Jump to content

Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos


aivaras us

Recommended Posts

On 2018-02-20 at 10:44, daraciute pranešimas:

buvo 2017m. ruduo, tiksliai datos nepamenu, bet reikalui esant pakelciau saskaitas galeciau 2 dienu tikslumu pasakyt, nes po 2 dienu pardaviau kitiems.Atvaziavo mergina vadybininke, lenku tautybes vairuotojas ir dar vienas vyras kuris gal ten ir nepriko.Su vadybininke derinom dvi savaites nes reikejo pasus uzsakyt ir visa ta laika  kaina buvo 1.7eur is vakaro dar susiskambinom paklausiau ar kaina nepasikeite uzgarantavo kad 1.7 Atvaziavus  vadybinkei pasakiau kad filmuosiu sverima, ji kaip ir nieko pries buvo tik nuejo su vairuotuju kazka lenkiskai kalbejusi deje as lenkiskai ne bumbum.Tada prasidejo visas idomumas tas lenkas man lauzyta rusu kalba aiskina kad reikia kaina suderint,as jam aiskinu kad jau kaina suderinta apziurejo tuos bulius pareiske kad cia nieko gero galiu duot po 1.5 eur. Tai viena lenkiska zodi prisiminiau is senu laiku " s pavarotam" po 2 dienu atvaziavo supirkejas kuriam visada parduodu sumokejo po 1.6eur  uz x mesinius  svere jie 660-850kg

  P.S.mano nuomone  kas pasiulo didziausia kaina tas ir bando daugiausia nusukt

Taigi, padarėme vidaus patikrinimą.

Pakalbėjome tiek su mūsų atstovu (aka. Vadybininku) bei lenkų vairuotoju (aka. Įkainuotoju). Jie puikiai žino šią situaciją, jie nieko prieš nepasakė apie Jūsų norą filmuoti visą procesą.

Dėl kainos taip pat paaiškino ir aš tikiu, kad dauguma čia esančių kolegų sutiks dėl ko kaina buvo tokia, o ne kitokia.

Visi turbūt sutiks, kad kainą lemiantis veiksnys yra ne tik svoris, bet ir gyvulio eksterjero savybės (įmitimas, riebingumas, raumeningumas), būtent šiuo atžvilgiu Jūsų gyvulys svėrė, sutiksime, daug ir tarsi atrodytų pagal svorį gali kainą duoti būtent tą, kurios reikalaujate ar buvome siūlę. Tačiau yra kita medalio pusė, čia niekur nebuvo pasakyta, jog gyvulys buvo tarsi "skūra aptrauktas skeletas", nei kumpiai išsivystę nei nugara tvarkinga, tiesiog jis turėjo masę, iš kurios išeiga būtų labai maža, tai taip pasiūlė tuo metu kiek įmanoma geriausią kainą, o kad Jums kitas supirkėjas pasiūlė didesnę. Tai viskas šaunu, mes visi ieškome geriausio varianto, tik tiek, kad priešlaikinis šmeižtas turint subjektyvią, o ne objektyvią bei pateikiant tik dalį faktų yra kiek mažiau negarbingas.

Taigi neieškome kaltų, o džiaugiamės, kad galime visiems šią situaciją apibūdinti iš esmės, jog galėtumėte apie ją spręsti ir pagal tai susidaryti asmeninę nuomonę, kad Lenkijos ir Lietuvos kooperatyviai dirbančios įmonės nėra kažkas blogo, mes tiesiog dirbame, kaip ir visi.

