Jump to content
uk.algis

Dirvos idirbimo budai ir seja

Recommended Posts

prieš 55 minutes , vrimvydas pranešimas:

Bendrauju su prancuzu poselio specais . Ju teigimu griestai negalma mases sudeti i viena sluosni . Problemu daugiau nei naudos . Kompromisas ismaisyti tam tikrame sluosksije o idealu tesiog tik nutraukti vegetacija ir palikti ant pavirsiaus kuo ilgesnem laikotarpui . Kodel taip reik ju argumentai rimti ir manau teisingi . 

tai pagal juos turetume dabar suskusti, pavasary dar karta skusti ir pasėti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 1 valandų, vrimvydas pranešimas:

Bendrauju su prancuzu poselio specais . Ju teigimu griestai negalma mases sudeti i viena sluosni . Problemu daugiau nei naudos . Kompromisas ismaisyti tam tikrame sluosksije o idealu tesiog tik nutraukti vegetacija ir palikti ant pavirsiaus kuo ilgesnem laikotarpui . Kodel taip reik ju argumentai rimti ir manau teisingi . 

Cia su lietuvos prancuzu specais nes jai lietuvos tai kaip jie gali sakyt guldyt i vaga jai jie neare bent prie manes nes nespeja pilni zandai ir dar drimba :icon-lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, jaunasis21 pranešimas:

tai pagal juos turetume dabar suskusti, pavasary dar karta skusti ir pasėti

Dabar labai seklei suguldyti kad viskas liktu ant pavirsiau . O paskui pries pat didesnes salnas imaisyti i dirva . Arba dar geriau ta maisima daryti anksti pavasari

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 37 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Cia su lietuvos prancuzu specais nes jai lietuvos tai kaip jie gali sakyt guldyt i vaga jai jie neare bent prie manes nes nespeja pilni zandai ir dar drimba :icon-lol:

Nea su prancuzu prancuzais . Jie ruosia misinius ir metodika ivairiom zemem ir klimatinem salygom

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 24 minutes , vrimvydas pranešimas:

Dabar labai seklei suguldyti kad viskas liktu ant pavirsiau . O paskui pries pat didesnes salnas imaisyti i dirva . Arba dar geriau ta maisima daryti anksti pavasari

Tas suguldymas arba vegetacijos nutraukimas kokiu padargu butu tinkamiausia? Imaisymui diskinis ar noraginis?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pavasari giliai dirbant, ne išgarinsit dregmes?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nea su prancuzu prancuzais . Jie ruosia misinius ir metodika ivairiom zemem ir klimatinem salygom

Poseliu misinius ar kokius?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, tadasjo pranešimas:

Tas suguldymas arba vegetacijos nutraukimas kokiu padargu butu tinkamiausia? Imaisymui diskinis ar noraginis?

Nutraukimui tobulas dalbo peilinis volas . Kompromisas croskater arba lekstes . Iterpimui tik nuoraginis arva seklus plugas bet ari paliekant bangeles neapversti zeme

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, caper pranešimas:

As pavasari giliai nedirbu iki 10 cm . Jei bus suguldyta mase palaipsnui susimineralizuis jei yra givybes .Palaipsnis mineralizavimas va kur esme 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Poseliu misinius ar kokius?

Tik misinis ir min keturios veisles . Aisku pirmineme etape gali pakakti ir mono kulturos jei reikia tik mases humuso ir maisto gamybai . Kaip sakiau pirma ziuri ko reikia ir ko nori ir pagai tai renki kulturas ir normas . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes , vrimvydas pranešimas:

Tik misinis ir min keturios veisles . Aisku pirmineme etape gali pakakti ir mono kulturos jei reikia tik mases humuso ir maisto gamybai . Kaip sakiau pirma ziuri ko reikia ir ko nori ir pagai tai renki kulturas ir normas . 

Kaip sejate tarpinius augalus?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 minutes , tadasjo pranešimas:

Kaip sejate tarpinius augalus?

Skutam su diskiniu ir smuilkiu seklu sejamoji . Dar galma panasaus didzio sekla  isberti su barstikle dvi sav pries kulima. Jei skirtingo dzio sekla arba barstikle plius diskas su smulkiu seklu sejamaja arb sejamoji

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 4 valandas, caper pranešimas:

su garinimu sunkiau yra pavasari su noraginiu pagrindinė problema yra kad pridarai kelbasu kurios labai greitai virsta grumstais nes iš apačios jei dirbi giliai verčiasi šlapia žemė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 40 minutes , grazbek pranešimas:

su garinimu sunkiau yra pavasari su noraginiu pagrindinė problema yra kad pridarai kelbasu kurios labai greitai virsta grumstais nes iš apačios jei dirbi giliai verčiasi šlapia žemė.

