Jump to content

Ūkio išregistravimas


samogitija

Recommended Posts

Laba diena, atsiprašau, jei panaši tema jau yra, bet aš jos neradau.

Beveik prieš 5 metus įregistravau ūkį. Tiksliau perėmiau iš tėvų. Taip patapau jaunąją ūkininke. Kiek žinau negaliu nieko keisti, kol nepraeis 5 metai nuo ūkio įregistravimo. Bet vat bėda, man reikia išregistruoti ūkį, nes noriu darbintis, o darbo birža darbdaviui nenori kompensuoti dalį atlyginimo, kadangi neturiu bedarbio statuso.Neprašiau jokių paramų įsikūrimui ar panašiai, tai gal man tie 5 metai negalioja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perėmei iš tėvų ir jie gauna paramą pagal "Ankstyvojo pasitraukimo iš žemės ūkio gamybos" tai turi 5 metus ūkininkauti.

O bedarbio statusą manau gali turėti,juk mums neuždrausta registruotis darbo biržoje,tik va jokių pašalpų tai negausim nes turim ūkius.

O dėl bedarbio vietos dalinio kompensavimo nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perėmei iš tėvų ir jie gauna paramą pagal "Ankstyvojo pasitraukimo iš žemės ūkio gamybos" tai turi 5 metus ūkininkauti.

O bedarbio statusą manau gali turėti,juk mums neuždrausta registruotis darbo biržoje,tik va jokių pašalpų tai negausim nes turim ūkius.

O dėl bedarbio vietos dalinio kompensavimo nežinau.

Taip ir galvojau.. Na nieko, teks darbdaviui pakentėti, vasario 5 sueina 5 metai, reiks bėgti rašyti prašymą dėl išregistravimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbinausi pas save pora vaikinuku, vienas is ju darbo birzoje stovejo 5 menesius, tai uz ji nemokejo jokios kompensacijos, nes reikia butu bedarbiu minimum puse metu, taigi pabaigiau laukit ta menesi ir isidarbinau tada kai bedarbiu isbuvo 6 menesius, apsurdas, bet taip jau yra,buvo liepos menesi 2010 metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

darbinausi pas save pora vaikinuku, vienas is ju darbo birzoje stovejo 5 menesius, tai uz ji nemokejo jokios kompensacijos, nes reikia butu bedarbiu minimum puse metu, taigi pabaigiau laukit ta menesi ir isidarbinau tada kai bedarbiu isbuvo 6 menesius, apsurdas, bet taip jau yra,buvo liepos menesi 2010 metu.

Aš jau stoviu biržoje daugiau nei metai, bet kadangi esu įregistravusi ūki, neturiu bedarbio statuso. Būsima darbovietė gyvuoja vien iš projektų, todėl ta dalis kurią padengtų d. birža būtų labai reikšminga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...