Jump to content

ozku nestumas


simona

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 105
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Turiu registruotą grynakraujį Zaaneno ožį. Jam 4 metai. Sveria virš 100kg. Sėklidžių apimtis 30cm. Beragis. Norėčiau keisti į analogišką ožį su registracijos dokumentais. Pardavimo variantas netinka. Nebus norinčių čikšt su dalgiu per gerklę ir į autoklavą. Paskubėkite laikysiu apie 2-3 savaites. Tel.nr. 861714675

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

gal ir galejo, viena ryta pas ja garde radau jos oziuka, o ir laukuose nutrukes buvo, tai gal... sutvarke reikalus, nors rujos tikrai ne zenklo nebuvo, o oziukas siumetinis, vasario menesio :icon-confused:

o pilvas jos po nakties, kol dar nevalgius, kai ant varteliu pasiremia, tai atrodo kad du kamuolius prarijus butu. bandziau pilva ciupinet ar ko neuzciuopsiu, tai baisiai kietas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per visą savo ožkininkystės stažą turėjau du tokius atvejus. Pirmasis buvo žiauriai nesėkmingas , bet tada dar buvau kvailesnė už avį ožkų auginime. Dabar irgi turiu dvimetinę tokią ožkutę. Jos brolio jau seniai ir skonį pamiršom , o ji pati jau turės antrus vaikus. Nerizikuosiu ją parduot , nes turi gerokai nubijinių kraujų , o nauji šeimininkai jeigu neatsakingai pasielgtų... ( dažnai ožkininkai renkasi "žentą"

ne pagal kraujus , o pagal atstumą ) Nenoriu gadinti nubijų prestižo. Antros eilės kraujomaiša gali duoti gerokai liūdnesnius rezultatus.

Jeigu kam nutiko tokia bėda , gimus ožkutė iš pažiūros atrodys sveika ir stipri, ir pasiryšit ją augintis , paskambinkit kai jai sueis 3 -4 mėnesiai . 8689 23604

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebijokit. Tokie nėštumai nebūna su kokiom nors patologijom. Bėdos kokios nors dažniausia išlenda antroj trečioj kartoj. Dėl neišraiškingos rujos , nesusikergimo , negyvų gimusių jauniklių , naujagimių "skystų " kojyčių sąnarių ir daug kitokių dalykų galima kaltinti ne vien kraujomaišą. Kai tikrai žinai kad tavo ožka , jos tėvai ir seneliai nebuvo kraujomaišiniai , o vis tik bėda ištinka - belieka kaltint netinkamą ožkos mitybą arba gyvenimo sąlygas. Prie gerų norų tai yra pataisoma , o kraujomaišines bėdas , kad ir kaip būtų liūdna, pataiso tik puodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu "šunišką " nuojautą.Pasirodo neklydau.Jausmas buvo toks,tarsi aš su tuo esu kažkaip susijus. Labai smagu,kad p.Regina yra čia,tai turėsim su kuo pasitarti,nes mano nuomone ši moteris-"Teorinė ir praktinė ožkų auginimo enciklopedija".Ačių Jums p.Regina už daugybę patarimų,kuriuos dalinote Ožkos lt.,nes man tai buvo "ožkų auginimo pradžiamokslis".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...