Jump to content

KVIETRUGIAI


Raimisx

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...

zalumos ir pas mane panasiai, tik maziau issikrumije truputi nes del sausros velokai pasisejo :) Kadangi kvietrugius auginu tik prastesnese zemese, tai intensyviai ju neauginu: priesselis grikiai, vienam lauke duota npk stipresniu 150 kg, pavasari bus 250 salietros per du kartus, purskimas herbicidais ir viskas jeigu nebus jokiu netiketumu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai retas atvejis kad "kvietineje" zemeje setume kvietrugi :) Isvis nuo ateinanciu metu planuoju atsisakyt kvietrugiu: geresneje zemeje bus kvieciai, o smelyje hibridiniai rugiai, jie smelyje rodo geresnius rezultatus nei kvietrugis :) Bet kuriuo atveju z. kvietrugio intensyvumas mazesnis nei kvieciu, salietros iki 250 ir nera purskimo fungicidais :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai retas atvejis kad "kvietineje" zemeje setume kvietrugi :) Isvis nuo ateinanciu metu planuoju atsisakyt kvietrugiu: geresneje zemeje bus kvieciai, o smelyje hibridiniai rugiai, jie smelyje rodo geresnius rezultatus nei kvietrugis :) Bet kuriuo atveju z. kvietrugio intensyvumas mazesnis nei kvieciu, salietros iki 250 ir nera purskimo fungicidais :)

Sejam ir ta kvietrugi i kvietine zeme, geras priesselis buna zieminiui rapsui.

O technologija identiska kaipnir kvieciu, jai nori turet derliaus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Aš auginu. Labai retas, kas augina mano krašte, o man labai patinka. Žemė pas mane prasta, tai su jais labai gerai gaunasi. Pasisėjau apie 60 ha šiemet. Sesioliktuko prieš sėja 200 kg ir salietros iki 200 kg. Kuldavau apie 4t/ha. Šiemet Sesioliktuko 200, sulfato 180 ir salietros 200, žiūrėsiu kas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...