Jump to content

KVIETRUGIAI


Raimisx

Recommended Posts

  • po 7 mėnesių...
prieš valandą, Witalikas pranešimas:

As jau 180-190vm sudaves. Gal tada pakaks jau tresti. Nes planavai dar apie 50vm duoti. 

O apsaugos pilna programa? 

As dar planuoju siek tiek trest irgi..tai manau apue 180 vm..ir jiems pakaks..purskiau tik nuo miltliges..bet manau siemet reiks dar kazka naudot nes pernai del techniniu kliuciu antra kart nebepavyko purkst ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 16 minutes , Witalikas pranešimas:

Islaukiau iki varpos kvietrugio su fungicidu. Planavau ant veliavos po 1l/ha fandango. Dabar galvoju gal uzteks fandango 0,5l/ha ir 0,5l/ha folicuro? Tuo paciu ir varpa apsaugos dalinai. 

Vegetacijos sezonas dar labai ilgas, reikia stiprios ir ilgalaikes apsaugos. Pursk su 1 l/ha Fandango.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal man patarsit, turiu kvietrugių lauką atsėtą lopais miežiais. Kvietrugių vėliavinis jau išlindęs, o miežiai krūmijasi tik. Kvietrugių lapai labai gražūs, jokių ligų nepastebėjau. Tai gal išlaukčiau miežių bamblėjimo ir tada panaudosių kažką, kad abiem tiktų pagal vystymosi tarpsnius, bet ką? :) Esu užsipirkęs variano, ar tiks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, grazbek pranešimas:

na jo klausimas aktualus šiemet kvietrugiai plaukėti pradėjo dešimt dienu anksčiau pagal viska turbut ir kulsim ant jonu. tai yra ant mindaugu.

Gamta turi tokią savybę, kad viską pati susitvarko kaip reikia. Manau, kad dar susidarys tokios sąlygos kurios sulėtins ar prailgins vegetaciją ir kūlimo laikas daug nesiskirs. Bet aišku kiekvieni metai skirtingi, kartais kiek anksčiau, kartais vėliau kūliam. Vegetaciją sulėtintų šaltas birželis o prailgintų lietinga liepa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, manttys pranešimas:

o gal man patarsit, turiu kvietrugių lauką atsėtą lopais miežiais. Kvietrugių vėliavinis jau išlindęs, o miežiai krūmijasi tik. Kvietrugių lapai labai gražūs, jokių ligų nepastebėjau. Tai gal išlaukčiau miežių bamblėjimo ir tada panaudosių kažką, kad abiem tiktų pagal vystymosi tarpsnius, bet ką? :) Esu užsipirkęs variano, ar tiks?

matai jai tai lapu ligos tu kai jas matai jau tris savaites pavėlaves esi.ir tada nupurškus dažniausiai jos pariškėje dar labiau kadangi fungicidai jas suriša.Ar likusios sveikos lapo dalies užtenka fotosintezei ir ar tai didelis trukumas jei dalis lapo nuradaves  čia yra svarbiausias klausimas.

galima bandyti burti drėgna ir šilta plius nusimato lietus ir karštis bet lapai atrodo sveiki gali persipusti kokia ketvirtine norma strobiku ar boskalidu ir ramiai miegoti.arba laukti ir išlaukus išgerti šampano už pasiteisinusia rizika ir sutaupytus pinigus.čia jau pono valia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 2 valandų, chefas pranešimas:

Kvietrugiai Sequenz. Pirmi metai auginu kvietrugius ir dorai nežinau ,kaip jie turetu atrodyti. Man rodos jog turetu varpos storesnes buti, o dabar jos kazkokios kudos, paselis retokas nors seta 270kg/ha.

IMG_20180623_143413.jpg

 

IMG_20180623_143419.jpg

Pas mane Remiko, 175kg/ha seta ir tai pertankus. 

Cia del sejos normos tikrai tiek sejai?

CF217440-0951-435B-8516-A0141E0F8211.jpeg

C7C9F7D2-ED2A-4AF1-9F18-8A9CBD7801DE.jpeg

367EB8CC-0924-447A-9B92-190C3393BEDF.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...