Sėkmės ir iki pasimatymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vidaus patikrinima, nejuokinkit :D zinom tuos vidaus patikrinimus ir pasaku nereikia sekti. kitas dalykas 3eur/kg mokat ar kas? dabar siulo kapeikas 1,7eur/kg ir dar skeletais dristat vadint. senyvi zmones jau baigia ismirt, jaunimas nelaikys gyvuliu o jei ir laikys tai taip isdurt nepavyks kaip dabar atvaziave i kiema issidirbinejat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi brandus asmuo, tai suprasi, ką reiškia vidaus patikrinimas. Kainas parašėme, kiek anksčiau, tai keista, kai bandote kažką kiek nelogiško, o gal labiau vaikiško pasakyti. Na bet čia ne mūsų reikalas suprasti vietinės reikšmės mentalitetą. 

Pataisysiu, šiuo metu mes siūlome 1,8 eur/kg, o ne kaip Jūs pasakėte 1,7...

Apgaudinėsime?! Hmmm... Gaila, kad Jums nepasisekė, jei kas nors Jus apgavo. Tiesiog pasakysiu tai, mums svarbu, kad apie mus mąstytų kaip apie sąžiningus, todėl mes neapgaudinėjame, jei klientui netinka, mes neperkame, o jei parduoda, o po to bando visam pasauliui įrodyti, koks jis buvo, jog pardavė mums, na tai čia asmeninė bėda sakyčiau. Ar aš klystu?

Ir dar kartą pasikartosiu, neadekvatus šmeižtas nėra teisėtas.

Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Cavallus pranešimas:

Jei esi brandus asmuo, tai suprasi, ką reiškia vidaus patikrinimas. Kainas parašėme, kiek anksčiau, tai keista, kai bandote kažką kiek nelogiško, o gal labiau vaikiško pasakyti. Na bet čia ne mūsų reikalas suprasti vietinės reikšmės mentalitetą. 

Pataisysiu, šiuo metu mes siūlome 1,8 eur/kg, o ne kaip Jūs pasakėte 1,7...

Apgaudinėsime?! Hmmm... Gaila, kad Jums nepasisekė, jei kas nors Jus apgavo. Tiesiog pasakysiu tai, mums svarbu, kad apie mus mąstytų kaip apie sąžiningus, todėl mes neapgaudinėjame, jei klientui netinka, mes neperkame, o jei parduoda, o po to bando visam pasauliui įrodyti, koks jis buvo, jog pardavė mums, na tai čia asmeninė bėda sakyčiau. Ar aš klystu?

Ir dar kartą pasikartosiu, neadekvatus šmeižtas nėra teisėtas.

Sėkmės.

Grubiai pasakysiu, bet tu kvailas, ar tik tokiu apsimeti? Daraciutė aiškiai pasakė, vadybininkė UŽGARANTAVO, bet vietoje nedavė tos kainos. Prie ko čia įmitimai? Jeigu negali duot kainos, tai negarantuok. Paprasta ir aišku, o čia kažokiom aukštom frazėm šūdą mali. Niekam tai neįdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

per telefona visi siulo maksimuma kad tk uzkabintu....

kas tau ka gali garantuoti, 100 procentu garantija tik morge buna 

supirkejai nemate gyvuliu is viso apie kaina tik prelimanariai turetu kalbeti...

tada nebutu situ diskusiju

teisingai kalbi, 100 proc. tik mirtis ir mokesčiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Cavallus pranešimas:

Jei esi brandus asmuo, tai suprasi, ką reiškia vidaus patikrinimas. Kainas parašėme, kiek anksčiau, tai keista, kai bandote kažką kiek nelogiško, o gal labiau vaikiško pasakyti. Na bet čia ne mūsų reikalas suprasti vietinės reikšmės mentalitetą. 

Pataisysiu, šiuo metu mes siūlome 1,8 eur/kg, o ne kaip Jūs pasakėte 1,7...

Apgaudinėsime?! Hmmm... Gaila, kad Jums nepasisekė, jei kas nors Jus apgavo. Tiesiog pasakysiu tai, mums svarbu, kad apie mus mąstytų kaip apie sąžiningus, todėl mes neapgaudinėjame, jei klientui netinka, mes neperkame, o jei parduoda, o po to bando visam pasauliui įrodyti, koks jis buvo, jog pardavė mums, na tai čia asmeninė bėda sakyčiau. Ar aš klystu?