Jei gerai sudirba zeme tiks jausmas kad iki pavasario nsktimis kazkad isvoge ta masa . O kas liecia dirbima noreciau suzinoti nors viena priezasti kodel pavasari dirbama giliau nei sejama . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-09-22 at 10:58, Mantas2342 pranešimas:

Geras priešsėlis avižoms, bulvėms,  rugiams, v rapsui , vidutriniškai  ankštiniams.

Avižos su grikiais nedera labai labai! Avižos ir grikiai naudoja panašias medžiagas iš dirvos, todėl po grikių avižų normalaus derliaus nereikėtų tikėtis, ir atvirkščiai (nebent pritręši be saiko). O dar ir grikius iš avižų išprašyti bus galvos skausmas. Visa kita ką vardinot tinka, o ankštiniai man pačiam labiausiai patinka po grikių. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jei gerai sudirba zeme tiks jausmas kad iki pavasario nsktimis kazkad isvoge ta masa . O kas liecia dirbima noreciau suzinoti nors viena priezasti kodel pavasari dirbama giliau nei sejama . 

Kas turi meslo tas dirba giliau na tiksliau ne per daug giliau.jei is rudens giliai susiskutes tai pavasari uzvezus mesla dazniausiai vaziuoju su kultivatoriu arba diskiniu skutiku.nes noraginis pridaro nesamoniu.nebent turi detis placius 120-150 mm plocio kaltus verstuves arba sparnus ir negiliai ledziant gal kas ir gautusi bet as nebandziau taip dirbti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

Kas turi meslo tas dirba giliau na tiksliau ne per daug giliau.jei is rudens giliai susiskutes tai pavasari uzvezus mesla dazniausiai vaziuoju su kultivatoriu arba diskiniu skutiku.nes noraginis pridaro nesamoniu.

Aisku nesiulau isigyti bet maciau kaip su meslu tvarkosi kapitalistai . Jie iskrato mesla su kazkokiu smulkintuvu ir paskui iterpia su ClaydonTerrastar minimalei judindami dirva. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

Kokius augalus dedat į mišinį jeigu 5 skirtingi, ir kiek kg kiekvieno? Į vidutiniškai sunkias ir lengvas priesmėlio dirvas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes , Zvanas pranešimas:

Kokius augalus dedat į mišinį jeigu 5 skirtingi, ir kiek kg kiekvieno? Į vidutiniškai sunkias ir lengvas priesmėlio dirvas.

Pas mane lunkios todel man dar reikia mases . Dejau 5 eg dobilo 5 faselija  7 garst 7 al ridikas . Cia tam ka suguldau rudeni . Ziemas vietoje al ridiko dejau saknini . Bet man nepatiko ir konsultuojos kitiem metam  . Jie siulo pagalvoti apie saulegrazas grikius lubina  ir tt . Pakolkas domuosi toliau nes kiek supratau pts neismastysi reikia specu kad butu tobula .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

O tai kuo pats pavasarį dirbi?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes , audrius0322 pranešimas:

O tai kuo pats pavasarį dirbi?

Siemet bandziau  pupom topdauna 10 cm mieziam croskater arba topdavn arba kultivatorius su zasiakojom  Geriau buvo po croskater  . Nekopijokit pas mane sejamoji strip till

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 48 minutes , vrimvydas pranešimas:

Pas mane lunkios todel man dar reikia mases . Dejau 5 eg dobilo 5 faselija  7 garst 7 al ridikas . Cia tam ka suguldau rudeni . Ziemas vietoje al ridiko dejau saknini . Bet man nepatiko ir konsultuojos kitiem metam  . Jie siulo pagalvoti apie saulegrazas grikius lubina  ir tt . Pakolkas domuosi toliau nes kiek supratau pts neismastysi reikia specu kad butu tobula .

O gal galima kontaktus su kuo ten konsultuojatės?

Aš bandžiau, grikius, garstyčias ir saulegrazas, tai visai neblogai gavosi tik semku per mazai idejau :) Kitamet bandysiu dar kazko imaisyti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Zvanas pranešimas:

O gal galima kontaktus su kuo ten konsultuojatės?

Aš bandžiau, grikius, garstyčias ir saulegrazas, tai visai neblogai gavosi tik semku per mazai idejau :) Kitamet bandysiu dar kazko imaisyti.

man kleidonistas is anglu dave tel ne ir bendravau telefonu . Kai gausiu ju elektronini laiska imesiu kas ten per zavidenija . ju specelizacija tarpiniu kulturu parinkimas . Pirmai prazei sake duos preliminale rekomendacija nemokamai paskaui teks barabules moketi .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, vrimvydas pranešimas:

Toks misinys nieko gero. Sakyciau netgi nelabai subalansuotas ir augalai ne pagal dirva ir sejos laika dalinai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...