Jump to content

Avių liga


Danute1970

Recommended Posts

Gali būti nuo drėgmės nagų puvinys jis užkrečiamas. Patikrinkite kanopas ar tarp jų nesimato pūlių ir gangrenuojančių audinių kvapo. Kitas dalykas gali būti, tai seleno trūkumas, nors dažniau būna žiemą, jo davus turėtų greitai atsistoti ant kojų, jeigu jo trūksta. Dar gali trūkti geležies, pasižiūrėkite į snukį ar neatrodo išbalęs, ar nosis bent kiek paraudusi, pasižiūrėkite į dantenas ir burnos gleivinę ar jos nėra baltos. Buvo man šią vasarą avinas 2 metų sunegalavęs - silpnas, svoris krito, vėliau vos paėjo, kol visai ėmė tik gulėti, užteko kartą suleisti geležies ir pasitaisė po savaitės kažkur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakymo tau neturim, ir patys nežinom, bandyk matuot temperatūrą, jei neturi tempt, tai mėgink leist antibijotikus, vitaminus, daugeliui ant rudens sustreikuoja nors vienas kitas ėriukas. pasistenk išgydyt, kol visiškai nenusilpo ir dar paeina, kitaip vėliau bus vargo vakarienė.

vakar daviou silro vandens ir geremosios sodos sende biski geriau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Gali būti nuo drėgmės nagų puvinys jis užkrečiamas. Patikrinkite kanopas ar tarp jų nesimato pūlių ir gangrenuojančių audinių kvapo. Kitas dalykas gali būti, tai seleno trūkumas, nors dažniau būna žiemą, jo davus turėtų greitai atsistoti ant kojų, jeigu jo trūksta. Dar gali trūkti geležies, pasižiūrėkite į snukį ar neatrodo išbalęs, ar nosis bent kiek paraudusi, pasižiūrėkite į dantenas ir burnos gleivinę ar jos nėra baltos. Buvo man šią vasarą avinas 2 metų sunegalavęs - silpnas, svoris krito, vėliau vos paėjo, kol visai ėmė tik gulėti, užteko kartą suleisti geležies ir pasitaisė po savaitės kažkur.

Sakykit,kiek gelezies leidziat suaugusiam gyvuliui ir kiek eriukui,nes nenurodo gamintojas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Labas vakaras, nutiko tokia beda: ateinu pas avis y aptvara ir randu dvi negyvas avis. Avis suleidau y sodely kureme yra pilna prikritusiu obuoliu,kaip manote ar avys galejo numirti nuo obuoliu persivalgymo? :(

Šiaip tai nuo keleto obuolių nieko blogo tikrai neatsitinka.. O daugiau tame sodelyje niekas neauga?? Kokie nors rododendrai??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne daugiau niekas neauga, gal daugiau prisiede tu obuoliu.

Vasara tai pat buvau yleides y sodely tai irgi, is po nakties ateinu irgi radau negyvas avis, galvojau del ligos, tad palikau sodely, kita ryta vel ateinu ir randu pora negyvu aviu:(

Nesuprantu, net rankos linksta zemyn, kai avys mirsta lygioj vietoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne daugiau niekas neauga, gal daugiau prisiede tu obuoliu.

Vasara tai pat buvau yleides y sodely tai irgi, is po nakties ateinu irgi radau negyvas avis, galvojau del ligos, tad palikau sodely, kita ryta vel ateinu ir randu pora negyvu aviu:(

Nesuprantu, net rankos linksta zemyn, kai avys mirsta lygioj vietoj

ankstesniais metais kai dar buvo 10 -30 galvų, eidavo jos po tomis obelimis ir ėsdavo obulių iki apsišikimo ir apsitriedimo, trumpai tariant nepersiėsdavo, nors obuolių buvo daugiau nei avių ir nieko. man vete sakė būna kad išpunta ant rasotos žolės jei į ankštines kultūras papuola ir kažkas tai ten plyšta, būna širdies smūgiai, bet jei tau 3 ar 4 kartus vis iš po nakties dvesia po kelias avis tai ieškok bėdos, avis nei iš šio nei to retai kada dvesia, būna dažniausiai simptomai kažkokie. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ankstesniais metais kai dar buvo 10 -30 galvų, eidavo jos po tomis obelimis ir ėsdavo obulių iki apsišikimo ir apsitriedimo, trumpai tariant nepersiėsdavo, nors obuolių buvo daugiau nei avių ir nieko. man vete sakė būna kad išpunta ant rasotos žolės jei į ankštines kultūras papuola ir kažkas tai ten plyšta, būna širdies smūgiai, bet jei tau 3 ar 4 kartus vis iš po nakties dvesia po kelias avis tai ieškok bėdos, avis nei iš šio nei to retai kada dvesia, būna dažniausiai simptomai kažkokie. 

   tavo vete zinoma gerule... plysta, sirdies smugiai ir pan sunkus tu vetu guvenimas :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...