Jump to content

Žoliapjovės, krūmapjovės


tukasG

Recommended Posts

  • Atsakymai 141
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Jei pagal aprašymus žiūrėt , kur jau turiu ir katrą pirksiu tai panašus svoris  . O vat su tuo galingumu , tai čia ir prasided "džiunglės"  nieko neina suprast : dvitaktis 43cc galingumai vaikšto nuo 1,2 iki 3,5 kw , nu keturtakčio 33,5cc irgi atskiri gamintojai skirtingai nurodo , bet ne toks didelis skirtums nuo 0,8 iki 1,2 Kw  . Bus matyt , apie mėn. vidurį , abu turėsiu šalimais ir tada pats įsitikinsiu kas į kaip .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svoris , savaime aišku , geriau kai lengvesnis . Bet  vibracija bei dvitakčio "žviegimas" o ir pats garso lygis  , tai vargin irgi nemažiau . 

Reikia naudoti ausines, kad ausu negadinti https://www.irankiuparduotuve.lt/darbu-saugos-priemones/3m-ausines-su-antveidziu-miskininkui-optime1-v5c-g500v5fh510-g.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu Stihl ir dvitaktis , jei lygint su kaimyno FS56 , daug tylesnis nei mano "usg gt4312g" , bet galios tai pas maniškį nepalyginamai daugiau . FS-130 biškį daugiau 'kubiukų' , nei mano planuojamo pirkt , mąstau apie MAKITA EBH341 UX1 kloną - Heckt 133r( http://www.emolus.lt/lt/musu_prekes/trimeriai_krumapjoves/trimeris_benzininis_hecht_133_r ) , bo makitas bus brangokas man  :icon-mrgreen:, be to ir senasis dar nesiruošia 'anapilin' . Tiesa , su tuom fs-130 pjaunat tikriausiai pastoviu gazu , nes su keturktakčiu kiekvieną pradalgę akseleruot , tikriausia jau nelabai išeitų ?  

 

Gali pjauti ir pastoviu gazu, gali spaudinėti ant kiekvino pasisukimo. Kada variklis turi nemažą sukimo momentą, tai net su tokiu pat kaip dtitakčio galingumu, nepalyginamai geriau "veža".  Ir vibracija mažesnė. Būdavo su 55 papjaunu kokias 10 minučių ir kratau rankas atsistojęs, nes nebejaučiu pirštų. O su 130 -u visą valandą atpjaunu ir nieko. O su tais klonais tai žinai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali pjauti ir pastoviu gazu, gali spaudinėti ant kiekvino pasisukimo. Kada variklis turi nemažą sukimo momentą, tai net su tokiu pat kaip dtitakčio galingumu, nepalyginamai geriau "veža".  Ir vibracija mažesnė. Būdavo su 55 papjaunu kokias 10 minučių ir kratau rankas atsistojęs, nes nebejaučiu pirštų. O su 130 -u visą valandą atpjaunu ir nieko. O su tais klonais tai žinai...

