Jump to content

Kiek turite bičių šeimų?


Donatas

Recommended Posts

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na taip jei stipriai issispiete tai tada nekas, nes jei seimos mazos atliko o ziema salta tai irgi nepriegero. Bet siaip is patirties bent jau savo tai man ziemojimo sekme lemdavo prieziuros kokybe, gerai pripeni laiku pagydai, gerai apsildai, tai 80% kad ziema istvers sekmingai, jei tik nepagydei ar dar ko nedadariai, ziurek tik 20% islieka po ziemos. Todel siemet po ziemos emiau ir padariau taip kad sakau gana man zaisti su 8-9 aviliais nes vistiek gerai tada nepadarau ir pasilikau 5 seimas. Kitus avilius panaudojau tusciu koriu sandeliavimui. Dabar svarbiausia islaukti ziema o pavasari matysiu ar viskas gerai :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai taip :) bet cia reiktu atmesti si faktoriu, nuo grauziku tai niekad nesi apsaugotas. Bet kad i visus prilystu tai taip irgi nebus. Ir tai tik viena syki buvo ilindus i avili, pati apsiltinimuose nudvesus, o seima sveika likus :eusa-dance:

O siaip nuo grauziku tai geriausia koki metalini tinkliuka ideti i landa ir oras praeis ir peles per ja neilis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spietima lemia 3 veiksniai.

1. biciu rase

2. lopas bitininkas

3. medunesio nebuvimas

tai vat

Kaip atskirti 1 nuo 2 ???????? :icon-rolleyes:

kaip atskirt? pagal motinine medziaga :icon-exclaim:

as motineles pirkdavau tik Dotnuvoj, bent buvau garantuotas, kad turiu 1 kartos misrune motinele. is visu turetu - labiausiai patiko Nigro - Sveicarijos vietine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bitės jau bėga lauk tai jau per vėlu reikia reikia tam uzbegti už akių laužant motineliu lizdelius. Rasė dar kaip rasė bet labai daug priklauso nuo motinos tiek bičių piktumas tiek ju produktivumas. Senas motinėles reikia keisti naujomis ir t.t. Žodžiu norint kazką padaryt labai daug laiko atima. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bitės jau bėga lauk tai jau per vėlu reikia reikia tam uzbegti už akių laužant motineliu lizdelius. Rasė dar kaip rasė bet labai daug priklauso nuo motinos tiek bičių piktumas tiek ju produktivumas. Senas motinėles reikia keisti naujomis ir t.t. Žodžiu norint kazką padaryt labai daug laiko atima. :)

taip - motinos lemiamas veiksnys. kaukazas su bakfastu - mazai spiecia.

karnika ir vietines - stipriai, priedo, vietines piktos kaip sunys :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikuciai, pasiskaiciau as jusu diskusijas ir :icon-eek: ar tikrai yra tiek daug reikalu su tom bitelem, galvojau nusipirksiu sau pora aviliu prie namo ir savo medaus turesiu, bet kai paskaiciau, tai ir zado netekau, ar tik man taip atrodo :icon-question:

bitem reik prieziuros... kada pats tai pradejau - bendradarbis draugelis, bitininkyste baiges buvo, apie 60 seimu turejo, dabar gal dar daugiau, tai dauk ko ismoke...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki,prisijungsiu ir aš į jūsų diskusijų ratą.Mes turime +-35 šeimas praeitą žiemą išgyveno visos 100%,nežinau ar sutapimas,ar padėjo kandi tešlą :eusa-think: bet kokiu atveju visada būdavo kad 2-3 šeimos neperžiemoja,o pernai nutarėme patys pasigaminti tos kandi tešlos ir papenėti dar plius...tai "lepinome" mes jas kažkur sausio pabaigoje...ir vualia - rezultatas :eusa-violin:

Bandysim ir šiemet ,jei prisikasim prie avilių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...