Jump to content

Lenkiskos bulviasodes ir bulviakases.


Donatas

Recommended Posts

1221, kaip supratau, tavo turima dvivagė yra kora. Gal galėtum plačiau papasakot, kokio ten dydžio trąšadėžė joje, kokios trąšų išbėrimo normos, koks tas našumas, kurio jau nebepakanka? Su trąšom matyt neteko nei nuotraukose, nei gyvai, bet, spėju, situacija geresnė nei su akpil trąšadėže :D Šiaip domina mane kažkas panašaus, tik kad apie ją informacijos mažokai galima rast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, vadinasi, neįsiskaičiau. Akpil tai turiu ir aš gal kokius 8 metus, bet kadangi iki užpernai bulves augindavomės tik savo reikmėms (~0.5 ha), tai jos pilnai užtekdavo. Man tai jos pagrindinis minusas, kad trąšų norma didžiausia tik ~200kg/ha.

Pritariu dėl Specagros nerimtumo, tik man net neišėjo išvis su jais pasikalbėt - kada tik paskambinu, tai vis pas juos labai daug žmonių, po keliolikos minučių paskambins, užsirašo numerį ir viskas tuo baigiasi :D Kaune Agrotekoj klausiau, tai jie irgi nieko negalėjo papasakot, nes nėra dar tokios pardavę. Bet sakė, kad iš išorės tai daug rimtesnis daiktas už Akpil. Tas labai natūralu, nes ir kaina keliskart rimtesnė :D Aš tai apie dvivagę galvoju, gal netyčia Specagroj klausei, kiek ji kainuoja? Agrotekoj su trąšom apie 11000 be PVM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sveiki zmones sakykit kokia reikia akpil bulviasode rinktis prie T-40 ? Plotis tarp padangu centru gaunasi 140cm

Pastebejau kad marguciai siulo du variantus Tarpueilių plotis (cm): 62,5 - 67,5 ir 70 - 75. Kaip suprantu jei pas mane plotis 140cm tai man reiktu rinktis 70-75cm? Jei taip tai tokiu atveju 62,5 - 67,5 prie ko eina?

Nes siaip kaina vien del plociu skiriasi 300lt :) cia as kalbu su trasadeze. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zmones sakykit kokia reikia akpil bulviasode rinktis prie T-40 ? Plotis tarp padangu centru gaunasi 140cm

Pastebejau kad marguciai siulo du variantus Tarpueilių plotis (cm): 62,5 - 67,5 ir 70 - 75. Kaip suprantu jei pas mane plotis 140cm tai man reiktu rinktis 70-75cm? Jei taip tai tokiu atveju 62,5 - 67,5 prie ko eina?

Nes siaip kaina vien del plociu skiriasi 300lt :) cia as kalbu su trasadeze. :)

Kaina greičiausiai skiresi dėl to, kad ant vienos guminiai ratai ant kitos metaliniai, turiu ta su metaliniais, juos galima didint arba mažint, nuo to priklausys tarpas tarp bulviu, tarpueiliu plotis ten reguliujasi ant abieju varijantu, viskas ten pakeičiama per penkias minutes ir labai paprastai, prie T-40 tinka ir vienas ir kitas varijantas, esu sodines su T-40 ir vienu ir kitu pločiu, bet dažniausiai sodinu 70cm nes tada atitinka rusišku kaupiku plotis, toks pat plotis ir ant rusišku sodinamuju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zmones sakykit kokia reikia akpil bulviasode rinktis prie T-40 ? Plotis tarp padangu centru gaunasi 140cm

Pastebejau kad marguciai siulo du variantus Tarpueilių plotis (cm): 62,5 - 67,5 ir 70 - 75. Kaip suprantu jei pas mane plotis 140cm tai man reiktu rinktis 70-75cm? Jei taip tai tokiu atveju 62,5 - 67,5 prie ko eina?

