Jump to content
voras

oro kompresorius

Recommended Posts

lytagroj maciau kompresoriu be variklio ir resiverio ,naji nasus .  paemi toki po apacia pora balionu senu nuo deguonies ir uztektu .   

Pas mus buvo 2 cilindru ir 200ltr reiveriu ant kolukio dirbtuviu , tai viskam naudodavom 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 17 valandų, Augunstas pranešimas:

Pas mus buvo 2 cilindru ir 200ltr reiveriu ant kolukio dirbtuviu , tai viskam naudodavom 

"Viskam" tai ratų pūtimui ir sunkvežimių dažymui prieš technikinę ? Įdomu, kokių dar kolūkyje buvo pneumatinių įrankių ...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

"Viskam" tai ratų pūtimui ir sunkvežimių dažymui prieš technikinę ? Įdomu, kokių dar kolūkyje buvo pneumatinių įrankių ...

Pavardinsiu :

issipusdavo radiatorius  5 nivos , donas 

padangas visas pusdavo 

dazydavo nuo A iki b.... zino ko 

dar buvo i smeliasrove panasus daiktas .

zodziu uzteko visiem , o ka jus darysit nezinau kad tokio mazai butu . esme talpa didesne galit pasidaryti..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-07-23 at 11:25, manttys pranešimas:

Bet 500 ltr receiveris yra geris, jau oro retai kada pritruksi

Aš ne ekspertas bet mano supratimu ne nuo baliono dydžio priklauso našumas. Didelis resyveris garantuoja tik momentinį oro kiekį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 24 minutes , urbonas10 pranešimas:

Aš ne ekspertas bet mano supratimu ne nuo baliono dydžio priklauso našumas. Didelis resyveris garantuoja tik momentinį oro kiekį.

O tu pneumatinį įrankį paėmęs be sustojimo birbini? Išskyrus smėliasrovę to 500l momento pneumo įrankiams manau sočiai, kad ir prie mažesnio kompresoriaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Eduardas pranešimas:

O tu pneumatinį įrankį paėmęs be sustojimo birbini? Išskyrus smėliasrovę to 500l momento pneumo įrankiams manau sočiai, kad ir prie mažesnio kompresoriaus.

na pnaumatinį tai ne. bet kai reikia radijatorių prapust, tai tikrai tas balionas gret baigiasi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...