Vuo , būtent tai ko ir tikėjaus išgirst - kad galima pjaut 'spaudinėjant' ir mažesnė vibracija .  Užtirpsta ir man pirštai ilgiau pašienavus , bet kaltinau cigaretes arba gal liga kokia , sakau  :icon-mrgreen: . __________________________ Gal bus kam įdomu , jei kas keturtaktį sugalvotų rinktis , čia truputis info , kokios prikapsčiau , nors gal ne viskas ir čia tikslu  :icon-rolleyes:. Keturtakčiai trimeriai , kurie Lietuvoj laikoma originaliais :  Stihl 4-mix ; Honda OHC ir Makita OHV  . Su Stihl kaip ir viskas aišku - patys suprojektavo variklį , patys ir gamina trimerį arba bent jau atsako už kokybę ir klonų lygtais nėr . ; Honda OHC (viršutinis skirstymo velenas , diržinė pavara) , irgi pačių projektuotas variklis(http://engines.honda.com/models/model-detail/gx35 ) ir aišku , kad originalus trimeris bus Honda(made in japan) , visi kiti su OHC motoru jau klonai . Aliexprese , kinai kur pardavinėj pan. varikliukus taip ir rašoma , kad tai ne originalus Honda bet jo kopija . ; Makita OHV (apatinis skirstymo velenas , dantratinė pavara) . Lietuvoj kiek žinau du klonai Dolmar( kaip 100% Makita) ir Hecht . Pati Makita teigia , kad variklis pagamintas josios gamykloj Kinijoje , pas Dolmar'ą greičiausiai irgi tas pats , nes jis priklauso Makitos koncernui . Bet variklio originalas tai greičiausiai Subaru-Robin (  http://www.subarupower-global.com/engines/micro4-series/eh035 ) . Pas Makita visa linija šitų motoriukų , pas Hecht'ą - vienintelis 33,5cc modelis ... veda link minties , kad gal but patys Hecht gamina šitą variklį , kaip ir Makita . Čekai , manau pilnai sugebėtu , galbut ir kiek supaprastintą ir pigesnį , bet gana kokybišką Subaru-Robin pagamint , nes va Kinai Honda GX35 be vargo . (  http://ru.aliexpress.com/item/New-4-stroke-engine-GX35-4-stroke-petrol-engine-4-stroke-Gasoline-engine-for-brush-cutter/32617774994.html?spm=2114.10010208.100009.3.Eu46rd&scm=1007.13339.33317.0&pvid=56e488ed-f067-43d3-bb18-48db2d3dfc5b&tpp=1 ) . Tadais įšeitų , kad ir Hecht'as joks ne "klonas" , arba jei jau ir klonas tai toks pat kaip ir Makita :eusa-think: . Klonas dar nėr taip blogai , nes yra kas už jo stovi ir bent žinai ką perki , blogiau "neaiškios kilmės firmos" arba falsifikatas , kaip su aukščiau paminėtu honda gx35  , tada jau jokių galų nerasi , nei garantijos , o sumoki kaip priklauso . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks tikslas ta gaza drocint?

Akseleruojant kuro ima daugiau. Visada uzgazuoju ir uzrakinu gaza turiu varna dvitakte jau kokie 9 metai. Net zvake dar nekeista o macius ir mato daug.

KeturktTis zinoma bus laipteliu auksciau bet remontas bus brangesnis. Pliusas sukimo momentas didesnis. Prie mazesniu apsuku, to pasekoje garsas vibracija variklio ilgaamziskumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks tikslas ta gaza drocint?

.....................

:icon-mrgreen: ......... tai nieks prievarta ir nesiulo to daryt . Bet esu taip įpratęs su dvitakčių varikliu , o be to ir ne vienas motociklų gamintojas tą netgi rekomenduoja , tai skamba maždaug taip :" dėl dvitakčio variklio įpatumo , kur kiekvienas taktas - darbinis , reikalinga daryt reguliariai cilindro praputimus(dročint ) , tam kad papildomai ataušint ir sutept cilindro sieneles ".  Keturtakčiui to aišku nereikia ir nebūtina , bet jei jis leidžia pjaut ir 'dročinant' , tik parodo jo galimybę staigiai akseleruotis kas yra gerai , ir tik tiek .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-mrgreen: ......... , reikalinga daryt reguliariai cilindro praputimus(dročint ) , tam kad papildomai ataušint ir sutept cilindro sieneles .....................................

O tas motoroleriu   gamintojas ,,nevietinis, kartais :)   juk ar jis suksis letai ar greitai vistiek sieneles tepasi  , kas liecia drocinimo tai jis apsikrauna kaskart stipriau  nei kad dirbdamas tolygiai........  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš prieš kiekvieną mostą nespaudinėju, užgazuoju, pamosuoju kokią 30 sekundžių, paskui numetu, vėl keletą mostų ir vėl numetu. Ištisai maksimaliais sūkiais drožti gal nėra geriausias sprendimas. Instrukcijoje rašo būtent taip, kaip aš pjaunu. Ir dar svarbu, kokį tepalą į benziną pilate. Turėjau galiuką butelio Stihl raudono, sunaudojau, naują pirkau Stihl žalio - sintetinio. Variklio darbas tapo lygesnis, dūmo beveik nėra. Net laisvomis apsukomis visai kitaip dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
11 valandas ago , Miegalius said:

O kur yra tie galingesni 1,7kw ir 2,0 , bet jau kaina iškart kyla, ar man šito laisvai užteks, nes man tik žolei pjaut?