Ir dar kartą pasikartosiu, neadekvatus šmeižtas nėra teisėtas.

Sėkmės.

teip teip, lengviau kitus isvadinti tulais kaimieciais nei pripazinti tiesa. kazka bandei isvartyti bet nepavyko. mus visus daug kartu yra apgave, bet tai tik mus stipresnius daro, kas kozeriai musu pusei bet ne Jusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Cavallus pranešimas:

Taigi, padarėme vidaus patikrinimą.

Pakalbėjome tiek su mūsų atstovu (aka. Vadybininku) bei lenkų vairuotoju (aka. Įkainuotoju). Jie puikiai žino šią situaciją, jie nieko prieš nepasakė apie Jūsų norą filmuoti visą procesą.

Dėl kainos taip pat paaiškino ir aš tikiu, kad dauguma čia esančių kolegų sutiks dėl ko kaina buvo tokia, o ne kitokia.

Visi turbūt sutiks, kad kainą lemiantis veiksnys yra ne tik svoris, bet ir gyvulio eksterjero savybės (įmitimas, riebingumas, raumeningumas), būtent šiuo atžvilgiu Jūsų gyvulys svėrė, sutiksime, daug ir tarsi atrodytų pagal svorį gali kainą duoti būtent tą, kurios reikalaujate ar buvome siūlę. Tačiau yra kita medalio pusė, čia niekur nebuvo pasakyta, jog gyvulys buvo tarsi "skūra aptrauktas skeletas", nei kumpiai išsivystę nei nugara tvarkinga, tiesiog jis turėjo masę, iš kurios išeiga būtų labai maža, tai taip pasiūlė tuo metu kiek įmanoma geriausią kainą, o kad Jums kitas supirkėjas pasiūlė didesnę. Tai viskas šaunu, mes visi ieškome geriausio varianto, tik tiek, kad priešlaikinis šmeižtas turint subjektyvią, o ne objektyvią bei pateikiant tik dalį faktų yra kiek mažiau negarbingas.

Taigi neieškome kaltų, o džiaugiamės, kad galime visiems šią situaciją apibūdinti iš esmės, jog galėtumėte apie ją spręsti ir pagal tai susidaryti asmeninę nuomonę, kad Lenkijos ir Lietuvos kooperatyviai dirbančios įmonės nėra kažkas blogo, mes tiesiog dirbame, kaip ir visi.

Sėkmės ir iki pasimatymų.

ARBA jus tamsta bukas kaip cebatas arba grynas svolacius. 
1. jus perkat pagal gryna svori tiek tiek sveret ir tokiu atveju NETURIT TEISES KALBET APIE RAUMENIS KUMPIUS IR IMITIMUS, jus perkat SVORI o ne SKERDENA !!!!
2. jeigu vadybininkas garantuoja kaina telefonu uz SVORI koks dar gali but kainu  numetimas is isvaizdos ???
3. as parduodu pagal skerdena, man neidomu kiek svorio bus gyvo gyvulio ar kaip jis atrdodo as vertinu ir parduodi PAGAL skerdena, MAN NEMOKA DAUGIAU JEIGU GYVAS SVERE DAUGIAU AR MAZIAU MAN SVERE SKERDENA, OJUS SVERET GYVA.

4. jus nustatok kaina mesinis ---- pieninis, koks skirtumas ar pieninis bus riebus ar kaulai ir skura jus turit moket kaip uz pienini, arba mesinis uzskures nesvarbu, jus sakot uz mesiniu tiek o ne kaip man sekesi issimiegot.

