Jump to content

triušių mušimas


Jurkis

Recommended Posts

  • po 8 mėnesių...
  • Atsakymai 117
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Niu, ar kas musat triuselius? Gal kas kokios video turi, ar patirties, gal patys galetumet pafilmuot, kaip tai darot? :) Buciau labai dekinga. :)

Na pabandysiu vaizdziai papasakoti :

Paimi triusi uz uzpakaliniu koju ...zemin galva (su kaire ranka) , ir (as naudoju metalini vamzdeli 3cm skersmens ) trenkiu uz ausu ... per ausu saknis kitaip sakant ir viskas kabinu uz koju (uzpakaliniu ) , nupjaunu galva (nubega kraujas) ,nukarpau priekines kojas iki slanksteliu ir pradedu lupti kaili nuo uzpakaliniu koju ... numaunu kaili ,perpjaunu pilva isverciu vidurius , isimu kepenis ,plaucius , inkstus , sirdi ...ir viskas nukerpu uzpakalines kojas ir triusis gatavas .

Na bet tu ir ziauri jei nori tokius video pries miega ziureti :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jus ziaurus, jei galit taip elgtis su gyvunu. As tik noriu valgyti. :) Siaip nesitikiu,kas varginsis videka cia deti, todel ir paprasiau.O kai imi uz uzpakaliniu koju, jis nesispardo? Kaip pataikyti i tas ausu saknis? Ar cia reikia iprasti? :)

aš ,kai man reikėjo 'bobulės užrašuose' radau video-nupasakoti gal neįšeis,bet mintis tokia,kad prie sienos pritvirtinom tipo V raidės met,įrenginį,-kur užkišus triušio galvą,-tereikia patempti už galinių kojų,-jam lūžta kaklo slankstelis,o po to pasikabinęs nudarinėji :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, as pvz labai myliu gyvunus ir tikrai, tas zudimas, niekuo ne susijes su ziaurumu yra. Cia mano nuomone. As ne apie tuos, kurie mesos nevalgo. Cia jau kita yra. O kas pvz.raso, kad "cia kaip ziauru, kaip jus valgot tokia mesa?" , tai galiu, pasakyti, kad tegul pasidomi, kaip yra skerdziami pvz. fermoje gyvuliai,ar kiti smulkus gyvunai. Yra pilnas youtuba's. As jau geriau perku ir to, kuris su plaktuku nutrenktas, nei, is didelios fermos, kur gyvunai patiria, ne tik mirties baime, bet ir begalini stresa, pries mirti. Neistraukiau as sito is niekur,tiesiog tai vyksta Lt, ir maciau savo akimis. :/ Taigi, dziaukites , kad turite kaimieciu ir valgykit tikrai gera misike. Aisku, ne apie kaimo pijokus kalbu. :/ Tai tiek siam kartui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
ar paskerde triusi plaunat vandeniu skerdiena???? as iki siol visada plaudavau, bet vakar jau antras zmogus laikantis triusius bande mane itikinti, kad plauti vandeniu nereikia, atseit suprasteja mesos kokybe :icon-rolleyes:

Pabandyk parduot neplautą arba pats valgyt? :icon-rolleyes:

Bandysiu pats, pamusau snd triusii, nulupau, isskrodziau ir palikau kaboti, kad atvestu, ziuresiu kas gausis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar paskerde triusi plaunat vandeniu skerdiena???? as iki siol visada plaudavau, bet vakar jau antras zmogus laikantis triusius bande mane itikinti, kad plauti vandeniu nereikia, atseit suprasteja mesos kokybe :icon-rolleyes:

Pabandyk parduot neplautą arba pats valgyt? :icon-rolleyes:

Bandysiu pats, pamusau snd triusii, nulupau, isskrodziau ir palikau kaboti, kad atvestu, ziuresiu kas gausis :eusa-think:

Manau nieko gero, nuplaut tikrai reik, nes vistiek lieka kraujo ant mesos ir, bent man, puku kazkiek visada buna, bent as nemoku taip nulupt, kad nei pukelio.... O gal cia as lievas lupejas, nzn. Kaip kitiems?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi čia turbūt nekoki lupėjai :icon-rolleyes: o aš visada mirkinu, bent per naktį išeina kraujas, o jei senesnis triušis tai ir acto įpilu truputį dingsta tada ir kvapas.

Skausminga man tema. Vištą nukirstą tai sutvarkau. Labai tikiuosi, kad vyras tai atliks kai ateis laikas. Kiaulę tai jis pats papjauna, aš jau matau tik mėsytę... Atvirai pasakius, net nenumanau, kaip tą triušieną pagamint ir kokio ji skonio. Neragavau dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jūs pačios merginos/moterys sugebat tai atlikti? Neprisiversčiau...Vyras šiaip ne taip prisivertė, bet visvien jaučiam sąžinės graužimą, kad žudom.

jei nepasitikėčiau savo galimybėm,tai tada būčiau dekoratyvinius triušiukus auginus,-o juos pjauti ,-aišku malonumo nėra,bet ,kaip man pagal profesiją[virėja]-tos mėsos ne naujiena,tai ir tenka,tai atlikti...aš su mielu noru juos gyvus parduočiau,bet yra,kaip yra... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...