Jump to content

apie plugus


Doncas

Recommended Posts

  • Atsakymai 173
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Linginei priežiūra :icon-eek: :jokios , Hidraulinei ;šlagnos ,mandžetai , cilindrai.+gali pražioplinti slėgį prie kurio nesuveiks apsauga o kažkas sulūž.Gali kas nors praeidamas pareguliuopti slėgio kraną ko lingei taip nepadarysi. Taip pat pataikius keletu korpusų ant pamatų vienu metu gali nebelikti balione vietos slėgio sukilimui,ko pasekoje kažkas tai lūžta (varijantas su bendru balionu) Agroliukse balionai stovi kiekvienam korpusui atskirai tad ši problema atkrenta , bet turi ŠALUTINĮ POVEIKĮ nes tenka kiekvieną cilindrą užpumputi atskirai norint perreguliuoti slėgį kas nėra patogu.Renkantis linginį varijantą atkreiti dėmesį kad bųtų pastirintos lingės o ne paprastos . (Perdiūvusioj žemėj tuomet nesiraito) Spresk pats. Tai tik mano nuomonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mastau apie nauja vartoma. girdejau kad lingine apsuga nevienodai issitampo ir su vienodu gyliu tuomet shakes. kitas niuansas pas mane akmenu bele kiek... ariau visa laik su hidrauliniais loumetrio neblogai visai tik senas rusiskas mechanismas karta pavede ir nulauziau visa plugo kelma. sakau gal tie nuji plugai su hidrualine apsauga kuom stebuklingesni??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau,patraukti tai patrauks.Ziurek kad butu reguliuojamas uzgriebis,nes kitaip vilksi ji uzsimdamas visa kelio juosta.Kaimynas su tokiu pat 82,1 traukdavo.tai sake neisvystydavo greicio reikiamo,trukdavo galios.Seip pasiimk geriau triju korpusu(geriau vartoma,grazesni arimai bus),ne taip varikli perkrausi,technika ilgiau tarnaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano belarusas su turbina, o to plugo reguliavimo uzgriebis nuo 1,2 iki 1,8m tai manau maziausia uzgriebi nureguliaves tai kokiu 5 begiu turetu tempti???? Tai ar patemps? tai as ir vartomo noreciau bet va brangus o cia uz 3000 litu geras overumas parduodamas. Jei neitiks tada ziuresiu vartoma overuma 3 korpusu o sito nepirksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...