5. gyvulius pardavineju 15 metu, auginu mesinius Grynaveisliu limuzinus, ir cia jusu pasakos daug svere bet buvo tik kaulai ir skura yra briedas, negali gyvulys daug svert vien kaulai ir skura nebent jum 500 yra daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet smagiausia visgi ne tai kad paskaiciuoja maziau nei zadejo telefonu,nes slaunu nera ar dar ko nors,bet  topas kai  vadybynykas" papraso 100 euru kad truputi svoriu dadetu ,nes kitaip visai mazai gautusi... pagal ju lentele :)

kaip visgi gera Lietuvoje gyventi...

P.S. cia as ne apie Cavallus jei ka...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, u.k aurimas pranešimas:

ARBA jus tamsta bukas kaip cebatas arba grynas svolacius. 
1. jus perkat pagal gryna svori tiek tiek sveret ir tokiu atveju NETURIT TEISES KALBET APIE RAUMENIS KUMPIUS IR IMITIMUS, jus perkat SVORI o ne SKERDENA !!!!
2. jeigu vadybininkas garantuoja kaina telefonu uz SVORI koks dar gali but kainu  numetimas is isvaizdos ???
3. as parduodu pagal skerdena, man neidomu kiek svorio bus gyvo gyvulio ar kaip jis atrdodo as vertinu ir parduodi PAGAL skerdena, MAN NEMOKA DAUGIAU JEIGU GYVAS SVERE DAUGIAU AR MAZIAU MAN SVERE SKERDENA, OJUS SVERET GYVA.

4. jus nustatok kaina mesinis ---- pieninis, koks skirtumas ar pieninis bus riebus ar kaulai ir skura jus turit moket kaip uz pienini, arba mesinis uzskures nesvarbu, jus sakot uz mesiniu tiek o ne kaip man sekesi issimiegot.

5. gyvulius pardavineju 15 metu, auginu mesinius Grynaveisliu limuzinus, ir cia jusu pasakos daug svere bet buvo tik kaulai ir skura yra briedas, negali gyvulys daug svert vien kaulai ir skura nebent jum 500 yra daug.

Pritariu visu 1000% visais 5 punktais ir tuo prierasu pries punktus :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

bet smagiausia visgi ne tai kad paskaiciuoja maziau nei zadejo telefonu,nes slaunu nera ar dar ko nors,bet  topas kai  vadybynykas" papraso 100 euru kad truputi svoriu dadetu ,nes kitaip visai mazai gautusi... pagal ju lentele :)

kaip visgi gera Lietuvoje gyventi...

P.S. cia as ne apie Cavallus jei ka...

 

si sistema dazniausiai ir paciam "ant alaus" uzdirba, taip kad nesiskusk. nebent isdure tave ir nieko nedadejo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, u.k aurimas pranešimas:

ARBA jus tamsta bukas kaip cebatas arba grynas svolacius. 
1. jus perkat pagal gryna svori tiek tiek sveret ir tokiu atveju NETURIT TEISES KALBET APIE RAUMENIS KUMPIUS IR IMITIMUS, jus perkat SVORI o ne SKERDENA !!!!
2. jeigu vadybininkas garantuoja kaina telefonu uz SVORI koks dar gali but kainu  numetimas is isvaizdos ???
3. as parduodu pagal skerdena, man neidomu kiek svorio bus gyvo gyvulio ar kaip jis atrdodo as vertinu ir parduodi PAGAL skerdena, MAN NEMOKA DAUGIAU JEIGU GYVAS SVERE DAUGIAU AR MAZIAU MAN SVERE SKERDENA, OJUS SVERET GYVA.

4. jus nustatok kaina mesinis ---- pieninis, koks skirtumas ar pieninis bus riebus ar kaulai ir skura jus turit moket kaip uz pienini, arba mesinis uzskures nesvarbu, jus sakot uz mesiniu tiek o ne kaip man sekesi issimiegot.