Nes siaip kaina vien del plociu skiriasi 300lt :) cia as kalbu su trasadeze. :)

o kasamosios neturi? seip gal sodinti reiktu pagal kasamaja kad neturėt rudeni rupesčių..? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmz tai kad vienvagiu as fotkese kaip ir nematau???? arba nesusigaudau :)

Bet kaip supratau pirmos dvi eina su bunkeriais po 180kg, sekancios dvi su bunkeriais po 300kg o penktoji su 300kg bunkeriu ir guminiais ratais.

ir kaip aprasyme parasyta visos 5 gali buti su trasadeze arba be juk apacioje po kiekviena eina dvi kainu eilutes be trasu ir su trasom. ir fotkese matau tik dvivages ar cia paciam aprasyme pirmi du variantai kur bunkeriai tik po 180kg butent ir yra vienvagiai? O dvivages buna jau su tik 300kg bunkeriais?

Apsvieskit dar karta nesusipratusi zmogu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmz tai kad vienvagiu as fotkese kaip ir nematau???? arba nesusigaudau :)

Bet kaip supratau pirmos dvi eina su bunkeriais po 180kg, sekancios dvi su bunkeriais po 300kg o penktoji su 300kg bunkeriu ir guminiais ratais.

ir kaip aprasyme parasyta visos 5 gali buti su trasadeze arba be juk apacioje po kiekviena eina dvi kainu eilutes be trasu ir su trasom. ir fotkese matau tik dvivages ar cia paciam aprasyme pirmi du variantai kur bunkeriai tik po 180kg butent ir yra vienvagiai? O dvivages buna jau su tik 300kg bunkeriais?

Apsvieskit dar karta nesusipratusi zmogu :lol:

Jo, pasižiurėjau lenku puslapi, tai ten irgi rodo, kad vistik dvieju vagu talpa 180kg, o tos kur parašyta 300kg tai man neteko matyt, pas mane yra tokia kaip tos su metaliniais ratais. Vienvagės nuotrauka yra autogidas.lt, žodžiu vakar ten kažka ne taip buvau parašes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vat diskusijose skaiciau apie bomet, kad vienodos kaip akpil. kaip yra istikro? Nes kaina tu zaliuju bomet gan zenkliai gaunasi mazesne. Tai vat ir idomu ar ten kas blogiau padaryta ar ten metalas prastesnis ir t.t.? Taip pat niekur neradau apie ju tarpueiliu tarpus parasytos informacijos nei pas viena prekiautoja.

Dabar ir neaisku ar bomet ar akpil tada imti, tiek vienos tiek kitos gali buti su trasadezem, o kaina net apie 400lt skiriasi. :icon-rolleyes::eusa-doh:

Dar gryztant prie akpil ar geriau ratai metaliniai ar guminiai visgi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano tai ta raudona AKPIL, metalai tai ten manau visur panašus nes ten nieko ipatingo nėra, ta su guminiais man atrodo sudėtingesnė, šiaip tai reiktu pasižiurėt i ašies tvirtinima prie rėmo nes mačiau kai kuriu yra su guoliais o kai kuriu, pvz mano be guoliu, toliau iš nuotrauku mačiau, kad kai kuriu ko gero nesireguliuoja tarpuvagio plotis, nuotraukose pats gali pasižiurėt, ten kur tie kraštiniai plugeliai tvirtinasi turi but šalia dar viena vieta padaryta perstatyt tuos kraštinius plugelius, dar reiktu atkreipt dėmesi i bulviu paėmimo kaušelius, man atrodo, kad geriau metaliniai nes mačiau kažkur ir su plasmasiniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

o tai tos vienvages didelis sh.... ? Ar paprasciausiai tik kad viena vaga kasa???

Na as pati nenusimanau, bet nusipirkom mes ja ir vyras sako kad be reikalo ismetem pinigus.Daug uzkasa bulviu( nes labai prastai perduoda ant konvejerio. taip pat daug supjausto. :icon-twisted: Tai va gavom atsiprasyt senosios dvivages pasitaisyt ir antra puse nusikasem su senaja. :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...