Jump to content

Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos


aivaras us

Recommended Posts

Prieš 21 valandų, stumbras pranešimas:

Seniau imdavo iki 24 men, dabar jau ziuriu yra supirkeju ir iki 27 ir iki 30 men ima. Lenkai nesivaipydavo del vyresniu, gal ir LT supirkejai pradejo imt pvz. Man kyla klausimas ar yra prasme augint galvija ilgiau kaip 24 men. Pries pora metu pardaviau grynaveisli limuzina, kuris budamas prie karviu tapo vyresniu nei 24 men, tai kaina supirkejai siule vos ne kaip uz karviena. Ziauru.

Man toks klausimas nekyla ir nematau tikslo auginti tam kad auginti  O kad nebutu taip "žiauru " paragauk kepsni is jaučio iki 24 men ir is seno buliaus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valgiau ir  4metu reproduktoriaus (privrstinis skerdimas kojos luzis), brandintas 21diena, sakyciau jeigu jau tokia paragautu dauguma karvienos pirkeju, jau ir tokia mesa juos suzavetu, kaip sake pazystamas kepamo farso kvapas stagiai atvijo is antro auksto, seiles pradejo begti dar nepasiekus virtuves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 10 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Kaip sekasi parduot gyvulius, man tai plaukiai siausiasi ant galvos kas savaite po 5 cen. i apacia , kai ganavos sezonu kitais metais kyldavo supirkimo kaina. Kaip suprantu ryskus gyvuliu perteklius ir jokios konkurencijos liko praktiskai tik krekenava , ar niekas nebando kooperuotis ir bandyt ieskoti geresniu kainu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, daraciute pranešimas:

Kaip sekasi parduot gyvulius, man tai plaukiai siausiasi ant galvos kas savaite po 5 cen. i apacia , kai ganavos sezonu kitais metais kyldavo supirkimo kaina. Kaip suprantu ryskus gyvuliu perteklius ir jokios konkurencijos liko praktiskai tik krekenava , ar niekas nebando kooperuotis ir bandyt ieskoti geresniu kainu?

Buliai mišrūnai jei ,500 tik 1,15 vakar krekenavai skambinau,jau bet kas bus bet už tiek aš jiems neparduosiu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, nierkac pranešimas:

Pirko karwes siand viena 675--0,85 mokėjo kita 550---0,65,,,dėl įdomumo dar į Utenos mėsa skamb tai buliai 500 1,30, misrunai

na cia man sake kad uz misrunus bulius tiek, bet cia ne man, kaimynas sake, kai atvarys ir nupirks tada isklausinesiu po kiek dave. o su Utenos mesa tai mano patirtis labai bloga, jiem net neskambinciau daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, woldass pranešimas:

na cia man sake kad uz misrunus bulius tiek, bet cia ne man, kaimynas sake, kai atvarys ir nupirks tada isklausinesiu po kiek dave. o su Utenos mesa tai mano patirtis labai bloga, jiem net neskambinciau daugiau. 

Mat tas pat su jais teko bulius laipinti lauk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...