5. gyvulius pardavineju 15 metu, auginu mesinius Grynaveisliu limuzinus, ir cia jusu pasakos daug svere bet buvo tik kaulai ir skura yra briedas, negali gyvulys daug svert vien kaulai ir skura nebent jum 500 yra daug.

esu ukininkas, laikau ir galviju, bet nervai nelaiko:

1.VISADA kaina priklauso nuo imitimo ir skirias dazniausiai 5-20ct/kg (gal esi girdejas is supirkeju savokas: kudas, vidutinis, stambus?)

2.Kiek bendraves su vairuotojais tai is 100 gal 2-3 zmones pasako kad vidutiniai ar mazesni, dazniausiai visu yra stambus. O telefonu pasakyt 100% kaina yra neimanoma nemacius gyvulio. Cia taspats kaip apsizenyt per telefona nemacius nuotakos....

3.tingiu rasyt.

4. siu metu kraunam pieninius, mums moka kaip uz mesinius :D  1.6Eur/kg, padziuve nedaaugeliai pieniniai po 1.2-1.3eur/kg. Neivienas supirkejas tau uz prasta mesini gyvuli nemokes stebuklingos kainos- bus kudas eis kaip uz pienini.

5.Parduodam gyvu svoriu, bet pazystamas supirkejas, kiekviena savaite uzsuka pasikraut po kelis, tai apsviecia kaip musu gyvuliu skerdienos iseiga: 647Kg gyvo svorio - skerdienos iseiga- 47% ; 568 gyvo svorio-skerdienos iseiga - 58%, 683kg gyvo- skerdienos iseiga- 56%...... o visi apvalus , grazus atrodo....

Nereik cia uzsipult tu vadybininku. kaiptik gerai kad prisijungia, kainas paraso, galimybe padiskutuot. o dabar kaip vaiku darzelis, tik prisijunge vadybininkas, tai tuoj nuskriaustuju atsirado: nezinant aplinkybiu visi advokatais patapo. Tiems Cawallus'ams nesu nieko pardaves, net nepazystu, taip kad nesaliskai rasau. Prie kitos partijos pardavimo butinai su jais susiekt reiks pamegint (anksciau negirdeti buvo), o kas aplink Pasvaly perka praktiskai su visais yra teke bendraut. Pirmiausia i siuksline nuejo : AGARAS, KREKENAVA, UM, Vilesa, dar keli nuo panevezio buvo bet nebepamenu pavadinimu(o gal ir tarpininkai ten buvo..). Juk prievartos parduot nera, galit rinktis betkuria firma ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

nesiskusiu, tai  visgi tokia praktika yra norma ? gali neatsakineti..

o ko ne norma? nuo to kiek prideda PVM man lieka, nuo pridetos sumos dar 25% man (bent mano tokios salygos) ir as pilnai patenkintas. Del manes tegu tai firmai nuostolingai perka, man juk kieme sumoka uz gyvulius. Mano darbo tikslas storesne pinigine. Jusu ne? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano pastebėjimai butu tokie, paprastai parduodu pagal skerdena, zemiau r3 skerdenos klases nera buve, tad, kad pagal gyva svori gauciau tuos pinigus, reiktu apie 1,8 -1,85 ir aisku nesvarbu koks metu laikas, nes pagal gyva svori kainos lb svyruoja, pagal skerdena vienas minusas, kad jei skerdena virsija 450, kaina krinta, tad turi primest, kad geriausia gyvuli parduoti apie 750 kg, o jei virsija toki svori, tai tada geriau cavallams, be to jie superka iki 30 men, tai jei po 1.8 tai gal ir nieko, vasara kai kurie toniniai tikrai butu ir didesni...:D Be to, kad neissidirbinetu, susiraskit kelias imones, atvaziavo sako, bl zinok 1,5 mokam, ok tiek mokes ir agaras ir um, is principo kvietesi juos:D kazkada buvo kalbos kad lenkai moka daugiau nei kiti, bet dbr stambus zaidejai kaip krekenava, um, agaras nebenusileidzia kainom dazniausiai, nes supranta, kad vis daugiau parduodama kaimynams, tad pirma apsiskambini kelis ir jai musa kaina kieme, kvietesi po savaites kitus:D nors jei kumpiniai normalus gyvuliai, is akies skerdena 55-60%, ieskaisi intere pirma klientu ir parduodi supakuota rinkiniais klientams, kaip mano draugas taip daro, 6-7 eurai uz kg ir po namus isvezioja, tad jei skerdenos 400 kg, 40 rinkiniu, tad skaiciuokites patys, darbo daug daugiau, bet ir pinigu kiekis kitas:D kiekvienas renkames patys, bet kai yra galimybiu is ko rinktis islosiam tik mes:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, gediminaske pranešimas:

