Jump to content

koki germinatoriu rinktis


karolyys

Recommended Posts

  • Atsakymai 199
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

T150 tampom 6 metru dinapolio. Jokio vargo. :eusa-whistle:

apsiklausinejau keleta aplink gyvenanciu ukininku, sake kad manajai valtrai 5 metrai pats tas, 6 metru jei kur slapesne gali ir nepatraukti. kita savaite jau vaziuoju parsitraukt 5 metru geny. :)

prasti patarejai jei ant 150ag traktoriaus rekomendavo tik 5metru germi... Kolega su 6630 jd 135ag tampo 6 metru germi ir eina smagiai :eusa-whistle:

Su Zetor Forterra 125 6 metrų germi teko tampyti: greitis 11km/ha, gylis 5cm, laukas 0,5ha ir ačiū dievui, kad tik tiek. Traktoriaus gaila, nes tikrai buvo riba jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėjo rapsą man 170ag valtra ir 3metru rapidas.. trašu užkrauta 1 tona ... idirbimas minimaliai paleistas liginimo lenta irgi minimaliai tai i kalniukus vos 10 ibezdedavo.. skaitau su pustušte sėjamaja, o ką daryt kai pilnai uzkrovus ir diskini idirbima giliau paleidus??? :eusa-think:

Buvau pasiskolines rapid 4metru zetoriui 125 is smalsumo: 10km/ha su pilna sekladeze, bet trasu nepyliau, idirbimas lyginimas ir kultivatoriaus dantys, tai lyginima vos prileides buvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T150 tampom 6 metru dinapolio. Jokio vargo. :eusa-whistle:

apsiklausinejau keleta aplink gyvenanciu ukininku, sake kad manajai valtrai 5 metrai pats tas, 6 metru jei kur slapesne gali ir nepatraukti. kita savaite jau vaziuoju parsitraukt 5 metru geny. :)

prasti patarejai jei ant 150ag traktoriaus rekomendavo tik 5metru germi... Kolega su 6630 jd 135ag tampo 6 metru germi ir eina smagiai :eusa-whistle:

Patarejai čia pataria labai logiškai, pasigyrti mes čia visi galim bet yra kita medalio puse germinatorius dažniausiai priekyje turi lyginimo lenta tai vat ja normaliai idarbinus tai manau tas 150 aj ant 5 metru bus pats tas o jeigu palakstyt pakelus lyginima ir gyliu nedideliu tai žinoma laisvai tada, dar reik atkreipt demesi kad lygtai čia buvo mineta kad traukema bus su valtra N 141 tai mano supratimu tas traktoriukas neturi 150aj, man rodos jau jo pavadinimas reiškia kad ten 140aj, kaip pavizdi pasakysiu taip 4 metru germinatoriu atitinkamai sureguliavus galima traukti su mtz82 net 8 paletintu begiu ir tam pačiam lauke ta pati germinatoriu kitaip pareguliavus zetorius 120aj vos pavelka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šalia teko viktoras sėdėt tiek prie 6630 tiek prie 1221 tai germinatoriai sureguliuoti taip, kad gerai paruoštu žemę, gylis apie 6cm lyginimo lenta nuleista... aišku tie traktoriukai dirba pilnais sūkiais ir yra idarbinti bet greiti darbini 12km/h eina pasiekti tikrai... o su 150ag manau jau traktoriukas eitu neperkrautas ir tikrai smagiai... Toliau tesiant vėl bedos, nes dauguma traktoriuku nauju neatitinka savo rašomu arkliuku... gaunasi poniai.... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar pas tuos, kurie turite germius, yra akmenu dirvose? Tevas man aiskina, kad islauzisim dantis ir viskas. Ka manot apie tai? Nes su dabar turimu kultivatorium tai gaunasi ne dirvos paruosimas, o drapakavimas.. :eusa-doh:

Turiu kelis laukus ganėtinai akmenuotus, tai bėdos neperdidžiausios, paprasčiausiai kumštiniai akmenys įstringa vole, kalba eina apie užpakalinius volus, priekiniuose labai retai. Tai tenka sustos ir išiminėt, truputuką trukdosi darbas, neišėmus labai gniuždomas guolis, net traktoriui jaučiasi akmens smūgiai į žemę ;) Dantų neišlaužysi, jei nelėksi kaip akis išdegęs. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauji-germinatoriai-10480361.html#comm_table

Gal kas atpazistat, kieno cia gamybos germis? Kaina mazesne siulo nei genio. Konstrukcija kaip ir ta pati, kiek suprantu. tik atbaido, kad jie neturi pasigamine, o tai gali ir nepadaryt iki sejos..

Ar tik ne Rokiškio "Vyturys" :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/nauji-germinatoriai-10480361.html#comm_table

Gal kas atpazistat, kieno cia gamybos germis? Kaina mazesne siulo nei genio. Konstrukcija kaip ir ta pati, kiek suprantu. tik atbaido, kad jie neturi pasigamine, o tai gali ir nepadaryt iki sejos..

tai kokia ta kaina jeigu siulo dar pigiau negu genio? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, cia tikrai ne baltoji skiedra. klausiau ju, sake ne. Genys 3.6metro agrotakoje 13000 (sake, jog nelabai derinama ir paskubeti pirkti, nes senom kainom pardavineja), o cia 12500 (pradine sake 13). Bet sakiau, kad pinigai iskart. Manau, kad dar butu galima pora simtu nudereti. O pati baltoji skiedra siulo po 14000, tai idomiai cia gaunasi. Arba 14000 pirma kaina, o po to jau derybos. gal net iki 12000 eitu nuderet pas gamintojus. Kazkas minejo, kad horo mechanikoj 12000.

Dar reikia paziuret konstrukcija, nes agrotakoje genys jau tampomas ant slaunu, kas, mano manymu, yra geriau. Juokingiausia, kad visi sie gamintojai/perpardavinetojai yra siauliuose, tai paaukojus pusdieni nesunkiai galima su visais akis i aki pakalbeti ir issirinkti priimtiniausia varianta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
parasikit kas dirbat su konskilde 5m. germinatoriumi kaip laiko voliukai isvis kur yra ju silpna vieta.

Pas manęs ne konskildes, bet panašaus tipo germinatorius, tai pagrindinis jų minusas, kad netepamos tiek priekinių tiek galinių voliukų įvorės ir jos pas manęs dabar plasmasinės. Tai praeitą pavasarį sugėjom tepimo taškus, situacija pasikeitė. Bet iš kitos pusės, kad ir sudyla tos įvorės, gan greitas jų pakeitimas yra. Man tik nepatinka tai, kad jis dėka pirmo volo labai šokinėja ir nevienodai dirba. Vat jei būtų lyginimo lenta kokia nors, jam pliusas būtų labai didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

parasikit kas dirbat su konskilde 5m. germinatoriumi kaip laiko voliukai isvis kur yra ju silpna vieta.

Pas manęs ne konskildes, bet panašaus tipo germinatorius, tai pagrindinis jų minusas, kad netepamos tiek priekinių tiek galinių voliukų įvorės ir jos pas manęs dabar plasmasinės. Tai praeitą pavasarį sugėjom tepimo taškus, situacija pasikeitė. Bet iš kitos pusės, kad ir sudyla tos įvorės, gan greitas jų pakeitimas yra. Man tik nepatinka tai, kad jis dėka pirmo volo labai šokinėja ir nevienodai dirba. Vat jei būtų lyginimo lenta kokia nors, jam pliusas būtų labai didelis.

Man vienas meistras sake jog tu ivoriu negalima tepti nes tas "salidolas" gadina ta ivore griauzia ar kaip ten tiksliai nepasakysiu :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...