Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

manau kad sios firmos atzvilgiu yra bereikalingai daug neigiamu atsiliepimu, firma pasaulinio lygio, kiekvienais metais plecia savo veikla ir eina i naujas rinkas, jei ju produktai butu tokie netike, tai taip tikrai nebutu. Lietuvoje tai yra nauji produktai, o nauja daikta dauguma ziuri su nepasitikejimu, kas yra visai naturalu.... manau po poros metu sios trasos bus tokios pat iprastos kaip ir salietra ar kasas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Timac-agro trasos yra chemiskai o ne mechaniskai sujungtos, tai naujos kartos produktas. Nerugstina dirvos patresus, CAo islaisvina azota ir kitus elementus kurie buna uzblokuoti del rugstumo dirvos. Dolomitai yra sunkiai tirpstantys vandenyje tdl juos isisavina tik per 3-4metus o is siu trasu iskarto. DAznai labai yra pertresiama azotu dirvos kas is esmes stabdo jo isisavinima.

Tai vadinasi reikia pilt kalcio amonio salietra,ji nerugstina dirvos ir geriau pasisavins augalai azota,nei beriant paprasta salietra...? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal azoto formule tiek KANas tiek salietra visiskai vienodos trasos , as kalbu apie azoto forma o ne kiek jo yra . Kalcio amonio nitratas (KAN) skiriasi tik azoto mazesniu kiekiu ir dadetu kalcio elementu kuris ir mazina rugstinguma , plius didesne granule kuri geriau pasiskleidzia , o snekos apie tos granules istirpima manau niekines. Taigi beriant ta sulfamo kuri siulo timacagro gausis panasiai kaip su karbamidu ar sulfatu nes jame nera lengvai prieinamos augalams nitratines formos o ir ant pasalusios zemes sios trasos stoves dar ilgai pakol dirva isils ir tik tada esantis azotas prades virsti i nitratine forma. Beje siose trasose N 30 (panasiai kaip salietra ar KAN) o sieros 16 (kaip sulfate) ir granule labai panasi i salietros. Chmmm... tiktu vietoj amonio sulfato antram tresimui bet... sulfato veikliosios vienetas kainuoja apie 21lt o to timaco sulfamas 42lt. Tai negi tas stebuklingas priedas (NPRO) taip stebuklingai veikia , kad kaina sukelia dvigubai ??? Ir dar pastebejau jog bet kurios sudeties trasose yra dedamas calcis, magnis ir daug sieros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ką galima gero pasakyti apie Lubofosą - nieko. Kaip matau esi nusižiūrėjęs būtent Lubofosą bulvėms. Veiklios medžiagos mažai, o kaina nemaža, fosforas sunkiai augalams prieinamos formos (tirpus tik rūgštyse). Sudėtyje yra 14 procentų chloro (daugiau negu 16-16-16 azofoskoje), o jo netoleruoja bulvės ir daržovės. Kam pirkti trąšas su chloru kurios turi 35 (3+7+25) proc. veiklios medžiagos, jei už tą pačią kainą kainą gali nupirkti 55 proc. Kuri firma Jums įsiūlė šią trašą?

Ps: aš irgi buvau susiviliojęs šia "gera" trąša. Laimei laiku pasidariau tyrimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Kaimynas bandė cukriniuose tai džiaugiasi kad ten kur jas bandė tipo cukringumas šaknu didesnis.O šiaip kas dabar tau pasigirs kad pinigėlius pavėjui paleido.Neslėpsiu aš irgi galvojau pabandyti bet kažkaip nesusižavėjau gal dėl to ir nuomonė apie jas nėra visai adekvati vadybininku optimizmui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal kas isbandet timac agro siulomas trasas , ar yra kokie bent i tradicines trasas panasus poveikiai praejus sezonui ??? :eusa-think:

bandziau pavasari kaip startines trasas pyliau, lyginau su turbo seed taip pat jokio efekto didelio nepastebejau. is tikro tai ten daugiau vadybos putimas miglos,nes kelis kartus atvazeme kalba vis ka kita ir kartais paneigia savo zodzius, nieko nesuprantanciam apie trasas ir chemija gali pasirodyti , kad tai tikras stebuklas,bet taip nera...