esu ukininkas, laikau ir galviju, bet nervai nelaiko:

1.VISADA kaina priklauso nuo imitimo ir skirias dazniausiai 5-20ct/kg (gal esi girdejas is supirkeju savokas: kudas, vidutinis, stambus?)

2.Kiek bendraves su vairuotojais tai is 100 gal 2-3 zmones pasako kad vidutiniai ar mazesni, dazniausiai visu yra stambus. O telefonu pasakyt 100% kaina yra neimanoma nemacius gyvulio. Cia taspats kaip apsizenyt per telefona nemacius nuotakos....

3.tingiu rasyt.

4. siu metu kraunam pieninius, mums moka kaip uz mesinius :D  1.6Eur/kg, padziuve nedaaugeliai pieniniai po 1.2-1.3eur/kg. Neivienas supirkejas tau uz prasta mesini gyvuli nemokes stebuklingos kainos- bus kudas eis kaip uz pienini.

5.Parduodam gyvu svoriu, bet pazystamas supirkejas, kiekviena savaite uzsuka pasikraut po kelis, tai apsviecia kaip musu gyvuliu skerdienos iseiga: 647Kg gyvo svorio - skerdienos iseiga- 47% ; 568 gyvo svorio-skerdienos iseiga - 58%, 683kg gyvo- skerdienos iseiga- 56%...... o visi apvalus , grazus atrodo....

Nereik cia uzsipult tu vadybininku. kaiptik gerai kad prisijungia, kainas paraso, galimybe padiskutuot. o dabar kaip vaiku darzelis, tik prisijunge vadybininkas, tai tuoj nuskriaustuju atsirado: nezinant aplinkybiu visi advokatais patapo. Tiems Cawallus'ams nesu nieko pardaves, net nepazystu, taip kad nesaliskai rasau. Prie kitos partijos pardavimo butinai su jais susiekt reiks pamegint (anksciau negirdeti buvo), o kas aplink Pasvaly perka praktiskai su visais yra teke bendraut. Pirmiausia i siuksline nuejo : AGARAS, KREKENAVA, UM, Vilesa, dar keli nuo panevezio buvo bet nebepamenu pavadinimu(o gal ir tarpininkai ten buvo..). Juk prievartos parduot nera, galit rinktis betkuria firma ;) 

dar kart sakau jeigu jus leidziates save skriaudziami tokiais apipavidalinimais tai jusu bedos, jis perka gyva svori o ne isvaizda ne grozio konkursas,
15 metu parduodu UM krekenava i metus po 15 20 buliu limuzinai grynaveisliai iseiga nuo 59 iki 63 % skerdenos klase nuo U3 iki E kaina 3.30 eu uz skerdenos kilograma !, niekada nebuvo pasakyta kad tau maziau ar daugiau nes isvaizda bloga, perka mesa o ne isvaizda, jus ir toliau pardavinekit gyvu svoriu ir is akies nustatinekit grozi jusu reikalas, as sakau kad, suprikejas manipuliuoja ir apgaudineja taip kainas keisdamas, yra aisku kriterijai,   pieninis -- mesinis svoris iki 550 svoris nuo 550 amzius iki 27 men amzius nuo 27 men ir nera jokiu pasisakymau mat daug svere bet viena skura buvo briedai vieni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelygink kur pas tave grynaveisliai mesiniai, kur pas mane ar kitus pieniniai/misrunai(kurie daznai misrunai matosi tik ant popieriaus)-visai kita matematika su gyvu svoriu ir skerdienos iseiga.

