Jump to content
remiga

Karvidės statyba.Labai reikia protingų patarimų.

Recommended Posts

Gilus kraikas gerai kai nėra daug gyvuliu ir turi daug kokybišku šiaudų. Esu ne viena ūkį apvažiavęs kas taip dare, po keliu metu dauguma perėjo prie skysto mėšlo :) tokio tipo pastogėje esu matęs kai laike užtrūkusias melžiamas karves. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, kuo daugiu pieno tuo š skystesnis, o ir mindymas trypimas šviežius šiaudus murzina, realiai aš pats sunkiai sugebu tiek kreikti kad butų sausa ir svaru, o ir nelabai matau pas kitus kad butų sausa ir svaru, tik per teliką ar lankstinukus :-D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buna visai neblogai, kai prie serimo tako mėšlas šalinimas kiekviena diena, o gulėjimo vietos ant gilaus kraiko. Karves ganėtinai švarios buna ir daug mažiau šiaudų reikia . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 14 valandų, MTZokas pranešimas:

Sveiki. Planuoju statyti melžiamoms karvėms fermą ir susidomėjau tokiomis, su vienu galu atviru ir šėrimo taku lauke. Ar tiktų toks variantas, ar nebūtų per šalta, neišpūstų vėjas pašaro, kaip galvojate?

82989-163276.jpg

Jei reikes plėsti pajėgumus tai statyciau tokia. Paprasta, pigu ir gerai, daug darbu pasidarai savo jėgomis, jei dar savo mediena turint išeitų dar geriau. 

Kiek karviu galvoji laikyti? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 13 valandų, kestoxs pranešimas:

aš sunkiai įsivaizduoju ant gilaus kraiko kaip

jus jas sugebate išlaikyti svarias, šiaudų žiauriai daug reikia, o ir plotas vienai turi būti didelis 

kas dėl tranšėjos tai gal iš tokiu plokščių? Kokio aukščio nori? Kokio dydžio? 

As taip laikau karves ir del svarumo viskas gerai. Bet siaudu taip reikia tikrai daug ir daznai isvesti mesla. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tas jusu pasakymas "daug" turi koki matavimo vieneta kokiam tai kintamajam, t.y. 5 rulonai vienai karvei per sezona, ar koks  1 rulis 1 kv metrui metams ir panasiai. Is viso skaiciuojat? Nes dabar tas "daug" - labai nekonkretus skaicius ir lyginti su groteliu ir lagunos irengimo kastais nesigauna. As tokiu principu laikydamas mesinius issiverciu su 3-4 rulonais vienam gyvuliui per 7-8 tvartinius menesius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pieniniai karviai ant gilaus kraiko per tvartini laikotarpį 6-7men reikia 12-15 rulonu šiaudų, vieni ir 10rulonu minėjo vienai karviai. Jei karviu koks 80 tai susidaro nemažas kiekis šiaudų. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Pieniniai karviai ant gilaus kraiko per tvartini laikotarpį 6-7men reikia 12-15 rulonu šiaudų, vieni ir 10rulonu minėjo vienai karviai. Jei karviu koks 80 tai susidaro nemažas kiekis šiaudų. 

taip 12-15 ruliu iseina karviai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-07-12 at 19:11, MTZokas pranešimas:

Sveiki. Planuoju statyti melžiamoms karvėms fermą ir susidomėjau tokiomis, su vienu galu atviru ir šėrimo taku lauke. Ar tiktų toks variantas, ar nebūtų per šalta, neišpūstų vėjas pašaro, kaip galvojate?

82989-163276.jpg

pries 25m. teko Vokietijoj dirbti pas ukininka tokioj fermoj ten viskas ok nes ziema gal pora naktu tebuvo -10

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki...statausi fermą karvėm ir iškilo šiokių tokių neaiškumų..projektuotojas sako, kad fermos stogo spalva buvo pasirinkta pilka, bet aš noriu rudos dangos...ar priduodant fermą gali kasnors iš instancijų prisikabinti dėl pakeistos šiferio spalvos? Architektiniame projekte nematau niekur, kad būtų parašyta būtent pilka danga...projektuotojas yra ir fermos statytojas, tai jis man neleidžia keist spalvos, nes tipo kasnors prisikabins prie šito pakeitimo ir turėsim bėdų..gal kas žinot, ar tikrai tas spalvos pakeitimas galikažkam užkliūti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nemanau kad uzklius, plius jeigu architekturos dalyje nera spalvos - tai nera problemu. Reiketu prie konstrukciju paziureti - stogo danga turetu buti numatyta, ten turetu buti spalva nurodyta. BUna kad spalva nurodo net ir breziniuose stogo. Bet jei projektuotojas del tokiu dalyku triedzia - paimi ir pasiskambini i statybos inspekcija, kuri tamstos pastata priimines ir paklausi ar tai beda ar ne. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Jurgita pranešimas:

Sveiki...statausi fermą karvėm ir iškilo šiokių tokių neaiškumų..projektuotojas sako, kad fermos stogo spalva buvo pasirinkta pilka, bet aš noriu rudos dangos...ar priduodant fermą gali kasnors iš instancijų prisikabinti dėl pakeistos šiferio spalvos? Architektiniame projekte nematau niekur, kad būtų parašyta būtent pilka danga...projektuotojas yra ir fermos statytojas, tai jis man neleidžia keist spalvos, nes tipo kasnors prisikabins prie šito pakeitimo ir turėsim bėdų..gal kas žinot, ar tikrai tas spalvos pakeitimas galikažkam užkliūti?

Nėra jokios problemos pakeisti spalva,  visiems pakeitimams yra leidžiama A laida tiesiog papildomas popierius prie projekto ir tokie pakeitimai nėra sunkus atspausdinti planą su kitokia spalva, bet net prie tokiu smulkmenų niekas nesikabina. Esu 100 % tikras kad jis tau dar pakiš ta A kažkur betono mažiau kažkur duris kitoje vietoje ar praėjimas siauresnis. Idomu man tas tavo statytojas, matyt turi dangos būtent ta spalva papigiai nenori keisti. Ar ne Šiaulių firma stato? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...