 

Aš 10 metų pjoviau su Stihl FS55 , katras buvo 0,9 kW. Nu ir pjoviau, viskas normaliai buvo. Po jo, FS 130 atrodo kaip raketa.  Jeigu tikrai tik žolei pjauti, tai pjausi be problemų. Ant jo galima montuoti peilį žolei ir netgi diskinį pjūklą medelių retinimui (kaip sykis šiandien pusę dienos su juo atidrožiau  - super daiktas).  Tie galingesni yra dvitakčiai, 130-as  - 4 taktis variklis. Mažesnės apsukos, tylesnis, mažesnė vibracija. Sakyčiau pagal kainą / parametrus  FS 130 optimaliausias variantas, bet jeigu turi keletą papildomų eurų, gali imti ir galingesnį , galios niekada nebūna per daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2/5/2017 at 22:13, Dr.Zoidberg said:

Aš 10 metų pjoviau su Stihl FS55 , katras buvo 0,9 kW. Nu ir pjoviau, viskas normaliai buvo. Po jo, FS 130 atrodo kaip raketa.  Jeigu tikrai tik žolei pjauti, tai pjausi be problemų. Ant jo galima montuoti peilį žolei ir netgi diskinį pjūklą medelių retinimui (kaip sykis šiandien pusę dienos su juo atidrožiau  - super daiktas).  Tie galingesni yra dvitakčiai, 130-as  - 4 taktis variklis. Mažesnės apsukos, tylesnis, mažesnė vibracija. Sakyčiau pagal kainą / parametrus  FS 130 optimaliausias variantas, bet jeigu turi keletą papildomų eurų, gali imti ir galingesnį , galios niekada nebūna per daug.

O kaip manai verta už šita shtiliu moket 849 eu? http://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/zoliapjoves-ir-krumapjoves/galingos-krumapjoves/fs-410-c-em.html ar geriau su ta pačia galia, bet be tu privalumu papildomu, bet žymiai pigiu už 709eu?http://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/zoliapjoves-ir-krumapjoves/vidutines-galios-zoliapjoves-9zcz/fs-260-c-e.html

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-05 at 10:44, Miegalius said:

O kur yra tie galingesni 1,7kw ir 2,0 , bet jau kaina iškart kyla, ar man šito laisvai užteks, nes man tik žolei pjaut?

 

Jeigu tik žoliai piauti tai užteks ir dar silpnesnio nei 1,7kw, žinoma jei nori pjauti pakelės griovius su peraugusia žole ir visokiais kiečiais tai iki kokiu 2kw, bet nepersistenk su kw nes nuo ju didėja trimerio svoris, o svoris yra bene pagrindinis rodiklis, kuo sunkesnis trimeris tuo greičiau pavargsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eilinį kartą kartojasi tas pats : žmogui reikia kastuvo, o jam bando pripiršti karjerinį ekskavatorių...  9 kg patikimumo, tai pavalkiojus pusę dienos ....

9 kg , 2,16 kW  759€

vs

5,9 kg 1,4 kW  512 €

Miegalius nepatikslino, kokį plotą jis ruošiasi pjauti, kas tame plote auga ir kaip intensyviai planuoja naudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24 minutes ago, Dr.Zoidberg said:

Eilinį kartą kartojasi tas pats : žmogui reikia kastuvo, o jam bando pripiršti karjerinį ekskavatorių...  9 kg patikimumo, tai pavalkiojus pusę dienos ....

9 kg , 2,16 kW  759€

vs

5,9 kg 1,4 kW  512 €

Miegalius nepatikslino, kokį plotą jis ruošiasi pjauti, kas tame plote auga ir kaip intensyviai planuoja naudoti.

Jai cia man tai geriau pasiskaityk jo pasta. Nes jis galvoja apie FS 410 2kW 8.5kg Del to ir pasiulaiu butent ta varianta...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

52 minutes ago, Arminas666999 said:

Jai cia man tai geriau pasiskaityk jo pasta. Nes jis galvoja apie FS 410 2kW 8.5kg Del to ir pasiulaiu butent ta varianta...

 

Na taip, tu teisus. O kodėl Echo ? Pas mus truputį kaip ir egzotika.... ?

30 minutes ago, viktorass said:

Dar reiktu paminėt, kad 3kg skirtumas tai LAAABAI daug, kai su kokiu 5-6kg dar gali dirbt ir dirbt tai nuo 9kg jau gulėsi šlapias nuo prakaito su skaudančia nugara ir sanariais, žinoma jei planuojama pažaist tik kokia valanda per diena tai didelio skirtumo nepajausi.

Jeigu valandą planuojama žaisti, tai kurių velnių reikalingas toks monstras ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...