Kitas aspektas: pas mus kudi, vidutiniai, stambus, pas tave  S,E,U,R,O,P klasifikacija. nemanyk kad tavo atveju nepasidaro pagal save neikiek + gyvu svoriu matai tiksliai kiek parode svarstykles o pagal skerdiena tai jie svere jau skerdykloje pasipjove :) 

Faktas tas, kad abiem atvejais nusuka kiek jiem imanoma. O kiekvienas pasirenkame kokiu budu mus apgaut :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , gediminaske pranešimas:

nelygink kur pas tave grynaveisliai mesiniai, kur pas mane ar kitus pieniniai/misrunai(kurie daznai misrunai matosi tik ant popieriaus)-visai kita matematika su gyvu svoriu ir skerdienos iseiga.

Kitas aspektas: pas mus kudi, vidutiniai, stambus, pas tave  S,E,U,R,O,P klasifikacija. nemanyk kad tavo atveju nepasidaro pagal save neikiek + gyvu svoriu matai tiksliai kiek parode svarstykles o pagal skerdiena tai jie svere jau skerdykloje pasipjove :) 

Faktas tas, kad abiem atvejais nusuka kiek jiem imanoma. O kiekvienas pasirenkame kokiu budu mus apgaut :D 

 

del ju svartykliu tai net neabejoju, kad nusuka, bet man vistiek iseina uz nusuktus apie 2 eu gyvo svorio, kurio niekas nesugeba sumoket per 15 metu :D, kad ir kaip graziai sneka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikom misrunus. Parduodam tik skerdena. Bulius parduodam UM, samdom nepriklausoma vertintoja, ir kolkas viskas kaip ir tvarkoj. Iseigos 58-67%, auginam dabar daugmaz iki 600+ ir parduodam. Galima butu ilgiau truputi palaikyt bet greiciau visus parduodi ir vienu rupesciu maziau.  Telycias parduodam sveicaram, irgi skerdena. Iseigos svyruoja tarp 57-62%. Kolkas irgi patenkinti, tik labai reikia stebet svori gyvuliu ir daugmaz orientuotis kiek kiekviena tures +- skerdenos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎-‎02‎-‎22 at 21:38, woldass pranešimas:

iki kiek menesiu perka bulius nemusant kainos ? ir kaip kainos kinta su amziu?

Seniau imdavo iki 24 men, dabar jau ziuriu yra supirkeju ir iki 27 ir iki 30 men ima. Lenkai nesivaipydavo del vyresniu, gal ir LT supirkejai pradejo imt pvz. Man kyla klausimas ar yra prasme augint galvija ilgiau kaip 24 men. Pries pora metu pardaviau grynaveisli limuzina, kuris budamas prie karviu tapo vyresniu nei 24 men, tai kaina supirkejai siule vos ne kaip uz karviena. Ziauru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, stumbras pranešimas:

Seniau imdavo iki 24 men, dabar jau ziuriu yra supirkeju ir iki 27 ir iki 30 men ima. Lenkai nesivaipydavo del vyresniu, gal ir LT supirkejai pradejo imt pvz. Man kyla klausimas ar yra prasme augint galvija ilgiau kaip 24 men. Pries pora metu pardaviau grynaveisli limuzina, kuris budamas prie karviu tapo vyresniu nei 24 men, tai kaina supirkejai siule vos ne kaip uz karviena. Ziauru.

suprantu kad neverta auginti ilgai, bet jis vienas tera ir reikalingas daugiau seklinimui, dar turetu jis darbo biski veliau, bet ir sukaktu du metai su trupuciu, del to ir domiuosi ar yra riba nuo kada isvis nepirks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...