Jump to content

koki germinatoriu rinktis


karolyys

Recommended Posts

lenkisku agregatu nesinori pirkti,geriau lietuviams pinigus sumoketi,servizas vietoje,

del to kad nesinori lenkisku tai čia tamstos bedos, kaip sakoma kaip pasiklosi taip išsimiegosi, kad tie lietuviai darytu nors taip kaip lenkai tai ir aš visom keturiom už lietuviška produkta, dabar del to prietaiso ATLAS, man asmeniškai patinka jo darbo principas, konkrečiai tie volai manau sunkiose molingose dirvose turetu neblogai grumstus trupinti ko nepasakysiu apie lietuviškus germinatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 199
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

lenkisku agregatu nesinori pirkti,geriau lietuviams pinigus sumoketi,servizas vietoje,

del to kad nesinori lenkisku tai čia tamstos bedos, kaip sakoma kaip pasiklosi taip išsimiegosi, kad tie lietuviai darytu nors taip kaip lenkai tai ir aš visom keturiom už lietuviška produkta, dabar del to prietaiso ATLAS, man asmeniškai patinka jo darbo principas, konkrečiai tie volai manau sunkiose molingose dirvose turetu neblogai grumstus trupinti ko nepasakysiu apie lietuviškus germinatorius.

Hmm :icon-question: sunkesniu dirvu daugiau turime,bet skutika pirksiu,tai gal germis geriau nei tas Atlas,Atlas latrodytu daugiau tik siunkesnei zemei dirbti,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na yra ir kitu firmu kam ta specagra mylet kiekviename puslapyje..

http://www.agroteka.lt/kultivatoriai/atlas_prikabinamas/

Specagra dažniausiai nurodau del to kad ju puslapyje yra sudetos padargu nuotraukos,(tiksliau ju daugiause o prie kai kuriu padargu yra video mežegos), gal ir kitose firmose yra tos medžegos bet ne visas žinau, buna ir pamirštu, kas liečia agroteka tai ten tikrai šaunus vyrukai dyrba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu pasisakyma apie Laumetrio ir Genio germinatorius. Genio privalumai tvirtesnis remas, mazeni voliukai tai galima ir leciau dirbt ir puikiai zeme isdirbta. dar jei eteity nori 6m padaryt ner problemu somus privirint, remas tvirtas. Laumetrio maciau perlinkusiu remu viena ir seip netvirtai atrodo. cia mano nuomone, nes 3 mturiu geni ir viskas puiku pakolkas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu pasisakyma apie Laumetrio ir Genio germinatorius. Genio privalumai tvirtesnis remas, mazeni voliukai tai galima ir leciau dirbt ir puikiai zeme isdirbta. dar jei eteity nori 6m padaryt ner problemu somus privirint, remas tvirtas. Laumetrio maciau perlinkusiu remu viena ir seip netvirtai atrodo. cia mano nuomone, nes 3 mturiu geni ir viskas puiku pakolkas. :)

O laumetri lygiai taip pat turim 3,6m ir galvojam pasidaryt 6m tai jokiu problemu privirini sonus ir turi.O del perlinkimo tai jei matei tai reikėjo pasidomėt kodėl ir tada sakyt kas ir kaip gal ten tarpinės kaltė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laumetrio ir genio 6m kaina 10000lt skirtumas ,laumetrio lyginimo lenta priekyje lyg rimciau atrodo ir gale voliukai didesni uz priekinius,laumetrio bent is foto lyg rimtesnis,taciau 10,0klt skiriasi,ka vyrai pasakysite ??

O jei konkrečiais skaičiais?Pirkom laumetrio pavasari 3,6 m kaina berots apie 19k dabar norim daryt i 6m tai +8,5k = 27k + pvm tai kiek genys 17 + pvm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiskinkit man neisprususiam, kokio plocio GENI pirkti prie 110 ag traktoriaus. Dirvos gal ne kiek sunkios, bet kalnai paklanes pastoviai. Per begius nesinori maigyti kaskart i ikalne kylant. Gal koki 3.6m?

beje, kas del Genio, paziurekit agrotaka.lt Ten fantastiskos akcijos, nes uz geni tik 12000 lt tenori :) nebent jau nera tu germinatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau pasiteirauti,gal kas naudojat "dinapolio"germinatorius ir kaip jie laiko,kokia nuomone apie juos.

Mes turim dinapolio 6 metrų. Vienintelis minusas, kuris buvo išlindęs tai atramos kur eina į dišliu sugniuždė, mat pogreičiai per duobe lėkė. Įdėjom storesnio metalo ir dabar gerai.Ir pora blankių voliukų buvo atitruke, daugiau jokių bėdų kol kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

daug metu dirbu su laumetrio germinatorium, turejau is pradziu 3,6, paskui isplatinau iki 6m. gedimu pasitaiko , bet, kaip as vadinu nechroniskos, pataisai ir vel vaziuoji, kuris is ju geresnis sprest negaliu nes kitus mates parodose, pas kaimynus, kiek pastebejau su jais irgi dirba....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...