paprastos trasos kuriu kaina ryskiai ispusta. :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va , mano smalsumas patenkintas , tuo labiau , kad ir is kitu naudojusiu panasios nuomones. Visi tie "phisio" ir panasus priedai nepadaris veiklios medziagos vieneto dukart veiksmingesnio . Panasiai kaip ir zmogaus mityboj duona , bulves , mesa , darzoves , vaisiai ir tai ka valgom nepakeisim maisto papildais ir vitaminais tabletemis , nuo kuriu kaip ir nepastebim geresnes savijautos :icon-wink: Gal ir senamadiskas pasirodisiu bet kasmet vis daugiau pradedu isitikint jog tie "kapu vandenis" ir visokie priedai labai jau mazai prisideda prie derlingumo , gal , bet ne ant tiek jog padengtu kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai kesiciausiai atrodo tas dalykas kad siulo naudoti mazas normas nors ir trasu sudetis yra tikrai skurdi savo npk veiklia medziaga, siulo deti apie 100-150 kg i ha tuomet tipo lyginant su kitom trasom pagal pinigus gaunasi panasiai kaip kad deciau tradiciniu trasu 250-300 kg, bet kazkaip neiitikino manes vadybininkas kad geriau yra 150 kg i ha o ne 300 kg i ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku tema gal ir ne ta bet ....jau antrus metus kirba mintis kad ne tik aš bet ir daugelis iš musu darom su trešimu kažka ne taip Juk ir timaco statymas buvo {tiksliau yra} toleriagis....Žinant tai kad vadyba apie mus ir apie musu dirbamas žemes žino daugiau negu mes patys kila naturalus klausimas ar mes ištikruju racionaliai naudojame trašas.Juk tikrai timac neitu i rinka vienai dienai ir kiti švestu vandenėliu pardavėjai taipat.Juo lab teko dalyvauti seminaruose kur buvo aptariami trešimo budai tai atrodo kad viska darom taip kad tik melioracijos grioviai ir upeliai butu gerai patrešti o ne musu dirbamos žemės.Juolab kad ir šiam forume pvz.Stauga ir šneka apie'' tradiciškai trešemus laukus"'juk tas tradiciškumas ir yra labiausiai nenugalimas kaip ir pasiteisinimas kad taip reikia o ar reikia trešti butent taip niekas nepasako.Tai štai tokia nuomone esu susidares šiai dienai apie timac agro ir jokiais budais nenorėčiau teigti kad tai produktai neverti dėmesio.Gal tik parduodami už"" prieinama kaina"" šiuo metu.Ir mes visas tas pamokas turim išmokti už savus nes neturim savu konsultantu kurie padėtu mums susigaudyti kiekvienoje žemiškoje situacijoje .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku tema gal ir ne ta bet ....jau antrus metus kirba mintis kad ne tik aš bet ir daugelis iš musu darom su trešimu kažka ne taip Juk ir timaco statymas buvo {tiksliau yra} toleriagis....Žinant tai kad vadyba apie mus ir apie musu dirbamas žemes žino daugiau negu mes patys kila naturalus klausimas ar mes ištikruju racionaliai naudojame trašas.Juk tikrai timac neitu i rinka vienai dienai ir kiti švestu vandenėliu pardavėjai taipat.Juo lab teko dalyvauti seminaruose kur buvo aptariami trešimo budai tai atrodo kad viska darom taip kad tik melioracijos grioviai ir upeliai butu gerai patrešti o ne musu dirbamos žemės.Juolab kad ir šiam forume pvz.Stauga ir šneka apie'' tradiciškai trešemus laukus"'juk tas tradiciškumas ir yra labiausiai nenugalimas kaip ir pasiteisinimas kad taip reikia o ar reikia trešti butent taip niekas nepasako.Tai štai tokia nuomone esu susidares šiai dienai apie timac agro ir jokiais budais nenorėčiau teigti kad tai produktai neverti dėmesio.Gal tik parduodami už"" prieinama kaina"" šiuo metu.Ir mes visas tas pamokas turim išmokti už savus nes neturim savu konsultantu kurie padėtu mums susigaudyti kiekvienoje žemiškoje situacijoje .

sitoj situacijoj manau praverstu nesuinteresuotu zmoniu atlikti zemes tyrimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sitoj situacijoj manau praverstu nesuinteresuotu zmoniu atlikti zemes tyrimai

Vat šioje vietoje sutinku nes šiuo metu kažkaip su tais tirimais pas mus pasidarė kažkas ne taip .Aišku jie atliekami bet pvz. gyvuliu augintojam vienaip grudu augintojam vėl kitaip žodžiu kam ko reikia tam ta ir padarysim.Šiuo metu užkibo latviai tyrimu darytojai pabandysiu su jais bendrauti kita sezona kažkaip gudriau bent jau po kolkas šneka kalbant apie tyrimu ėmima ir apibendrinima taip pat ir rekomendacijas netgi trešimo klausimais pajungiant švedu patirti.Bent jau dabar taip suokia pažiurėsim kas bus pavasari.

P.S.Tarp kitko kalbant apie timaco trašas tai užsakymu skaičiai stebuklingi netgi tipo truksta trašu kai kurie ukiai pilnai pereina ant timaco netgi ignuoruodami tradicines.ir iš tu laiminguju busiu ir aš nes srutu vienam laukeliui trukstu tai bandysiu trisdešimt ketvirtu nr. pažimėtas trašas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man aštuoniolika tukstančiu kainavo šiemet bet aš specifinis turiu daug mėšlo todėl tiek ir kainavo.Su broliais latviais ta tema dar nebuvo šnekėta bet kiek supratau neatbaidė pasakyta suma kuria ašsumokėjom šiemet, su jais tai dar derybu klausimas.Po kol kas tikšlifuojam kampus aš ieškau info apie juos manau kad jie apie mus taip pat ieško info kiek galima butu nuplėšti žodžiu klausimas atviras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu apie ka jus cia kalbat :eusa-think: zemes tyrimus daro bent jau dare pries kelis metus zemdirbystes institutas esantis kaune savanoriu gatveje. daugiau kas juos daro nezinau. PK PH kainuodavo apie 30lt ir jei nori mikro elementus uz kiekviena po 20lt. pats pasiemi ir nuvezi tas zemes kaip imti cia jau atskira tema.

Grazbek situacija yra atskira ir negalima taikyti atskirai kiekvienam ukiui LT, nebent lygeverciui...

jei kiekvienas turetumem tokio turtingumo zemiu, kaip pas grazbek tikrai uztektu 100kg/ha timac trasu kuriu nr.34, tas pats pavasari tresiau, apie efekta pasakojau.

is timac filosofijos: zemeje yra labai daug maisto medziagu,bet augalams neprieinamoje formoje.

turiu savo zemiu tyrimis mikro ir makro todel gerai zinau kas pas mane yra ko nera, ir tuos tyrimus darre ne kokia kompanija turinti savo interesu...

tiek trumpai :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...